A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

5 засідання 01.04.2021р

ПЕРЕЛІК    РІШЕНЬ

ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Городенківської міської ради

1 квітня 2021 року

 

№65  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 09.03.2021 р. № 40 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Городенківської міської ради».

№66 Про затвердження складу міждисциплінарної команди для організації соціального захистудітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

№67 Про надання повноважень посадовим особам органу опіки та піклування Городенківської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

№68 Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї родини .... на території Городенківської міської ради.

№69  Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування  ...., на повне державне утримання в Богородчанський професійний будівельний ліцей.

№70  Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування ...., на повне державне утримання в Городенківський професійний ліцей.

№71  Про охорону майна малолітньої ..... року народження, жительки  с.Торговиця.

 №72 Про затвердження Положення про колегію КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА» Городенківської міської радита її персонального складу.

  №73 Про затвердження Положення про колегію відділу освіти Городенківської міської ради та її персонального складу.

 №74 Про підготовку та проведення зовнішньогонезалежного оцінювання у 2021 році.

№75 Про розгляд заяви Гуляк Д.В. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. Ринкова,........ до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№76 Про затвердження розпорядження міського голови № 57 від 23.03.2021р. «Про надання дозволу КП «Городенка-Житлосервіс» на знесення зелених насаджень на центральній площі та вул. Шевченка Тараса в м.Городенка»

№77 Про надання дозволу на зрізання зелених насаджень в с.Стрільче, вул.Українська.

№78  Про затвердження Плану дій щодо запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період у 2021 році.

№79 Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету з визначення робочого органу-підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Городенківської територіальної громади.

№80 Про затвердження протоколу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Городенківської територіальної громади.

№81  Про проведення заходів з благоустрою територій в рамках щорічної акції «За чисте довкілля».

№82 Про розгляд заяви Угрина М.І. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ..... в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№83  Про затвердження розпорядження міського голови від 24.03.2021 р. № 59 «Про затвердження Порядку надання пільг в оплаті за житлово-комунальні послуги та відшкодування підприємствам, організаціям та установам-надавачам послуг витрат, пов’язаних з наданням цих пільг»

№84  Про добровільну пожежну охорону Городенківської міської ради.

№85 Про уповноваження інспектора з благоустрою відділу земельних відносин апарату міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

№86 Про затвердження зразків протоколу про адміністративне правопорушення та припису про усунення порушень Правил благоустрою Городенківської територіальної громади.

№87 Про уповноваження адміністраторів Центру надання адміністративних послуг апарату міської ради на складання постанов у справах про адміністративні правопорушення.

№88  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.02.2021 р. № 29 «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Городенківської  міської  ради».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень