Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

ВАКЦИНАЦІЯ

До уваги мешканців Городенківської громади.
Інформуємо про те, що з 26.10. 2021 року Ви маєте змогу провакцинуватися від COVID-19 у пункті щеплень, що знаходиться за адресою:
м. Городенка, вул. Шевченка, 72 (фойє Палацу Культури).
 
Графік роботи:
Робочі дні: 10:30 – 16:00 год.
Обід: 12:30 – 13:00 год.
 
У вихідні дні: 10:00 -15:00 год.
Обід: 12:30 –13:00 год.

 

 

Вакцинація є одним з найважливіших досягнень медицини в історії людства. Тільки завдяки вакцинації, натуральна віспа була ліквідована в природі та більше не зустрічається. За приблизними підрахунками з VI по XX сторіччя хвороба призвела до смерті щонайменше 1 млрд людей.Завдяки вакцинації майже у всьому світі подолали такі небезпечні захворювання як дифтерію, поліомієліт, правець. Щорічно вакцинація рятує мільйони життів, захищаючи людей від хвороб та інвалідності.

На сьогоднішній день штамкороновірусу «Дельта» активно поширюєтьсяУкраїною, кількістьновиххворих на COVID-19 зростає, тому варто задуматись про вакцинацію.

Вакцинація є найбільш ефективним способом захисту від інфікування, гострого перебігу чи смерті від COVID-19.

Найкраща вакцина – та, яка доступна для вас!Щеплення будь-якою вакциною відCOVID-19 запобігаютьтяжкомуперебігухвороби та рятуютьжиття.

 

Щепитися можна:
-в найближчому пункті щеплення

 • у центрі масової вакцинації
 • організовані колективи понад 50 людей, професійні групи та маломобільні громадяни можуть замовити приїзд мобільної бригади

 

Вакцини достатньо, центри та пунктищепленьпрацюють у кожному куточкуУкраїни (переглянути перелік пунктів щеплень та центрів масової імунізації можна за посиланням https://vaccination.covid19.gov.ua ). Для швидкої та безпечної вакцинації зверніться до свого сімейного лікаря.

 

В Україні використовують чотири вакцини:

 • інактивована вакцина CoronaVac від Sinovac
 • векторна вакцина AstraZeneca (Vaxzevria, Covishield, SKBio) різних виробників
 • мРНК-вакцинаComirnaty від Pfizer-BioNTech
 • мРНК-вакцинаModerna (mRNA-1273, Spikevax)

 

На пунктах щеплень Городенківської територіальної громади станом на 02.09.2021р.  є в наявності такі вакцини: CoronaVac – 1238 доз; AstroZeneca – 330 доз; Moderna – 240 доз; Pfizer – 336 дози.

 

Відповідно  до досліджень від управління охорони здоров’я Великої Британії, вакцинаComirnaty/Pfizer-BioNTech демонструє ефективність 88%до варіанта вірусу «Дельта», вакцина AstraZeneca- 67%.

При цьому, ефективність вакцини від Pfizer-BioNTech у запобіганні госпіталізації для варіанта «Дельта» складає 96%, а вакцини від AstraZeneca — 92%.

Згідно з попередньою публікацією нерецензованого канадського дослідження, яке тривало з грудня 2020 до травня 2021 року, вакцина від Moderna (mRNA-1273) продемонструвала ефективність проти симптоматичного захворювання, викликаного варіантом «Дельта», у 72% після однієї дози.Ефективність вакцини в запобіганні госпіталізації та смерті для варіанта «Дельта» після однієї дози склало 96%.

Вакцина CoronaVac – ефективність від захворювання – 91%, відважкого перебігу у випадку хвороби – 98%.

 

Важливознати:

 • Вакцини від COVID-19, яківикористовують для щепленняукраїнцівсхвалені ВООЗ для екстреноговикористання є безпечними,ефективними та безоплатними.
 • Вакцини відCOVID-19 не містятьживівіруси, яківикликаютьCOVID-19, тому вони не викликаютьзахворювання!ВакцинивідCOVID-19 допомагаютьнашомуорганізмувиробитиімунітет до коронавірусу, без необхідностізахворіти.
 • Зазвичай після повної вакцинації організму потрібно 2 тижні для вироблення захисту (імунітету) проти COVID-19. Враховуючи, щобільшість вакцин передбачаєдворазовевведення з інтерваломблизько 1 місяцязагаломце буде становити 5-7 тижнів.
 • Вакцини відCOVID-19 не містять мікрочіпи. Вакцинирозроблені для боротьби з хворобою і не застосовуються для стеження за вашимпересуванням.
 • ВакцинивідCOVID-19 в жодномуразі не змінюють і не впливають на вашу ДНК!

 

 

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні за наступним посилання https://vaccination.covid19.gov.ua

 

Не чекайте хвороби та важких ускладнень, вакцинуйтесь, подбавши про себе і своїх близьких!

Для проходження вакцинації слід мати документ, що підтверджує особу та дотримуватися всіх протиепідемічних заходів.
При необхідності Ви можете отримати детальну інформацію у свого сімейного лікаря.

 

Інформаційні матеріали кампанії з вакцинації від COVID-19

 

Усі необхідні матеріали та робочі файли про вакцинацію проти COVID-19 можна знайти за посиланням http://bit.ly/38NYAD9

 

Фото без опису
З 30 жовтня Івано-Франківщина перейде у "червону" зону епіднебезпеки.
Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань
техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей.
Червоний рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіонах.
Зокрема,
забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо.
Обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані.
Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

Фото без опису

Запроваджено обмеження "червоного" рівня епідеміологічної небезпеки встановлені постановою Кабінету міністрів України від 09.12.2020 р. №1236.із змінами з 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 року на території Івано-Франківської області.
     Зі слів медиків, кількість хворих на COVID-19 у Городенківській громаді зростає.
 За останні чотири дні зафіксовано 136 нових випадків захворювань на COVID-19.
У лікарні знаходяться 82 хворих, померло протягом чотирьох днів – 7 хворих, які не були вакциновані.
Тому рішенням міської комісії ТЕБ та НС підтримано обмеження «червоного» рівня згідно з яким:
    1. За умови наявності у всього персоналу та всіх відвідувачів, крім осіб до 18 років зелених COVID-сертифікатів дозволити роботу:
-закладів торгівлі та громадського харчування;
-розважальних закладів, кінотеатрів тощо;
- непродовольчих ринків і магазинів;
-спортзалів, фітнес-центрів;
-закладів освіти;
-проведення масових заходів;
-закладів культури та закладів, що надають послуги з розміщення (готелі,хостели).
     2. Дозволити навчання молодших класів закладів освіти та дошкільних навчальних закладів.
     3. Дозволити автоперевезення за умови дотримання карантинних вимог(масковий режим та дотримання дистанції) і перевезення не більше пасажирів, ніж є наявних місць для сидіння, що передбачено технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на транспортний засіб.
    4. Дозволити діяльність щодо торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом; провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку; торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки за умови дотримання карантинних вимог(масковий режим та дотримання дистанції).

 

 

Фото без опису

З 21 жовтня Кабмін посилює карантин в Україні. Нові обмеження будуть стосуватися проїзду у міжобласному громадському транспорті для невакцинованих/

Ввечері 11 жовтня на позачерговому засіданні КМУ було прийнято рішення про внесення змін до Постанови №1236. Про це йдеться у повідомленні МОЗТекст відповідної постанови КМУ від 11.10.2021 №1066 можна переглянути за посиланням. Її опубліковано в "Урядовому кур'єрі" № 198-199 від 13.10.2021. Але нові правила будуть діяти з 21 жовтня. 

Що змінили в карантинних умовах?

Зміни передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епіднебезпеки. 

“Нові правила для перевезення пасажирів – вимушений крок для стримування поширення коронавірусної хвороби щоб зберегти життя та здоров’я громадян. Тому наявність як у водіїв, так і у пасажирів документів, які б підтверджували їх COVID-безпечність, є необхідною умовою для регулярних та нерегулярних перевезень у будь-якому виді транспорту”, – пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів: 

 • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки;
 • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
 • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник. 

Фото без опису

З 23 вересня у всіх регіонах України буде встановлено "жовтий" рівень епіднебезпеки

Під головування Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля 21 вересня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До засідання долучилися також голови обласних державних адміністрацій.

Державна комісія заслухала доповідь Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка щодо поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та розглянула питання впровадження в усіх регіонах країни «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, повідомляє Урядовий портал.

Прем’єр-міністр зауважив, що епідемічна ситуація в країні стрімко погіршується, тому обов’язок держави — захистити життя та здоров’я людей. Водночас він наголосив, що вакцинація на сьогодні є найефективнішим способом протидії COVID-19, і держава забезпечила можливість будь-кому щепитися безкоштовно.

Глава Уряду наголосив, що Кабінет Міністрів змінами до постанови в певному плані також пом’якшив обмежувальні заходи та дозволив працювати закладам господарювання та освіти навіть у «червоній» зоні, але за певних умов.

«Обмеження «жовтої» та «червоної» зон не поширюватимуться на ті заклади, де персонал та відвідувачі вакциновані, мають негативний тест або підтвердження нещодавно перенесеної хвороби. Це той метод, який на сьогодні успішно використовує низка європейських і світових країн для того, щоб уберегти людей і водночас не зупиняти економічну активність країни», — зазначив Прем’єр-міністр.

— можливості залучення до процесу вакцинації, у тому числі, вчителів та працівників закладів освіти можливостей існуючих пунктів щеплень у закладах освіти;

— забезпечення можливості та організації вакцинації у тому числі вчителів та працівників закладів освіти за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій у разі відсутності в закладах освіти постійних пунктів щеплень;

— інформування та проактивного запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їхніх родичів та родичів здобувачів освіти до існуючих пунктів щеплень у закладах освіти та під час роботи виїзних мобільних вакцинальних

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень