A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Оголошення про обговорення проєктів регуляторних актів

Оголошення!

Оголошення про проведення громадських обговорень проєкту регуляторного акта –

16:00 05.08.2022

Оголошення!

Оголошення про проведення громадських обговорень проєкту регуляторного акту – рішення Городенківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Городенка».   7 червня 2022 року о 10.00 год. в приміщенні  малого залу засідань  Городенківської міської ради по вул. Богуна Івана, 11 відбудуться громадські  обговорення проєкту регуляторного акту – рішення Городенківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Городенка» з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

14:29 02.06.2022

Оголошення!

Оголошення про проведення громадських обговорень проєкту регуляторного акту – рішення Городенківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Городенківської міської ради».

10:53 10.12.2021

Оголошення про проведення громадських обговорень проєкту регуляторного акту – рішення Городенківської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності»

6 серпня 2021 року о 10.00 год. в приміщенні  малого залу засідань  Городенківської міської ради по вул. Богуна Івана, 11 відбудуться громадські  обговорення проєкту регуляторного акту – рішення Городенківської міської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності». з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

16:14 30.07.2021

Оголошення!

Оголошення про проведення громадських обговорень проєктів регуляторних актів – рішень Городенківської міської ради «Про затвердження Положення про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік»  

08:47 10.05.2021

Оголошення!

Оголошення про проведення громадських обговорень проєкту регуляторного акта – рішення Городенківської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Городенківської  територіальної громади».  

09:52 05.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень