A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Cлужба у справах дітей

 

  

  

 

 

 

 

 

   

 

 

Святий Миколай іде до дітей.🎁
🧙‍♂️ День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. Адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.
🎁 Вже стало гарною традицією проводити святкові заходи для дітей,які потребують особливої уваги від нас дорослих – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
🧙‍♂️ Саме тому, сьогодні, 15 грудня, напередодні свята Миколая працівниками Служби у справах дітей міської ради організовано святковий захід для дітей вище згаданих категорій.
🎁На свято завітали отці-декани Ігор Левицький та Богдан Мороз, які уділили Боже благословення діткам та грошову допомогу.
🧙‍♂️ Із привітальним словом виступив перший заступник міського голови Андрій Цюмпала.
🎁 Святковий стіл для діток організувала родина Наталії Угрин .
🧙‍♂️ Святий Миколай побажав всім миру, родинного тепла, вручив подарунки та солодкі гостинці.
🎁 Дуже приємно, що в такий складний час, є люди, яким небайдужа доля дітей, що спільними зусиллями змогли принести малечі радість.
🧙‍♂️🎁Висловлюємо подяку всім, хто організував для діток свято. Немає нічого приємнішого, як посмішки на дитячих обличчях. Цього року дітки ще раз переконались, що дива трапляються!

 

Великдень – одне з найбільших християнських свят. У цей день кожна родина збирається за святковим столом. На жаль цього року кожна сім’я зустрічає світле свято Воскресіння Христового в нових реаліях сьогодення. Однак, щоб атмосферу свята відчули у кожній домівці Службою у справах дітей за сприяння Городенківської міської ради вручено продуктові набори до великоднього кошика, а також солодощі дітям, які перебувають під опікою Служби.

 

20 листопада цього року відзначається 30-та річниця Конвенції Організації Об’єднаних Націй про права дитини. Це перший і основний правовий документ, який отримав найбільш широке міжнародне визнання серед усіх документів з прав людини, і визначає весь спектр прав дитини.

Проблема дитинства є головною проблемою в усьому світі, бо діти – наше майбутнє. Діти – це не маленькі дорослі із маленькими правами, а - повноправні члени суспільства, які мають, окрім багатьох прав дорослих і свої особливі права – права на гру, на сімейне виховання, на спілкування з однолітками.

З нагоди цієї визначної дати 18.11.2021 року Службою у справах дітей Городенківської міської ради проведено Круглий стіл з суб’єктами роботи з дітьми. Учасники круглого столу обговорили проблеми захисту прав дітей в Україні та в громаді, виконання Конвенції ООН про права дитини, шляхи удосконалення інформаційно-просвітницької роботи на локальному рівні з метою активізації громади до діяльності на захист прав дітей.

19.10.2021 року за сприяння учасників КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Городенківської міської ради спільно з Городенківською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено конкурс малюнків на тему: «Країна моїх прав». Учасники конкурсу отримали солодкі подарунки.

«Засідання Комісії з питань захисту прав дитини»

 

18.11.2021 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Городенківської міської ради, на розгляд якого винесено 8 питань.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, члени комісії, шляхом голосування, прийняли рішення по всіх питаннях.

Із розглянутих справ:

- питання про охорону майна малолітньої дитини;

- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах;

- 2 питання про визначення місця проживання дітей;

- питання про надання повної цивільної дієздатності;

- питання про позбавлення батьківських прав батька стосовно малолітньої доньки;

- 2 питання про встановлення опіки над дітьми позбавленими батьківського піклування.

 

 

   

08.09.2021 року відбулось позачергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Городенківської міської ради на якому розглянувши матеріали справи, члени комісії, шляхом голосування, прийняли рішення про держану реєстрацію народження покинутої дитини та рішення щодо її подальшого влаштування.

 

 

«Засідання Комісії з питань захисту прав дитини»

 

23.09.2021 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Городенківської міської ради, на розгляд якого винесено 14 питань.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, члени комісії, шляхом голосування, прийняли рішення по всіх питаннях.

Із розглянутих справ:

- питання про охорону майна неповнолітніх дітей;

- питання про позбавлення батька батьківських прав стосовно малолітньої дочки;

- 2 питання про відрахування дітей з числа студентів;

- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах;

- питання про зняття з соціального супроводу сімей, які опинились у складних життєвих обставинах;

- 8 питань щодо захисту прав та інтересів неповнолітніх та малолітніх дітей.

 

 

Робоча зустріч щодо функціонування дитячого будинку сімейного типу

Сьогодні міським головою Богданом Кобилянським спільно з заступником начальника служби у справах дітей Івано-Франківської облдержадміністрації Віталією Попович, начальником служби у справах дітей Городенківської міської ради Андрієм Цюмпалою та директором комунального підприємства «Городенка-житлосервіс» Василем Чупруном, проведено робочу зустріч на території Городенківської громади щодо функціонування дитячого будинку сімейного типу. Дано доручення щодо приведення будинку протягом червня-липня в належний стан. Заплановано відкриття дитячого будинку сімейного типу на початку липня та влаштування 5 дітей в даний будинок які на даний момент перебувають в закладах тимчасового перебування.

 

ДІТИ – ЦЕ НАШЕ МАЙБУТНЄ, НАШ СЕНС ЖИТТЯ І ЩАСТЯ

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей.

01 червня 2021 року діти і дорослі, жителі й гості Городенківської громади завітали на свято «Чарівна країна дитинства», яке відзначили з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей

Уже традиційно захід розпочався із спільної молитвиотців деканівІгоря Левицького та Богдана Мороза.Отці, в свою чергу, поблагословили святкове дійство і окропили всіх присутніх свяченою водою.

У цей день відвідав свято і міський головаБогдан Кобилянський, який привітав усіх малят та дорослих зі святом.

Близько600дітей взяли участь у проведенні свята та побували в країні щасливого дитинства.

Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, організатори свята створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини. Програма заходів була настільки різноманітною, що локації охопили всю центральну площу міста. На гала концерті «Веселка дитячих талантів» виступили творчі дитячі колективи, локація  «Дерево добра - долоньками єднаймось» об’єднала дітей для створення різнокольорової веселки, біля локація «Веселі малюки» наймолодші учасники свята розважались різноманітними конкурсами та розважальними заходами. Біля локації «Умілі рученята» проводились майстер-класи, також дітки малювали на асфальтіфейс-арт «Даруй посмішку», на спортивній локації проводились спортивні ігри та змагання. Також залюбки малеча каталась на веселому тракторці. На локації «Майстерня професій» діти ознайомлювались із професіями медичних працівників, поліції та пожежно-рятувальної служби.

Городенківською філією Івано-Франківської області центру зайнятості проведено інтерактивний захід «Калейдоскоп професій», де фахівці презентували послуги служби зайнятості для школярів, ознайомили з формулою вибору професій, презентували онлайн-платформи з тестами, загадками, ребусами, кросвордами. За допомогою тестування діти визначались з майбутньою професією.

Завдяки сприянню кафе – «Фреш» та студії декору «Аеростиль» організовано локацію «Бульбашкова країна» де дітки розважалися мильними бульбашками,організовано чудові фотозони, наймолодші учасники свята отримали різнобарвні кульки, бажаючим зроблений «BodyArt» (аквагрим). Дітки поласували смачним морозивом.

Місто в цей день цілком належало дітям.

Діти стали переможцями в різноманітних конкурсах і одержали солодощі та подарунки завдяки підтримці власникам магазинів «Капітошка», «Сузір’я».

Організацію належного громадського порядку та медичного обслуговування під час святкування забезпечили поліцейські відділення №2 Коломийського районного відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області та медичні працівники КП Городенківськогонекомерційного центру первинної медичної допомоги.

 

31.05.2021 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Городенківської міської ради, на розгляд якого винесено 9 питань.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, члени комісії, шляхом голосування, прийняли рішення по всіх питаннях.

Із розглянутих справ:

- 2 питання про визначення місця проживання малолітніх дітей;

- 3 питання про охорону майна неповнолітніх дітей;

- питання про взяття під соціальний супровід сім'ї;

- питання про підтвердження місця проживання малолітньої дитини;

- питання про позбавлення батька батьківських прав стосовно малолітньої доньки;

- питання про усунення перешкод батькові у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином.

«Засідання оргкомітету по відзначенню Міжнародного Дня захисту дітей»

21.05.2021 року з ініціативи Служби у справах дітей Городенківської міської ради, під головуванням керуючого справами міської ради ГалиниДідич, відбулось засідання організаційного комітету з питань організації та урочистого відзначення Міжнародного Дня захисту дітей на території громади.

В засіданні взяли участь: представники структурних підрозділів міської ради.

В ході засідання було вирішено, що урочисте святкування Дня захисту дітей відбудеться 01 червня 2021 року, під час якого буде проведено:

- урочиста частина відкриття свята;

- виступи творчих дитячих колективів;

- дитячі ігри та конкурси;

- конкурс дитячих малюнків на асфальті;

- майстер-класи з декоративно-прикладної творчості;

- спортивні ігри та змагання;

-майстерня професій за участі медицини, поліції та пожежно-рятувальної служби.

До участі в святкуванні планується залучити вихованців дитячих садочків та учнів шкіл. Активні учасники свята будуть відзначені солодощами та призами.

Свято розпочнеться 01 червня о 10 годині дня на площі Незалежності.

18.05.2021 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Городенківської міської ради, на розгляд якого винесено 9 питань.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, члени комісії, шляхом голосування, прийняли рішення по семи питаннях; розгляд двох питань перенесено на чергове засідання комісії у зв’язку з необхідністю надання особистих пояснень сторонами по справах.

Із розглянутих справ:

- питання щодо визначення місця проживання малолітніх дітей;

- 2 питання про охорону майна неповнолітніх дітей;

- питання щодо соціального супроводу сім'ї;

- затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах;

- 2 питання щодо захисту прав та інтересів малолітніх дітей.

21.04.2021 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Городенківської міської ради, на розгляд якого винесено 9 питань.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, члени комісії, шляхом голосування, прийняли рішення по всіх питаннях.

Із розглянутих справ:

- 2 питання щодо визначення місця проживання малолітніх дітей;

- питання про охорону майна неповнолітніх дітей;

- питання щодо влаштування дітей, позбавлених батьківського піклування у прийомну сім'ю;

- 3 питання щодо соціального супроводу сімей;

- питання щодо позбавлення батьківських прав батьків стосовно їхніх малолітніх дітей;

- затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

 

 

«Засідання Комісії з питань захисту прав дитини»

30.03.2021 року відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Городенківської міської ради, на розгляд якого винесено 9 питань.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, члени комісії, шляхом голосування, прийняли рішення по всіх питаннях.

Із розглянутих справ:

- питання щодо визначення місця проживання малолітніх дітей;

- 2 питання про охорону майна неповнолітніх дітей;

- 2 питання щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на повне державне забезпечення;

- 1 питання про забезпечення функціонування прийомної сім’ї на території Городенківської міської ради;

- питання щодо соціального супроводу сімей;

- питання про надання дозволу на проходження навчання кандидатам у батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу;

- затвердження складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

«Засідання Комісії з питань захисту прав дитини»

09.03.2021 року відбулось перше засідання Комісії з питань захисту прав дитини Городенківської міської ради, на розгляд якого винесено 6 питань.

Розглянувши всі матеріали справ, заслухавши сторони по справах та учасників засідання, члени комісії, шляхом голосування, прийняли рішення по всіх питаннях.

Із розглянутих справ:

- 4 питання щодо визначення місця проживання дитини;

- 1 питання про охорону майна неповнолітніх дітей;

- 1 питання щодо доцільності позбавлення батька батьківських прав стосовно малолітньої дитини.

 

 

День Святого Миколая

День Cвятого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. 16 та 19 грудня 2022 року працівники служби у справах дітей Городенківської міської ради вручили подарунки до Дня святого Миколая для дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей, полеглих військовослужбовців. Висловлюємо слова подяки за підтримку Городенківській міській раді, Unimos Corazones UC https://www.facebook.com/profile.php?id=100080321564003 та СОС Дитячі Містечка Івано-Франківськ.

10:57 20.12.2022

Подарунки для дітей полеглих на війні Героїв

Сьогодні працівники Городенківської міської ради в ролі помічників Святого Миколая відвідали дітей полеглих на війні Героїв. Міський голова Богдан Кобилянський, перший заступник міського голови Андрій Цюмпала та працівники Служби у справах дітей Городенківської міської ради привітали з Днем Святого Миколая дітей полеглих військовослужбовців та вручили їм солодкі гостинці та продуктові набори.  

21:48 19.12.2022

Подарунки для дітей дитячого будинку сімейного типу

У День Святого Миколая міський голова Богдан Кобилянський та перший заступник міського голови Андрій Цюмпала навідалися до дитячого будинку сімейного типу родини Григорів, та передали пакунки малим вихованцям. Солодощі, канцелярію та багато іншого передали малим городенківцям вихованці польського Dom Dziecka w Skorogoszczy. Велике та дружнє сімейство Григорів щиро вдячне польським дітям та їх вихователям. Як розповіла пані Зореслава Григорів вони обов’язково передзвонять та особисто подякують за дарунки.

17:21 19.12.2022

УВАГА!!!

Увага!!! Термін подачі заявок обмежений!!! Просимо всіх дітей та осіб вказаних нище категорій завтра 08.11.2022 року до 10.00 год звернутися в церкву Успіння Пресвятої Богородиці м. Городенка (біля фонтану) з необхідними документами та вимогами до листа, щоб допомогти Святому Миколаю прийти до дітей!!! Контактний телефон +380962951858

16:43 07.11.2022

Ноутбуки – для вихованців Дитячого будинку сімейного типу міста Городенка

  У понеділок, 24 жовтня, вихованці Дитячого будинку сімейного типу родини Григорів Зореслави Кирилівни та Ігоря Васильовича, який функціонує в місті Городенка, отримали в користування два ноутбуки, від міжнародної благодійної організації СОС Дитячі Містечка Україна в рамках співпраці з Городенківською міською радою, зокрема зі Служба у справах дітей Городенківської міської ради та за сприяння Служби у справах дітей обласної державної адміністрації.    Подарунки вручили координаторка соціального центру СОС Дитячі Містечка в Івано-Франківську Алла Котляр та перший заступник міського голови Андрій Цюмпала. Реалії сьогодення такі, що кожній дитині потрібен ноутбук для навчання. Нова техніка допоможе у навчанні, розвитку та дозвіллі дітлахів. А їх в родині восьмеро і всі – шкільного віку.    Гості подякували батькам-вихователям за їх щоденну натхненну працю, любов та турботу про дітей, побажали мирного неба, міцного здоров’я, сяючих посмішок, а вихованцям - щасливого дитинства.

14:29 25.10.2022

«Шануй захисника України»

14 жовтня Україна щорічно відзначає три славетних свята: День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. В переддень свята працівниками служби у справах дітей Городенківської міської ради спільно із старшим інспектором з ювенальної превенції Коломийського районного відділу поліції проведено захід під назвою «Шануй захисника України», під час якої відвідали сім`ї з дітьми, батьки яких захищають Україну. Діти отримали пакунки із засобами гігієни, продуктами харчування, солодощами, дитячим харчуванням, в залежності від віку дітей. Святкового настрою дітям додали патріотичні надувні кульки. Висловлюємо щиру вдячність за постійну підтримку «Unimos corazones» (об’єднуємо серця) https://www.facebook.com/profile.php?id=100080321564003. Добрі справи не залишаються непоміченими. Щиро вітаємо всіх з святом і нехай кожен воїн повернеться додому живим та здоровим, хай діти обіймуть своїх мам і татусів. А ми будемо пам`ятати , якою ціною нам дається наша свобода.  

16:19 14.10.2022

Зустріч з представниками громадської організації СОС «Дитячі Містечка»

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Богдана Кобилянського з представниками громадської організації СОС «Дитячі Містечка». СОС Дитячі Містечка Україна (SOS Kinderdorf International) – це міжнародна незалежна благодійна організація соціального спрямування, яка допомагає дітям у 136 країнах та територіях світу. Організація здійснює 5 основних напрямків роботи, а саме: робота з родинами у кризі, з дітьми-сиротами, з молодими людьми з числа сиріт та з родин у кризі, з родинами, що постраждали від бойвих дій на Сході України, адвокаційна діяльність задля покращення стану прав дітей в Україні. Спільно з головою міської ради Богданом Кобилянським та начальником Служба у справах дітей Городенківської міської ради Андрієм Цюмпалою благодійники обговорили основні напрямки співпраці та діяльності у Городенківській громаді. Насамперед волонтери з «Дитячих містечок» готові допомогти у створенні ще одного дитячого будинку на території громади, де зможуть мешкати діти, уродженці Городенківщини, сироти чи позбавлені батьківського піклування. Також на зустрічі обговорили й надання сім’ям із неповнолітніми дітьми грошових виплат, продуктових наборів та речей необхідних у побуті. Опісля зустрічі представники СОС "Дитячі містечка" вирушили в Михальче, оглянути приміщення колишнього дитячого садочка, як будівлю під майбутній дитячий будинок.  

14:38 19.08.2022

Кканцтовари для дітей до Дня знань

Напередодні Дня знань служба у справах дітей Городенківської міської ради організувала захід на підтримку дітей, позбавлених батьківського піклування, сиріт і дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Начальник служби у справах дітей Андрій Цюмпала вручив школярам рюкзаки з канцтоварами. Діти радісно розглядали наплічники із зошитами, пеналами, альбомами для малювання, фломастерами, кольоровими олівцями, ручками, наборами для ліпки, які вже невдовзі знадобляться ім у новому навчальному році. Канцелярію для школярів придбали завдяки асоціації Unimos Corazones UC (Об’єднуємо серця) та Городенківської міської ради. Щиро вдячні асоціації Unimos Corazones UC за підтримку. Добрі справи не залишаються непоміченими. Надаючи допомогу у цей нелегкий для українців час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь які негаразди.

11:41 11.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень