A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Оперативна інформаціяююююю

Про ситуацію в Городенківській громаді станом на ранок 29 квітня. У нашій територіальній громаді все спокійно, ніч на 29 квітня пройшла у звичному режимі, без надзвичайних подій та провокацій. В основному жителі громади дотримуються встановленої комендантської години ( з 22.00 год. до 06.00 год. ранку) та світломаскування. На території громади охорону важливих об’єктів патрулює рота охорони Городенківського РТЦК та СП, яка забезпечена зброєю та всім необхідним. Усі важливі об’єкти у населених пунктах знаходяться під охороною та забезпечено патрулювання їх території. Функціонують і охороняються блокпости при в’їзді та виїзді з громади. На території області, в тому числі нашої громади безперебійно у звичному режимі працює банківська система, термінали, банкомати, казначейське обслуговування, проводяться всі платежі. Продовжується цілодобова реєстрація та поселення евакуйованого населення по населених пунктах громади. Проводиться виплата соціальної допомоги від держави, а саме: виплати сім’ям з дітьми, субсидії та пільги. Продовжується взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформляються заяви на отримання допомоги. У стабільному режимі працює сфера послуг. Всі комунальні служби працюють та надаються послуги. Продовжується мобілізація військовозобов’язаних у ЗСУ. Продовжується збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, запас паливно-мастильних матеріалів та інших необхідних речей. Продовжуємо підтримувати Збройні сили України та цивільне населення, яке опинилося в зонах бойових дій.

10:38 29.04.2022

Оперативна інформація

Про ситуацію в Городенківській громаді станом на ранок 28 квітня. У нашій територіальній громаді все спокійно, ніч на 28 квітня пройшла у звичному режимі, без надзвичайних подій та провокацій. В основному жителі громади дотримуються встановленої комендантської години ( з 22.00 год. до 06.00 год. ранку) та світломаскування. На території громади охорону важливих об’єктів патрулює рота охорони Городенківського РТЦК та СП, яка забезпечена зброєю та всім необхідним. Усі важливі об’єкти у населених пунктах знаходяться під охороною та забезпечено патрулювання їх території. Функціонують і охороняються блокпости при в’їзді та виїзді з громади. На території області, в тому числі нашої громади безперебійно у звичному режимі працює банківська система, термінали, банкомати, казначейське обслуговування, проводяться всі платежі. Продовжується цілодобова реєстрація та поселення евакуйованого населення по населених пунктах громади. Проводиться виплата соціальної допомоги від держави, а саме: виплати сім’ям з дітьми, субсидії та пільги. Продовжується взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформляються заяви на отримання допомоги. У стабільному режимі працює сфера послуг. Всі комунальні служби працюють та надаються послуги. Продовжується мобілізація військовозобов’язаних у ЗСУ. Продовжується збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, запас паливно-мастильних матеріалів та інших необхідних речей. Продовжуємо підтримувати Збройні сили України та цивільне населення, яке опинилося в зонах бойових дій.  

10:00 28.04.2022

Оперативна інформація

Про ситуацію в Городенківській громаді станом на ранок 27 квітня. У нашій територіальній громаді все спокійно, ніч на 27 квітня пройшла у звичному режимі, без надзвичайних подій та провокацій. В основному жителі громади дотримуються встановленої комендантської години ( з 22.00 год. до 06.00 год. ранку) та світломаскування. На території громади охорону важливих об’єктів патрулює рота охорони Городенківського РТЦК та СП, яка забезпечена зброєю та всім необхідним. Усі важливі об’єкти у населених пунктах знаходяться під охороною та забезпечено патрулювання їх території. Функціонують і охороняються блокпости при в’їзді та виїзді з громади. Сьогодні , 27 квітня 2022р. проводжатимемо нашого Захисника Романюка Степана в останню дорогу, чин похорону відбудеться о 15.00 год. у селі Топорівцях. Оголошено день жалоби у Городенківській територіальні громаді . На території області, в тому числі нашої громади безперебійно у звичному режимі працює банківська система, термінали, банкомати, казначейське обслуговування, проводяться всі платежі. Продовжується цілодобова реєстрація та поселення евакуйованого населення по населених пунктах громади. Проводиться виплата соціальної допомоги від держави, а саме: виплати сім’ям з дітьми, субсидії та пільги. Продовжується взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформляються заяви на отримання допомоги. У стабільному режимі працює сфера послуг. Всі комунальні служби працюють та надаються послуги. Продовжується мобілізація військовозобов’язаних у ЗСУ. Продовжується збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, запас паливно-мастильних матеріалів та інших необхідних речей. Продовжуємо підтримувати Збройні сили України та цивільне населення, яке опинилося в зонах бойових дій.  

10:48 27.04.2022

Оперативна інформація

Про ситуацію в Городенківській громаді станом на ранок 21 квітня. У нашій територіальній громаді все спокійно, ніч на 21 квітня пройшла у звичному режимі, без надзвичайних подій та провокацій. В основному жителі громади дотримуються встановленої комендантської години ( з 22.00 год. до 07.00 год. ранку) та світломаскування. Сьогодні Городенківська громада проведе в останню дорогу нашого Героя Яремейчука Любомира Васильовича, 1976 р.н., уродженця с.Вербівці, який загинув на полі бою з російськими окупантами. На території громади охорону важливих об’єктів патрулює рота охорони Городенківського РТЦК та СП, яка забезпечена зброєю та всім необхідним. Усі важливі об’єкти у населених пунктах знаходяться під охороною та забезпечено патрулювання їх території. Функціонують і охороняються блокпости при в’їзді та виїзді з громади. На території області, в тому числі нашої громади безперебійно у звичному режимі працює банківська система, термінали, банкомати, казначейське обслуговування, проводяться всі платежі. Продовжується цілодобова реєстрація та поселення евакуйованого населення по населених пунктах громади. Проводиться виплата соціальної допомоги від держави, а саме: виплати сім’ям з дітьми, субсидії та пільги. Продовжується взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформляються заяви на отримання допомоги. У стабільному режимі працює сфера послуг. Всі комунальні служби працюють та надаються послуги. Продовжується мобілізація військовозобов’язаних у ЗСУ. Продовжується збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, запас паливно-мастильних матеріалів та інших необхідних речей. Продовжуємо підтримувати Збройні сили України та цивільне населення, яке опинилося в зонах бойових дій.  

10:02 21.04.2022

Оперативна інформація

Про ситуацію в Городенківській громаді станом на ранок 19 квітня. У нашій територіальній громаді все спокійно, ніч на 19 квітня пройшла у звичному режимі, без надзвичайних подій та провокацій. В основному жителі громади дотримуються встановленої комендантської години ( з 22.00 год. до 07.00 год. ранку) та світломаскування. На території громади охорону важливих об’єктів патрулює підрозділ територіальної оборони, який забезпечений зброєю та всім необхідним. Усі важливі об’єкти у населених пунктах знаходяться під охороною та забезпечено патрулювання їх території. Функціонують і охороняються блокпости при в’їзді та виїзді з громади. На території області, в тому числі нашої громади безперебійно у звичному режимі працює банківська система, термінали, банкомати, казначейське обслуговування, проводяться всі платежі. Продовжується цілодобова реєстрація та поселення евакуйованого населення по населених пунктах громади. Проводиться виплата соціальної допомоги від держави, а саме: виплати сім’ям з дітьми, субсидії та пільги. Продовжується взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформляються заяви на отримання допомоги. У стабільному режимі працює сфера послуг. Всі комунальні служби працюють та надаються послуги. Продовжується мобілізація військовозобов’язаних у ЗСУ. Продовжується збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, запас паливно-мастильних матеріалів та інших необхідних речей. Продовжуємо підтримувати Збройні сили України та цивільне населення, яке опинилося в зонах бойових дій.  

10:00 19.04.2022

Оперативна інформація

Про ситуацію в Городенківській громаді станом на ранок 15 квітня. У нашій територіальній громаді все спокійно, ніч на 15 квітня пройшла у звичному режимі, без надзвичайних подій та провокацій. В основному жителі громади дотримуються встановленої комендантської години ( з 22.00 год. до 07.00 год. ранку) та світломаскування. На території громади охорону важливих об’єктів патрулює підрозділ територіальної оборони, який забезпечений зброєю та всім необхідним. Усі важливі об’єкти у населених пунктах знаходяться під охороною та забезпечено патрулювання їх території. Функціонують і охороняються блокпости при в’їзді та виїзді з громади. На території області, в тому числі нашої громади безперебійно у звичному режимі працює банківська система, термінали, банкомати, казначейське обслуговування, проводяться всі платежі. Продовжується цілодобова реєстрація та поселення евакуйованого населення по населених пунктах громади. Проводиться виплата соціальної допомоги від держави, а саме: виплати сім’ям з дітьми, субсидії та пільги. Продовжується взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформляються заяви на отримання допомоги. У стабільному режимі працює сфера послуг. Всі комунальні служби працюють та надаються послуги. Продовжується мобілізація військовозобов’язаних у ЗСУ. Продовжується збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, запас паливно-мастильних матеріалів та інших необхідних речей. Продовжуємо підтримувати Збройні сили України та цивільне населення, яке опинилося в зонах бойових дій.  

09:58 15.04.2022

Оперативна інформація

Про ситуацію в Городенківській громаді станом на ранок 14 квітня. У нашій територіальній громаді все спокійно, ніч на 14 квітня пройшла у звичному режимі, без надзвичайних подій та провокацій. В основному жителі громади дотримуються встановленої комендантської години ( з 22.00 год. до 07.00 год. ранку) та світломаскування. На території громади охорону важливих об’єктів патрулює підрозділ територіальної оборони, який забезпечений зброєю та всім необхідним. Усі важливі об’єкти у населених пунктах знаходяться під охороною та забезпечено патрулювання їх території. Функціонують і охороняються блокпости при в’їзді та виїзді з громади. На території області, в тому числі нашої громади безперебійно у звичному режимі працює банківська система, термінали, банкомати, казначейське обслуговування, проводяться всі платежі. Продовжується цілодобова реєстрація та поселення евакуйованого населення по населених пунктах громади. Проводиться виплата соціальної допомоги від держави, а саме: виплати сім’ям з дітьми, субсидії та пільги. Продовжується взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформляються заяви на отримання допомоги. У стабільному режимі працює сфера послуг. Всі комунальні служби працюють та надаються послуги. Продовжується мобілізація військовозобов’язаних у ЗСУ. Продовжується збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, запас паливно-мастильних матеріалів та інших необхідних речей. Продовжуємо підтримувати Збройні сили України та цивільне населення, яке опинилося в зонах бойових дій.  

09:55 14.04.2022

Оперативна інформація

Про ситуацію в Городенківській громаді станом на ранок 13 квітня. У нашій територіальній громаді все спокійно, ніч на 13 квітня пройшла у звичному режимі, без надзвичайних подій та провокацій. В основному жителі громади дотримуються встановленої комендантської години ( з 22.00 год. до 07.00 год. ранку) та світломаскування. На території громади охорону важливих об’єктів патрулює підрозділ територіальної оборони, який забезпечений зброєю та всім необхідним. Усі важливі об’єкти у населених пунктах знаходяться під охороною та забезпечено патрулювання їх території. Функціонують і охороняються блокпости при в’їзді та виїзді з громади. На території області, в тому числі нашої громади безперебійно у звичному режимі працює банківська система, термінали, банкомати, казначейське обслуговування, проводяться всі платежі. Продовжується цілодобова реєстрація та поселення евакуйованого населення по населених пунктах громади. Проводиться виплата соціальної допомоги від держави, а саме: виплати сім’ям з дітьми, субсидії та пільги. Продовжується взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформляються заяви на отримання допомоги. У стабільному режимі працює сфера послуг. Всі комунальні служби працюють та надаються послуги. Продовжується мобілізація військовозобов’язаних у ЗСУ. Продовжується збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, запас паливно-мастильних матеріалів та інших необхідних речей. Продовжуємо підтримувати Збройні сили України та цивільне населення, яке опинилося в зонах бойових дій.

10:58 13.04.2022

Оперативна інформація

Про ситуацію в Городенківській громаді станом на ранок 12 квітня. У нашій територіальній громаді все спокійно, ніч на 12 квітня пройшла у звичному режимі, без надзвичайних подій та провокацій. В основному жителі громади дотримуються встановленої комендантської години ( з 22.00 год. до 07.00 год. ранку) та світломаскування. На території громади охорону важливих об’єктів патрулює підрозділ територіальної оборони, який забезпечений зброєю та всім необхідним. Усі важливі об’єкти у населених пунктах знаходяться під охороною та забезпечено патрулювання їх території. Функціонують і охороняються блокпости при в’їзді та виїзді з громади. На території області, в тому числі нашої громади безперебійно у звичному режимі працює банківська система, термінали, банкомати, казначейське обслуговування, проводяться всі платежі. Продовжується цілодобова реєстрація та поселення евакуйованого населення по населених пунктах громади. Проводиться виплата соціальної допомоги від держави, а саме: виплати сім’ям з дітьми, субсидії та пільги. Продовжується взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформляються заяви на отримання допомоги. У стабільному режимі працює сфера послуг. Всі комунальні служби працюють та надаються послуги. Продовжується мобілізація військовозобов’язаних у ЗСУ. Продовжується збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, запас паливно-мастильних матеріалів та інших необхідних речей. Продовжуємо підтримувати Збройні сили України та цивільне населення, яке опинилося в зонах бойових дій.

11:30 12.04.2022

Оперативна інформація

Про ситуацію в Городенківській громаді станом на ранок 8 квітня. У нашій територіальній громаді все спокійно, ніч на 8 квітня пройшла у звичному режимі, без надзвичайних подій та провокацій. В основному жителі громади дотримуються встановленої комендантської години ( з 22.00 год. до 07.00 год. ранку) та світломаскування. На території громади охорону важливих об’єктів патрулює підрозділ територіальної оборони, який забезпечений зброєю та всім необхідним. Усі важливі об’єкти у населених пунктах знаходяться під охороною та забезпечено патрулювання їх території. Функціонують і охороняються блокпости при в’їзді та виїзді з громади. На території області, в тому числі нашої громади безперебійно у звичному режимі працює банківська система, термінали, банкомати, казначейське обслуговування, проводяться всі платежі. Продовжується цілодобова реєстрація та поселення евакуйованого населення по населених пунктах громади. Проводиться виплата соціальної допомоги від держави, а саме: виплати сім’ям з дітьми, субсидії та пільги. Продовжується взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та оформляються заяви на отримання допомоги. У стабільному режимі працює сфера послуг. Всі комунальні служби працюють та надаються послуги. Продовжується мобілізація військовозобов’язаних у ЗСУ. Продовжується збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, запас паливно-мастильних матеріалів та інших необхідних речей. Продовжуємо підтримувати Збройні сили України та цивільне населення, яке опинилося в зонах бойових дій.

11:50 08.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень