A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Проекти рішень

Порядок денний четвертої сесії Городенківської міської ради 

восьмого демократичного скликання  25 лютого 2021 року

 

 

 1. Про  звернення міської ради.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 19.11.2020 р.  № 9 «Про затвердження персонального складу та обрання постійних комісій Городенківської міської ради».
 3. Про внесення змін до додатку 1 рішення міської ради від 28.12.2020 р.№ 57-2/2020 «Про  утворення старостинських округів та затвердження на посадах старост».
 4. Про закріплення депутатів Городенківської міської  ради восьмого демократичного скликання за старостинськими округами.
 5. Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів.
 6. Про Програму розвитку земельних відносин в Городенківській територіальній громаді на  2021-2023 роки.
 7. Про цільову Програму підтримки територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області на 2021-2024 роки.
 8. Про Програму забезпечення заходівз підготовки та проведення призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом, мобілізаційних заходів та заходів з підготовки до територіальної оборони на 2021-2025 роки.
 9. Про  Програму протидії диверсійно-розвідувальній діяльності та боротьби з тероризмом і сепаратизмом на 2021-2025 роки.
 10. Про Програму соціального захисту і підтримку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2021-2025 роки.
 11. Про затвердження Програми розвитку культури в Городенківській територіальній громаді на  2021-2025 роки.
 12. Про Програму  відпочинку та оздоровлення молодіна 2021-2025 роки.
 13. Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей  на 2021–2025 роки.
 14. Про Програму розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Городенківської територіальної громади на 2021-2023 роки.
 15. Про Програму енергозбереження.
 16.  Про затвердження Положення про електронні консультації таопитування в Городенківській територіальній громаді.
 17. Про організацію громадських робіт  у  2021 році.
 18. Про уточнення міського бюджету на 2021 рік.    Додаток
 19. Про премію імені Леся Мартовича міської ради.
 20. Про найвищу відзнаку Городенківської міської ради- медаль «За заслуги перед Городенківщиною».
 21. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Городенківської територіальної громади».
 22. Про створення КОМУНАЛЬНОЇ  УСТАНОВИ «ЦЕНТР  ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»   ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ   МІСЬКОЇ  РАДИ та затвердження  Статуту
 23. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та Положення про конкурс на посади педагогічних працівників КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 24. Про оголошення конкурсу на посаду директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ«ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИта директораСЛОБІДСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГОКОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙНАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 25. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 січня 2021 р. № 155-3/2021 «Про структуру та загальну чисельність апарату Городенківської міської ради та її виконавчих органів».
 26. Про безоплатну передачу з балансу міської радина  баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ транспортного засобу марки ГАЗ – 31105 Волга
 27. Про затвердження структури КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА«ГОРОДЕНКА-ЖИТЛОСЕРВІС»ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
 28. Про затвердження структури КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ГОРОДЕНКІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА»ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
 29. Про закріплення комунального майна на праві оперативного управління.
 30. Про  затвердження звіту про виконання фінансового плану за 2020 р. КП «ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 31. Про затвердження змін до фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА«ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ»ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 32. Пропередачу в господарське відання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОРОДЕНКА-ЖИТЛОСЕРВІС» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та взяття на баланс основних засобів та необоротних нематеріальних активів Городенківськоїміської ради по вул. Богуна Івана, 1 «Б» в м.Городенка

 33. Про  внесення  змін до Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ«ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА»ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ,затвердженого рішенням міської ради від 18 грудня 2020 року № 28-2/2020.

 34.  Про видачу дозволу   на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевогозначення на території міської ради.

 35. Про припинення юридичної особи КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГОПІДПРИЄМСТВА «ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИЙ ДИСПАНСЕР» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ шляхом  ліквідації.
 36. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 січня 2021 року№ 130-3/2021«Про затвердження  Плану діяльності  міської ради з  підготовки  проєктів регуляторних  актів на 2021  рік».
 37. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Городенківської міської ради
 38. Про звільнення ГрушецькогоМ.М.з посади директора СЛОБІДСЬКОГОНАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 39. Про погодження призначення на тимчасове виконання обов`язків директора СЛОБІДСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 40. Про закріплення комунального майна (частини приміщення за адресою м.Городенка, вул. Шептицького, 24)на праві оперативного управління  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  ГОРОДЕНКІВСЬКОЇМІСЬКОЇ РАДИ.
 41. Про закріплення комунального майна на праві оперативного управління  КНП «ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ»ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 42. Про прийняття  у спільну  комунальну власність Городенківської територіальної громади  майна, необоротних активів із спільної власності сільських  територіальних громад після їх реорганізації та затвердження Передавальних актів.

 43. Про передачу в господарське віданняПОЗАМІСЬКОМУ ЗАКЛАДУ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ «ПЕРЛИНА ПРИДНІСТРОВ’Я»ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИта взяття на баланс об’єктів нерухомого майна,основних засобів та нематеріальних активівГороденківської міської ради

Перелік земельних питань, винесених на розгляд 4 сесії  Городенківської міської ради восьмого демократичного скликання

Перелік рішень земельних, винесених на розгляд 4 сесії  Городенківської міської ради восьмого демократичного скликання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень