A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

КЗ "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"

 

 

 

Завершується навчальний рік у позашкіллі. Хоч і важкий рік для держави, але радіємо здобутками наших вихованців та педагогів у різноманітних виставках та конкурсах, тішимося залученням до творчості внутрішньо-переміщених дітей, для яких проводилися майстер-класи, флешмоби.

Бажаємо нашим діткам мирного неба, спокійного літа, міцного здоров`я та радісного дитинства.

 

 

 

Щиро вітаємо наших вихованців та їхніх керівників з перемогами на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі "Великоднє диво" (м.Ужгород). Бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!

 

 

18 травня Івано-Франківським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради проведено Ярмарок педагогічних ідей на тему: "Форми та методи освітнього процесу в ЗПО під час воєнного стану у вигляді відеоконференцзв`язку".

 

    Участь у конференції взяла наш педагог, керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму Дмитрук Ірина Володимирівна, яка презентувала досвід своєї роботи на тему: "Гіпеаструм: посадка, вирощування, правила догляду".

Обмін досвідами роботи виявився досить цікавим та пізнавальним.

 

Щирі вітання для наших переможців в обласному заочному конкурсі "Космічні фантазії": І місце - Петришина Дмитра та Пинзара Назара, вихованців гуртка "Випилювання з фанери" (кер. Новицький О.В.); ІІ місце - Григолінську Юлію, ІІІ місце - Боднарук Надію, вихованок гуртка "Виготовлення сувенірів" (кер. Боднарук І.Р.); ІІІ місце -Філіпчука Михайла, вихованця гуртка "Основи комп`ютерної графіки" ( кер. Мелінишин О.І.).

       Миру вам, діти, і нових перемог!

 

 

Весело, творчо і цікаво проводимо заняття з дітками-переселенцями. Цього разу вони виготовляли весняні флористичні композиції, випилювали поробки з фанери, малювали та грали на гітарі.

Поповнилась скарбничка наших перемог!

Вихованці гуртків стали призерами Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Казкове Різдво " (м. Луцьк): Кремс Ольга, вихованка гуртка "Бісероплетіння" (кер.Григолінська О.П.) - гран-прі; Іванишин Святослав, вихованець гуртка "Образотворче мистецтво" (кер. Іванишин Р.В.) - І місце; Дмитрук Тарас, вихованець гуртка "Юніфлористи" (кер. Дмитрук І.В.) - І місце; Візінський Степан ,вихованець гуртка "Писанкарство" (кер. Візінська Г.В.) - І місце; Мохорук Марія, вихованка гуртка "Флористика" (кер. Яцищук І.В.) - ІІ місце; Лумей Вікторія, вихованка гуртка "Бісероплетіння" (кер. Черемисіна Г.В.) - ІІ місце.

 

Дистанційне навчання

 

 

Щиро вітаємо педагогів, заввідділів Яцищук І.Б. та Супрун В.І. з зайнятими І місцями на ІІ Міжнародному зимовому Багатожанровому Чемпіонаті мистецтв " Iceartfest 2022" в номінації "Decorativeart".

Віншуєм Вас, добрі люди

Із тим Новим Роком,

Щастя, сили і здоров`я

І з новим доробком!
 

Той старий рік хай ніколи

До нас не вертає,

Всяким лихом вовік віки

Нехай пропадає.
 

Той Новий Рік щоб приніс вам

Здоров`я та сили,

А щоби-сте, Добрі люди, многа літ прожили!

 

Вихованці та педагоги КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» привітали з Старим Новим Роком та  засівали на добро, на щастя, на здоров`я працівникам установ міста!

 

 

Груденьвиявивсябагатим на досягнення:

- Попко Артем, вихованецьгуртка "Випилювання з фанери" (кер.Новицький О.В.) здобув ІІІ місце в обласнійвиставці-конкурсі з початкового технічногомоделювання;

- ПетришинДмитро, вихованецьгуртка "Випилювання з фанери" (кер.Новицький О.В.) - ІІ місце в обласнійвиставці-конкурсістендових моделей військовоїтехніки;

- Тацюк О.В., керівникгуртківеколого-натуралістичногонапряму - ІІІ місце в обласномуетапіВсеукраїнського конкурсу програм, навчальнихпрограм з еколого-натуралісттичногонапрямупозашкільноїосвіти.

Щирораді за наших вихованців та колегу і бажаємоїмподальшихуспіхів!

 

Відбулися майстер-класи:

- виготовлення гномика з ниток, кер. Шкромида С.П.;

- "Ангелик", виготовлений з бісеру, кер. Черемисіна Г.В.

 

У Центрі дитячої та юнацької творчості  проведено майстер-клас по виготовленню новорічної іграшки, кер. Іванишин С.М.

 

В закладі проведено виставку-конкурс "Техноялинка" серед вихованців 15 гуртків. Роботи переможців помандрували на обласний конкурс в Івано-Франківський ОДЦНТТУМ. Бажаємо успіхів!

21 грудня відбулися творчі майстер-класи:

  • «Різдвяний ангелик» з фоамірану, кер. Боднарук І.Р.;
  • виготовлення об`ємної  сніжинки з паперу, кер. Туз С.С.

 

Надзвичайно  цікаво та змістовно пройшов перший день нашої «Різдвяної майстерні». Діток чекали  креативні майстер-класи :

-  створення  новорічної листівки (кер. Василинюк Н.В.)

- виготовлення символу 2022 року –Тигрика (кер. Візінська Г.В.).

Допоміг  з матеріалами  для  майстер-класів   відділ у справах дітей Городенківської міської ради.

 

Протягом місяця творча атмосфера панувала в нашому закладі. Керівники гуртків та їхні вихованці працювали над створенням та оздобленням новорічних прикрас для міської ялинки, кошти на виготовлення яких виділила Городенківська міська рада.

Цьогоріч новорічну красуню прикрашатимуть хенд-мейд іграшки, розроблені за індивідуальними макетами, виготовлені у різноманітних техніках та у кольоровій гамі, що відповідає прийдешньому 2022 року – року Блакитного Водяного Тигра.

Щиро дякуємо нашим колегам та гуртківцям за створення такої краси та сподіваємося, що красуня-ялинка в нових шатах радуватиме око жителям нашої  громади.

 

Вихованці гуртків "Природа - джерелотворчості" (кер.Тацюк О.В.), "Флористика" (кер. Яцищук І.В.), "Юніфлористи" (кер. Дмитрук І.В.), "Моделюванняіграшок-сувенірів" (кер. Супрун В.І.), "Випилювання з фанери" (кер. Новицький О.В.) взяли  участь в  обласномуетапі Всеукраїнського конкурсу "Новорічнакомпозиція" в номінаціях: "Стилізованаялинка", "Новорічнакомпозиція", "Новорічнийподарунок".

 

 

 

 

 

Вихованці  КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Городенківської міської ради піснею, танцем та смачними калачами привітали учасників Всеукраїнського турніру  з гандболу.

  

 

З 15 квітня по 1 червня 2021 року Міжнародною асоціацією позашкільної освіти (МАПО) з представниками Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, Словаччини, України, Чехії проводився Міжнародний фотоконкурс «Світ закладів позашкільної освіти», в якому прийняли участь 4598 учасників. Мета міжнародного фотоконкурсу – популяризація позашкільної освіти дітей, діяльність закладів позашкільної освіти в світі.
На конкурс приймалися роботи, що розкривають життєдіяльність закладів позашкільної освіти – заняття, змагання, концерти, виставки, конкурси.

Відрадно, що народний художній  вокально-інструментальний ансамбль (кер. Бабинець І.Я.) та Вовкович Юлія (кер. Левінська А.Є.)  КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» нагороджені  Дипломами І ст.

Дипломами ІІІ ст. нагороджені: Лумей Вікторія (кер. Черемисіна Г.В.), Савчук Юлія (кер. Супрун В.І.), Боднарук Надія та Григолінська Юлія  (кер. Боднарук І.Р.), Візінський Степан (кер. Візінська Г.В.), Казакова Ірина (кер. Левінська А.Є.), Кравчук Іванна (кер. Яцищук І.Б.), Хандусь Яна (кер. Ротерман В.В.).

14 вихованців отримали Сертифікати учасника фотоконкурсу.

 

 

 

 

 

Допомога параненому воїну

  Вчора під час дня відкритих дверей Городенківський ЦДЮТ відбувався збір коштів для воїнів Збройних сил України. За час благодійної акції зі збору коштів для підтримки ЗСУ вдалося зібрати 5644 грн, які вирішено віддати воїнові з Рашкова Орестові Борису, який у бою втратив ногу та потребує протезування. Сьогодні директорка КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Оксана Мельниченко передала кошти братові пораненого воїна. Кожен із нас може долучитися до допомогти Герою. Номер картки матері, Борис Ганна Василівна, куди можна перевести кошти : 5168 7554 5487 2249 . Призначення - допомога для Ореста Бориса.  

10:31 16.09.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень