A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Освіта

  

12 травня 2021 року відбулася нарада керівників ЗЗСО щодо організованого завершення 2020/2021 навчального року. Очільниця освітньої галузі Світлана Івасюк звернула увагу керівників на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 27.04.2021р. №1/9-218 «Про організоване завершення 2020/2021 навчального року та реалізацію Закону України «Про внесення змін до Розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)" (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)».

Світлана Івасюк зазначила, що у межах академічної автономії питання організації виконання освітньої програми, навчального плану та освітнього процесу є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогічних працівників, а також в умовах запровадження протиепідемічних заходів щодо поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, особливо важливо забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти, зокрема в установленому порядку перевести їх на наступний рік навчання, видати свідоцтва досягнень (табелі) та документи про освіту випускникам.

Світлана Івасюк нагадала, що під час зарахування дітей для здобуття початкової освіти до закладу освіти забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини).

Керівникам ЗЗСО рекомендовано забезпечити інформування батьків про звільнення від проходження ДПА здобувачів освіти випускних класів.

Михайло Грушецький, заступник начальника відділу освіти, довів до відома керівників ЗЗСО про важливість ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку відповідно до Постанови Кабміну від 13.09.2017р. №684. Наступного тижня також буде проведено навчання щодо обліку дітей дошкільного та шкільного віку із відповідальними працівниками освітніх закладів.

На завершення наради керівникам освітніх закладів було дано відповіді на конкретні запитання.

 

 

11 травня 2021 року відбулася нарада з вчителями історії з питань організації та проведення інтелектуального брейн-рингу, присвяченого Дню героя. Даний захід  буде проводитися   з метою  патріотичного виховання учнівської молоді.

На нараді обговорено всі етапи проведення брейн-рингу. Вчителі історії обмінялися думками та внесли пропозиції щодо проведення заходу.

 

 

15 квітня 2021 року очільниця освітньої галузі Світлана Івасюк та відповідальні працівники відділу провели робочу зустріч із завідувачем сектору молоді та спорту Володимиром Думанським.

У формі діалогу учасники зустрічі обговорили проєкти заходів, приурочених Дню пам’яті Героїв за участю учнівської молоді та освітян Городенківської міської ради, а саме: умови проведення велопробігу, туристичного турніру пам’яті Героя Небесної Сотні Сергія Дідича та конференцій, присвячених Дню Героїв України.

 

 

 

 

 

01 квітня 2021 року відповідно до наказу відділу освіти розпочала роботу атестаційна комісія ІІ рівня. Атестаційна комісія ІІ рівня відділу освіти Городенківської міської ради працює відповідно до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 06.10.2021 року № 930, зі змінами, внесеними наказами МОН, молоді та спорту України від 20.12.2011 року № 1473 та МОН України від 08.08.2013 року № 1135.

Атестація педагогічних працівників розкриває творчу професійність діяльності, стимулює неперервну фахову та загальну освіту педагогічних працівників, підвищує відповідальність за результати навчання і виховання дітей.

Атестація педагогічних працівників триватиме до 06 квітня 2021 року. Робота атестаційної комісії проходить з дотриманням усіх заходів безпеки відповідно до карантинних обмежень.

 


01 квітня 2021 року очільниця освітньої галузі Світлана Івасюк зустрілася із педагогічним колективом Слобідського НВК І-ІІ ступенів. Учасники зустрічі обговорили питання освітнього процесу та функціонування у подальшому навчального закладу.

Важливим питанням у обговоренні було висунення колективом кандидата на посаду керівника освітнього закладу.

Світлана Івасюк довела до відома колективу вимоги до претендента на посаду керівника. Зустріч пройшла у формі діалогу.  
  
 

 

12 березня 2021року Світлана Івасюк, начальник відділу освіти провела у режимі Zoom робочу нараду із керівниками ЗЗСО.

         Керівниця освітньої галузі, звернула увагу директорів шкіл на хід атестації педагогічних працівників у 2021році, вимоги до роботи комісій 1 та 2 рівня.

         Особлива увага була приділена обговоренню норм положення, що стосуються підвищення кваліфікації вчителів, які викладають декілька предметів.

           Світлана Івасюк, зазначила,що з 1 лютого 2021 року, розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Цьогоріч вона відбудеться з 21 травня до 15 червня.

Згідно з календарним планом підготовки та проведення цьогорічного тестування реєстрація на ЗНО тривала до 5 березня.

Участь в основній сесії ЗНО є безкоштовною. Кожен учасник має право скласти тести не більш ніж із 5-ти навчальних предметів.

Реєстрація на ЗНО відбувається на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

       У нараді керівників ЗЗСО взяли участь та виступили відповідальні працівники відділу освіти.

       Учасники наради отримали конкретні відповіді на поставлені запитання.

 

 

 

 

    25 лютого 2021 року начальник   відділу освіти  Світлана Івасюк  провела  робочу нараду із керівниками  ЗЗСО щодо  епідемічної ситуації  на території  Городенківської міської ради.

      Керівник  освітянської галузі довела до відома керівників освітніх  закладів, що  з  26 лютого 2021 року призупиниться освітній процес у закладах дошкільної освіти.

     Учасники освітнього процесу  загальної середньої,  позашкільної освіти переходять на дистанційну  форму навчання.

      Дано  доручення керівникам ЗЗСО переглянути наповнюваність сайтів освітніх закладів.

     Учасники наради отримали вичерпні відповіді  на поставлені запитання.

 

22 лютого  2021 року начальник відділу освіти Світлана Івасюк взяла участь  у on-line нараді  департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА з питань підготовки до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у поточному році.

   Учасників наради ознайомлено із нормативно-правовою базою ЗНО, умовами реєстрації учасників ЗНО  2021, графіком проведення предметних випробувань.

19 лютого 2021 року начальник відділу Світлана Івасюк провела нараду  із керівниками освітніх закладів.

         У роботі наради взяли участь  відповідальні працівники  відділу освіти. Світлана Івасюк звернула увагу керівників ЗЗСО на організацію освітнього процесу для учнів 1-4 класів відповідно до протоколу засідання регіональної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки надзвичайних ситуацій.

З 22 лютого відновлюється навчальний процес для учнів 1-4 класів, учні 5-11 класів – навчаються на дистанцій формі.

         Керівникам освітніх закладів вказано на посилення заходів, передбачених постановою КМУ від 09.12.2020 року№1236 «Про  встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом»

Учасники наради отримали конкретні відповіді на поставленні запитання.

 

Робоча зустріч міського голови з керівниками закладів загальної середньої освіти

09 лютого 2021 року  голова Городенківської міської ради Богдан Кобилянський  провів робочу зустріч із керівниками ЗЗСО, позашкільної освіти, відповідальними  працівниками  відділу освіти.

    Обговорювались  важливі питання  щодо функціонування освітньої галузі Городенківської міської ради протягом 2021 року.

   Богдан Кобилянський  зупинився  на проблемі фінансування освіти, а саме розглянуто питання виплати заробітної плати освітянам громади. 14 млн. грн. не вистачає освітньої субвенції до кінця року. Вирішили підтримати рішення Долинської міської територіальної громади та звернутися від сесії міської ради до обласної державної адміністрації, Міністерства освіти і науки України, Кабінету Міністрів України щодо зміни формули розрахунку даної субвенції для громад більше 40 тис. осіб при її розрахунку на 2021рік, враховуючи співвідношення сільського та міського населення.

    Світлана Івасюк, начальник відділу освіти, звернула  увагу керівників ЗЗСО на атестацію педагогічних працівників, реєстрацію випускників на ЗНО 2021 року.

   Керівникам освітніх закладів рекомендовано моніторити учасників освітнього процесу  щодо захворювання на СOVID- 19.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень