Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

КЗ "ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ"

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Завершується навчальний рік у позашкіллі. Хоч і важкий рік для держави, але радіємо здобутками наших вихованців та педагогів у різноманітних виставках та конкурсах, тішимося залученням до творчості внутрішньо-переміщених дітей, для яких проводилися майстер-класи, флешмоби.

Бажаємо нашим діткам мирного неба, спокійного літа, міцного здоров`я та радісного дитинства.

 

 

Фото без опису

 

Фото без опису

Щиро вітаємо наших вихованців та їхніх керівників з перемогами на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі "Великоднє диво" (м.Ужгород). Бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!

 

Фото без описуФото без опису

 

18 травня Івано-Франківським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради проведено Ярмарок педагогічних ідей на тему: "Форми та методи освітнього процесу в ЗПО під час воєнного стану у вигляді відеоконференцзв`язку".

 

    Участь у конференції взяла наш педагог, керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму Дмитрук Ірина Володимирівна, яка презентувала досвід своєї роботи на тему: "Гіпеаструм: посадка, вирощування, правила догляду".

Обмін досвідами роботи виявився досить цікавим та пізнавальним.

 

Фото без опису Фото без опису

Щирі вітання для наших переможців в обласному заочному конкурсі "Космічні фантазії": І місце - Петришина Дмитра та Пинзара Назара, вихованців гуртка "Випилювання з фанери" (кер. Новицький О.В.); ІІ місце - Григолінську Юлію, ІІІ місце - Боднарук Надію, вихованок гуртка "Виготовлення сувенірів" (кер. Боднарук І.Р.); ІІІ місце -Філіпчука Михайла, вихованця гуртка "Основи комп`ютерної графіки" ( кер. Мелінишин О.І.).

       Миру вам, діти, і нових перемог!

 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

 

Весело, творчо і цікаво проводимо заняття з дітками-переселенцями. Цього разу вони виготовляли весняні флористичні композиції, випилювали поробки з фанери, малювали та грали на гітарі.

Поповнилась скарбничка наших перемог!

Вихованці гуртків стали призерами Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Казкове Різдво " (м. Луцьк): Кремс Ольга, вихованка гуртка "Бісероплетіння" (кер.Григолінська О.П.) - гран-прі; Іванишин Святослав, вихованець гуртка "Образотворче мистецтво" (кер. Іванишин Р.В.) - І місце; Дмитрук Тарас, вихованець гуртка "Юніфлористи" (кер. Дмитрук І.В.) - І місце; Візінський Степан ,вихованець гуртка "Писанкарство" (кер. Візінська Г.В.) - І місце; Мохорук Марія, вихованка гуртка "Флористика" (кер. Яцищук І.В.) - ІІ місце; Лумей Вікторія, вихованка гуртка "Бісероплетіння" (кер. Черемисіна Г.В.) - ІІ місце.

Фото без опису

Фото без опису

 

Дистанційне навчання

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису  Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Щиро вітаємо педагогів, заввідділів Яцищук І.Б. та Супрун В.І. з зайнятими І місцями на ІІ Міжнародному зимовому Багатожанровому Чемпіонаті мистецтв " Iceartfest 2022" в номінації "Decorativeart".

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Віншуєм Вас, добрі люди

Із тим Новим Роком,

Щастя, сили і здоров`я

І з новим доробком!
 

Той старий рік хай ніколи

До нас не вертає,

Всяким лихом вовік віки

Нехай пропадає.
 

Той Новий Рік щоб приніс вам

Здоров`я та сили,

А щоби-сте, Добрі люди, многа літ прожили!

 

Вихованці та педагоги КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» привітали з Старим Новим Роком та  засівали на добро, на щастя, на здоров`я працівникам установ міста!

 

Фото без описуФото без опису  Фото без опису

Груденьвиявивсябагатим на досягнення:

- Попко Артем, вихованецьгуртка "Випилювання з фанери" (кер.Новицький О.В.) здобув ІІІ місце в обласнійвиставці-конкурсі з початкового технічногомоделювання;

- ПетришинДмитро, вихованецьгуртка "Випилювання з фанери" (кер.Новицький О.В.) - ІІ місце в обласнійвиставці-конкурсістендових моделей військовоїтехніки;

- Тацюк О.В., керівникгуртківеколого-натуралістичногонапряму - ІІІ місце в обласномуетапіВсеукраїнського конкурсу програм, навчальнихпрограм з еколого-натуралісттичногонапрямупозашкільноїосвіти.

Щирораді за наших вихованців та колегу і бажаємоїмподальшихуспіхів!

 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Відбулися майстер-класи:

- виготовлення гномика з ниток, кер. Шкромида С.П.;

- "Ангелик", виготовлений з бісеру, кер. Черемисіна Г.В.

 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

У Центрі дитячої та юнацької творчості  проведено майстер-клас по виготовленню новорічної іграшки, кер. Іванишин С.М.

 

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису

В закладі проведено виставку-конкурс "Техноялинка" серед вихованців 15 гуртків. Роботи переможців помандрували на обласний конкурс в Івано-Франківський ОДЦНТТУМ. Бажаємо успіхів!

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

21 грудня відбулися творчі майстер-класи:

  • «Різдвяний ангелик» з фоамірану, кер. Боднарук І.Р.;
  • виготовлення об`ємної  сніжинки з паперу, кер. Туз С.С.

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису 

Надзвичайно  цікаво та змістовно пройшов перший день нашої «Різдвяної майстерні». Діток чекали  креативні майстер-класи :

-  створення  новорічної листівки (кер. Василинюк Н.В.)

- виготовлення символу 2022 року –Тигрика (кер. Візінська Г.В.).

Допоміг  з матеріалами  для  майстер-класів   відділ у справах дітей Городенківської міської ради.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Протягом місяця творча атмосфера панувала в нашому закладі. Керівники гуртків та їхні вихованці працювали над створенням та оздобленням новорічних прикрас для міської ялинки, кошти на виготовлення яких виділила Городенківська міська рада.

Цьогоріч новорічну красуню прикрашатимуть хенд-мейд іграшки, розроблені за індивідуальними макетами, виготовлені у різноманітних техніках та у кольоровій гамі, що відповідає прийдешньому 2022 року – року Блакитного Водяного Тигра.

Щиро дякуємо нашим колегам та гуртківцям за створення такої краси та сподіваємося, що красуня-ялинка в нових шатах радуватиме око жителям нашої  громади.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису

Вихованці гуртків "Природа - джерелотворчості" (кер.Тацюк О.В.), "Флористика" (кер. Яцищук І.В.), "Юніфлористи" (кер. Дмитрук І.В.), "Моделюванняіграшок-сувенірів" (кер. Супрун В.І.), "Випилювання з фанери" (кер. Новицький О.В.) взяли  участь в  обласномуетапі Всеукраїнського конкурсу "Новорічнакомпозиція" в номінаціях: "Стилізованаялинка", "Новорічнакомпозиція", "Новорічнийподарунок".

 

Фото без опису   Фото без опису

 

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Вихованці  КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Городенківської міської ради піснею, танцем та смачними калачами привітали учасників Всеукраїнського турніру  з гандболу.

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису

З 15 квітня по 1 червня 2021 року Міжнародною асоціацією позашкільної освіти (МАПО) з представниками Болгарії, Казахстану, Литви, Польщі, Словаччини, України, Чехії проводився Міжнародний фотоконкурс «Світ закладів позашкільної освіти», в якому прийняли участь 4598 учасників. Мета міжнародного фотоконкурсу – популяризація позашкільної освіти дітей, діяльність закладів позашкільної освіти в світі.
На конкурс приймалися роботи, що розкривають життєдіяльність закладів позашкільної освіти – заняття, змагання, концерти, виставки, конкурси.

Відрадно, що народний художній  вокально-інструментальний ансамбль (кер. Бабинець І.Я.) та Вовкович Юлія (кер. Левінська А.Є.)  КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» нагороджені  Дипломами І ст.

Дипломами ІІІ ст. нагороджені: Лумей Вікторія (кер. Черемисіна Г.В.), Савчук Юлія (кер. Супрун В.І.), Боднарук Надія та Григолінська Юлія  (кер. Боднарук І.Р.), Візінський Степан (кер. Візінська Г.В.), Казакова Ірина (кер. Левінська А.Є.), Кравчук Іванна (кер. Яцищук І.Б.), Хандусь Яна (кер. Ротерман В.В.).

14 вихованців отримали Сертифікати учасника фотоконкурсу.

 

 

 

 

 

Квест з краєзнавства та патріотичного виховання серед вихованців пластунських гуртків

Сьогодні відділом освіти Городенківської міської ради спільно з КЗПО " Центр дитячої та юнацької творчості",Тишківським ліцеєм проведено квест з краєзнавства та патріотичного виховання серед вихованців пластунських гуртків. Юні пластуни Тишківського,Чернятинського,Чортовецького ліцеїв та КЗПО" Центр дитячої та юнацької творчості" завзято,креативно пройшли 6 етапів квесту та показали свої вміння у спорті, домедичній підготовці, акторській майстерності, логічному мисленні та виконанні патріотичних пісень. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися і розвиватися. Україна понад усе! Слава Україні! Разом до Перемоги!

16:33 05.03.2024

Всеукраїнський чемпіонат мистецтв "ART WAVE"

Вітаємо вихованок старшої групи хореографічного колективу "АRT DANCE" та керівника Марію Креховецьку із вдалим дебютом на Всеукраїнському чемпіонаті мистецтв "ART WAVE", який проходив цієї суботи в Івано-Франківську. Хореографічна композиція "В ритмі вечорниць", у виконанні наших дівчат, завоювала симпатії зіркового журі та отримала ІІ місце! Бажаємо вихованкам та Марії Анатоліївні нових перемог під мирним небом України!

10:21 05.03.2024

Шаховий турнір

Сьогодні закінчився шаховий турнір з класики серед учнів гуртка Шахи ЦДЮТ Городенківської міської ради, який розпочався ще 13 лютого. Турнір був приурочений до 210-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. В змаганні взяли участь 16 гуртківців. Всього зіграно 8 турів 30+0. Востаннє турнір з класики в Городенці проходив п'ять років тому. Перемогу в турнірі отримала третьорозрядниця з Городенки - Христина Скрипник, яка навчається в Городенківському ліцеї імені Крушельницького , срібло отримав третьорозрядник з Городенки - Святослав Батура, який навчається в Городенківському ліцеї імені Крушельницького, і завершив трійку лідерів Олег Цюцюра з Стрільча (1й юнацький розряд), який навчається в Городенківському ліцеї №1. Всі три лідери набрали однакову кількість очок і тільки за додатковими показниками були визначені місця. В кінці всім учасникам які виконали норму було присвоєно спортивні розряди. Дякуємо ЗСУ за можливість розвивати дітей!  

20:07 27.02.2024

ІІ етап шахового турніру серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти нашої громади

6 лютого у шаховому клубі ім.Сало Флора відбувся ІІ етап шахового турніру серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти нашої громади. В спортивному заході, який організований відділом освіти та КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Городенківської міської ради взяли участь 52 дітей з 12 освітніх закладів. На урочистому відкритті з вітальним словом перед присутніми виступили перший заступник міського голови Андрій Цюмпала, начальниця відділу освіти Світлана Івасюк та голова шахової федерації Городенківщини Любомир Головацький. Після кількагодинних шахових баталій призові місця розподілилися наступним чином: І місце – Денис Кучер, 11 клас Городенківський ліцей №1 ім.І.Данилюка ІІ – місце Володимир Винницький, 10 клас Городенківський ліцей №1 ім.І.Данилюка ІІІ – місце Святослав Батура, вихованець гуртка «Шахи», КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» Найкращі результати серед дівчат показали: Наталія Абрамик, Софія Візінська, Євгенія Гаврильчук, Марія Ільницька, Соломія Лучків, Христина Скрипник, Євгенія Тис, Маріання Равлик, Тетяна Корнійчук. Кращими серед хлопців були: Василь Візінський, Олег Цюцюра, Андрій Новосельський, Рудольф Штефан, Андрій Дубровський, Борис Піпчак, Володимр Кульчинський, Степан Никифорук, Іван Музичка.  

16:59 06.02.2024

Затамуйте, друзі, подих: Миколай сьогодні ходить

Сьогодні Святий Миколай навідався до малих городенківців. Під прикрашеною міською ялинкою відбулося дійство для малят та їх батьків. Отці-декани Ігор Левицький та Богдан Мороз окропили присутніх свяченою водою та уділили всім Божого благословення, а Чудотворець роздав червонощоким малюкам солодкі гостинці. Вихованці Городенківського ЦДЮТ у рамках акції "Новорічна ялинка для солдата" виготовили патріотичні обереги для наших військових. До слова навіть театралізоване дійство для глядачів та прикраси для міської ялинки своїми руками виготовили малі умільці з Центру дитячої та юнацької творчості.  

17:13 05.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень