A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Перелік утворених старостинських округів Городенківської міської ради

ПЕРЕЛІК УТВОРЕНИХ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ

  ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇРАДИ 

 

з/п

Назва

старостинського округу

Перелік населених пунктів, що входять

до складу старостинського округу

Прізвище, ім’я, по батькові

1.

Вербівцівський старостинський округ

с. Вербівці

Ключівський

Юрій Ярославович

2.

Виноградський старостинський округ

с. Виноград,

с. Хвалибога

Шиш

Світлана Ярославівна

3.

Вікнянський старостинський округ

с. Вікно

Дяків

Наталія Мирославівна

4.

Глушківський старостинський округ

с. Глушків

Курилюк

Василь Васильович

5.

Городницький старостинський округ

с. Городниця,

с. Передівання

Коломийчук

Дмитро Степанович

6.

Котиківський старостинський округ

с. Котиківка

Петришин

Роман Романович

7.

Луківський

старостинський округ

с. Лука, с. Монастирок,

с. Уніж

Бачевський

Ігор Васильович

8.

Михальчівський

старостинський округ

с. Михальче, с.Білка

Пронь

Богдан Миронович

9.

Незвиський старостинський округ

с. Незвисько, с. Воронів

Андрухович

Іван Федорович

10.

Олієво-Королівський

старостинський округ

с. Олієво-Королівка,

с. Новоселівка

Пулька

Іванна Богданівна

11.

Острівецький

старостинський округ

с. Острівець, с.Рогиня

Юрчишин

Михайло Іванович

12.

Поточищенський старостинський округ

с. Поточище

Бойчук

Володимир Богданович

13.

Раковецький  старостинський округ

с. Раковець, с.  Семенівка

Чикур

Сергій Іванович

14.

Рашківський старостинський округ

с. Рашків, с. Якубівка

Власенко

Віталій Олегович

15.

Росохацький старостинський округ

с. Росохач, с. Прикмище

Мельничук

Галина Юріївна

16.

Семаківський старостинський округ

с. Семаківці

Лахман

Юрій Петрович

17.

Серафинецький старостинський округ

с. Серафинці

Загаровський

Віталій Васильович

18.

Слобідський старостинський округ

с. Слобідка

Пінкевич

Мирослава Михайлівна

19.

Сороківський старостинський округ

с. Сороки

Кушнірук

Ярослав Євгенович

20.

Стрільченський  старостинський округ

с. Стрільче,

с. Пробабин

Танасійчук

ВасильОрестович

21.

Тишківський старостинський округ

с. Тишківці

Золотарчук Володимир Михайлович

22.

Топорівськийстаростинський округ

с. Топорівці

Сливчук

Михайло Васильович

23.

Торговицький

старостинський округ

с. Торговиця

Шинкарук

Дмитро Ігорович

24.

Чернятинський  старостинський округ

с. Чернятин

Барик

Роман Іванович

25.

Чортовецький старостинський округ

с. Чортовець

Олійник

МихайлоРоманович

26.

Ясенево-Пільнівський

старостинський округ

с. Ясенів-Пільний

Матієк

Степан Петрович

 

 

 

Секретар міської ради                                                             Любомир МУЗИЧКА

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень