Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Освіта

Контактна інформація

Відділ освіти Городенківської міської ради

Начальник відділу освіти Івасюr Світлана Семенівна

78103, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н,

 місто Городенка, вул. Шевченка Тараса, буд. 77

gorodenkavidilosvity@ukr.net

 

Позашкільний освітній проєкт

Громадська організація «Ю БУСТ» пропонує запуск безкоштовного позашкільного освітнього проєкту для проактивних підлітків. Вік учасників: 13-18 років. Ідея програми uBoost полягає в стимулюванні економічного зростання регіонів через навчання підлітків підприємництву та розвитку необхідних гнучких навичок (soft-skills). Програма мас на меті формувати з підлітків активних членів громад, які будуть обізнані у сфері підприємництва, зможуть проходити стажування в компаніях своїх регіонів, втілювати свої ідеї та сприяти розвитку своїх міст та громад. Що потрібно для участі у програмі? Лише бажання всебічно розвиватись і уважно заповнити цю форму за посиланням.

15:46 11.07.2024

Зустріч із освітянами

Сьогодні директор Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович зустрівся з керівниками освітніх закладів та педагогічними працівниками Городенківської міської ради. Міський голова Богдан Кобилянський наголосив на важливості планування розвитку освіти та необхідності налагодження ефективної комунікації між управлінцями обласного рівня та рівня територіальних громад. Директор Департаменту поділився з освітянами результатами напрацювань робочої групи щодо уніфікованих критеріїв та індикаторів розвитку освіти. Саме вони допомогли комплексно підійти до аналізу стану освіти у регіоні та планування розвитку освіти. Начальниця відділу освіти Світлана Івасюк підвела підсумок зустрічі та розповіла, що розвиток освітньої галузі передбачає рівний доступ дітей до дошкільної освіти, якісна та доступна шкільна освіта формує необхідні компетентності для життя та самореалізації випускників, позашкільна освіта забезпечує гармонійний та всебічний розвиток дітей та підлітків, якість профосвіти задовольняє потреби роботодавців та економіки регіону.

15:51 10.07.2024

Фотозвіт із нагородження обдарованої молоді громади

Міський голова Богдан Кобилянський та голова державної служби якості освіти України Руслан Гурак привітали здібну, обдаровану молодь, яка досягла найвищих результатів у конкурсах, олімпіадах, турнірах, змаганнях на всеукраїнському рівні та вручили сертифікати на отримання стипендії. Вашій увазі фотозвіт із нагородження.

17:09 30.05.2024

Продовжуємо допомагати нашим військовим!

Сьогодні освітяни зібралися за для того щоби передати позашляховик придбаний за кошти одноденного заробітку працівників освіти Городенківської громади. Ми живемо у часі війни і найважливіше зараз для всіх не забувати дякувати Богу, складати велику шану і вдячність нашим воїнам, які нас з вами захищають і ми маємо можливість жити і працювати тут і зараз. Отець-декан Ігор Левицький освятив автомобіль, який сьогодні поїхав на допомогу нашим захисникам. Дякуємо нашим воїнам за кожен новий день і за можливість жити і працювати.

16:55 30.05.2024

Міський голова зустрівся з обдарованою молоддю громади

Сьогодні, напередодні Дня захисту дітей, відбулася зустріч міського голови Богдана Кобилянського з обдарованою молоддю. Талановиті та здібні діти також поспілкувались із головою державної служби якості освіти України Русланом Гураком та начальницею відділу освіти Городенківської міської ради Світланою Івасюк про те, що їх хвилює. Школярі мали можливість у неформальній атмосфері поставити цікаві запитання та отримати детальні відповіді на них. Модератори заходу педагоги Мирослава Олексин та Петро Бундзяк запропонували обдарованим школярам на трьох ватманах подякувати тим, хто їх надихає та підтримує й поділитися своїми побажаннями щодо покращення життя та дозвілля в громаді. Усі побажання молоді передали міському голові, а він у свою чергу запевнив присутніх, що повісить плакат у сесійній залі, щоби кожен депутат долучився до здійснення запропонованих ідей. Велику увагу діти приділяють проблемам екології у нашому регіоні, цікавляться перспективами розвитку міста. Учні також пропонували, як поєднати наукову діяльність з проєктами, які сьогодні реалізуються у місті. Богдан Кобилянський та Руслан Гурак привітали здібну, обдаровану молодь, яка досягла найвищих результатів у конкурсах, олімпіадах, турнірах, змаганнях на всеукраїнському рівні та вручили сертифікати на отримання стипендії. У підсумку запевнили, що завжди раді поспілкуватися з молоддю, дати поради та поділитися досвідом, а тому підтримують ініціативу проводити подібні заходи. Обдаровані й талановиті діти володіють винятковими здібностями й потенціалом, які відрізняють їх від однолітків. Визнання та підтримка цих унікальних якостей має вирішальне значення для сприяння їхньому інтелектуальному, емоційному та соціальному розвитку.  

15:52 30.05.2024

Нарада із завідувачами закладів дошкільної освіти

Сьогодні відбулася нарада із завідувачами закладів дошкільної освіти. В ході наради начальник відділу освіти Світлана Івасюк звернула увагу завідувачів на такі питання,а саме:  Виконання статті 30 Закону України «Про освіту» «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти».  Законодавчі, нормативно-правові документи, що регламентують роботу закладів дошкільної освіти. Пріоритетні завдання закладів дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році. Актуальні питання забезпечення якісного психологічного супроводу в закладах дошкільної освіти.  Робота закладів дошкільної освіти протягом літа. За результатами наради були прийняті відповідні управлінські рішення та надані доручення.  

16:36 29.05.2024

Нарада з керівниками закладів освіти громади

Завершення навчального року для закладів освіти – це відповідальний період систематизації та підбиття підсумків усього зробленого за рік. Сьогодні відбулася нарада керівників закладів освіти на якій було розглянуто актуальні питання завершення навчального року, вручення документів про освіту випускникам 2024 року, обговорено важливі аспекти управлінської діяльності, дотримання чинного законодавства в галузі освіти. Підведено підсумки роботи закладів у поточному навчальному році. Проведено аналіз участі учнів та педагогів у Міжнародних та Всеукраїнських учнівських олімпіадах, творчих та професійних конкурсах і змаганнях. Керівники закладів обговорили та окреслили завдання на наступний 2024-2025 н.р.,а саме: формування оптимальної мережі закладів освіти, в тому числі і 1-х класів, відповідно до вимог чинного законодавства України; організація освітнього процесу для учнів за різними формами навчання; комплекція закладів педагогічними працівниками; поліпшення та удосконалення матеріально-технічної бази закладів; облаштування класів безпеки та класів для вивчення предмету “Захист України”; цифровізація освітнього процесу та ін. За результатами наради були прийняті відповідні управлінські рішення та надані доручення.

14:07 28.05.2024

Продовжуємо допомагати нашим військовим!

З перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну освітяни активно підтримують наших Захисників, долучаються до донатів і волонтерських зборів, аби захистити рідну країну та наблизити довгоочікувану Перемогу. Сьогодні освітяни передали командиру взводу 65 бригади Володимиру Совінському дрон Mavic 3T (орієнтовною вартістю 200 тисяч гривень),придбаний за одноденний заробіток працівників освіти. Дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчатись, працювати та здобувати освіту!

12:53 28.05.2024

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні стартував ІV (обласний) етап масштабних спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Впродовж дня за путівку до всеукраїнського туру змагалися команди баскетболісток Городенківського ліцею#1ім.Івана Данилюка та волейболістів Серафинецького ліцею, які стали переможцями на районному рівні. Дуже емоційним видався початок змагань, напруження на спортивних майданчиках не вщухало впродовж ігрового дня. На всеукраїнському рівні волейбол(юнаки) Прикарпаття представлятиме команда волейболістів Серафинецького ліцею! Юні волейболісти зайняли почесне 1 місце! Команда баскетболісток Городенківського ліцею#1ім.Івана Данилюка здобула 3 місце.  Вітаємо переможців!

20:45 18.05.2024

Центр Городенки сьогодні традиційно розцвів великодніми фотозонами

Великодні композиції освітніх закладів громади зачаровують творчими задумами та креативним оздобленням. Педагоги та учні 26 навчальних закладів громади створили неповторну великодню атмосферу. Упродовж Великодніх свят центральну частину міста традиційно прикрашатимуть святкові композиції, щоби мешканці громади та гості міста мали змогу насолодитися святочною красою та відчути радість Воскресіння Христового. Крім цього вихованці та педагоги Центру дитячої та юнацької творчості організували великодній ярмарок, який відбувся з благодійною метою – допомогти захисникам України наблизити нашу Перемогу. Кожен відвідувач благодійного дійства міг придбати різноманітні писаночки на свій смак, топери до великоднього кошика, прикраси та вишивку з бісеру, сувеніри для дому, пухнасті зайчики та курчата, домашню випічку та різні смаколики. Також усі охочі мали можливість сфотографуватися біля Великодньої фотозони. На ярмарку було зібрано 10 900 гривень та 100 злотих. Дякуємо всім, хто долучився до створення великодньої краси, завітав на ярмарок і доклав свою лепту до благодійної справи - допомоги захисникам! Разом до Перемоги!  

17:04 02.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень