A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Освіта

 

 

 

 Фото без опису

Відповідно до річного плану Центру професійного розвитку педагогічних працівників 25 листопада 2021 року  при церкві Успіння Пресвятої Богородиці   проводився семінар вчителів християнської етики на тему: «Ісус Христос-Учитель християнської моралі і Спаситель душ християнських».

    Розпочав семінар о. Ігор Левицький, настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці, з молитви.

Зоряна Крох, директор ЦПРПП привітала учасників семінару.

Ірина Антонюк, керівник педагогічної спільноти вчителів християнської етики, вчитель християнської етики Городенківської гімназії ознайомила присутніх із програмою семінару.

Ірина Шлемко,вчитель християнської етикиГлушківського НВК І-ІІ ст. провела майстер-клас «Молитовного читання  Святого Письма за методом Lectiodivina (метод ділення)». Ірина Валеріївна порекомендувала цікавий навчально-методичний посібник для вчителів, співавтором якого є, для використання в своїй роботі. Учасники семінару мали можливість напрацювати практичні навички читання Святого Письма.

  Актуальним продовженням роботи вчителів християнської етики планується створити колективний проєкт «Читання Святого Письма методом ділення», що і стало новизною і домашнім завданням для вчителів.

    Завершився семінар музичним вітанням Євіліни Письменної, учениці 4 класу Городенківської гімназії, учасниці молодіжної спільноти «Надія у Господі».

Фото без опису   Фото без опису

Сьогодні розпочався 2(зональний) етап 12 Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс проводиться із дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису

      Відповідно до річного плану «Центру професійного розвитку педагогічних працівників»   11 листопада 2021 року на базі Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 було проведено онлайн навчання  із  заступниками директорів ЗЗСО, вчителями інформатики та працівниками психологічної служби із проблеми «Активізація пізнавальної діяльності учнів засобами інформаційно-комунікативних технологій».

      Вебінар передбачав теоретичний та практичний блок. Під час роботи теоретичного блоку Зоряна Крох, директор Центру акцентувала увагу учасників на важливості впровадження ІКТ. Зоряна Василівна, говорила про те, як дані технологіі сприяють підвищенню інтересу й загальній мотивації до навчання в учнів, активізації пізнавальної діяльності,перевірці й оцінюванні знань, умінь і навичок учня.

Марія Боюк, керівник педагогічної спільноти вчителів інформатики, вчитель інформатики Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 провела практичний блок онлайн навчання. Марія Мирославівна ознайомила учасників з платформами: Plickers, LearningApps, Padler, Пазли, Хмари слів. Дані платформи можна використовувати під час дистанційної та змішаної форми навчання. Учасники мали можливість напрацювати практичні навички роботи щодо створення пазлів, кросвордів, квестів, генеруванні QR-кодів.

       Вебінар базувався на власному досвіді Боюк М.М. та Лагойди Н.І., вчителя зарубіжної літератури Мединського НВК.

 

Відповідно до річного плану  «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» 07.10.2021 року було проведено он-лайн семінар для працівників психологічної служби «Особливості роботи практичного психолога в умовах інклюзивної освіти» (модуль 2), за участю Липки О.М.,методиста ресурсного центру інклюзивної освіти Івано-Франківського ОІППО.

Зоряна Крох, директор ЦПРПП опрацьована з учасниками семінару основні нормативно-правовідокументи щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у 2021-2022 навчальному році.

     Оксана Липка,методист ресурсного центру інклюзивної освіти,  звернула увагу на організаційні аспекти створення інклюзивних класів у ЗЗСО,організації роботи команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими потребами,налагодженні співпраці з ІРЦ, використанні корекційно-розвиткових програм для учнів з ООП в закладі загальної середньої освіти, індивідуальній програмі розвитку.

      Працівники психологічної служби активно долучались до обговорення проблем,які виникають при організації інклюзивного навчання.

Спілкування проходило у дистанційному форматі з використанням електронного сервісу Google Meet. 

 

22 вересня 2021 року  на базі ЦТУМ  центром професійного розвитку педагогічних працівників було проведено  майстер-клас  для  практичних  психологів з проблеми «Корекційна робота із дітьми з особливими освітніми потребами».
    Зоряна Крох, директор ЦПРПП акцентувала увагу на правильності оформлення відповідної  документації з даної проблеми. Учасники опрацювали нормативні документи.
    Уляна Миронів, практичний психолог Городенківської ЗОШ І-ІІІст.№1 обмінялась досвідом із використання у роботі дидактичних матеріалів під час корекційно-розвивальної роботи з даною категорією дітей.
     Учасники майстер-класу мали можливість напрацювати практичні навички. Завершилось навчання індивідуальним консультуванням.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису


17.09.2021 року на базі ЦПРПП Зоряна Крох провела нараду з керівниками професійних спільнот педагогічних працівників. Спілкування проходило у дистанційному форматі з використанням електронного сервісу Google Meet. На нараді підбито підсумки роботи методичних студій та напрацьовано план дій до кінця 2021 року. Учасники наради обмінялися думками та отримали конкретні відповіді на поставлені запитання.Фото без опису

В Чернятинському ЗДО "Теремок" проведено реконструкцію газової котельні. Встановлено 2 нові котли "Рівнотерм-96". Дані роботи проведені за кошти міської ради.

Фото без описуФото без опису

 

14 вересня 2021 року відповідно до плану роботи відділу освіти відбулася нарада керівників ЗЗСО. Світлана Івасюк,начальник відділу освіти акцентувала увагу на питанні виконавської дисципліни щодо забезпечення прозорості та інформаційної відкритості на сайтах закладів освіти (ст.30 Закону України «Про освіту»), вчасного надання звітності, стану вакцинації, контролю за відвідуванням учнів освітніх закладів. Василь Федорів,головний лікар КОМУНАЛЬНОго ПІДПРИЄМСТВА"ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та Наталія Слободян,завідувач «ДУІФ ОЦКПХМОЗ»Снятинського відділу зупинилися на важливості вакцинації,навели статистичні дані по вакцинації серед колективів закладів дошкільної освіти і загальної середньої освіти, статистику захворюваності в громаді на сьогодні. У нараді взяли участь та виступили відповідальні працівники відділу освіти,Зоряна Крох,директор ЦПРПП та Роман Ягольник,керівник технічно-господарської групи. Учасники наради обмінялися думками та отримали конкретні відповіді на поставлені запитання.

Фото без описуФото без описуФото без опису

 

13 вересня 2021 року відбулося засідання робочої групи у складі заступника міського голови Івана Мороза,начальника відділу освіти Світлани Івасюк,начальника фінансового управління Володимира Лавасова,директора ЦДЮТ Оксани Мельниченко,керівників освітніх закладів Івана Антошка та Володимира Скляра щодо функціонування груп подовженого дня. Обговорено режим роботи із здобувачами освіти у групі подовженого дня,котрий відповідатиме психолого-педагогічним, гігієнічним,віковим особливостям і сприятиме навчально-виховній роботі та відпочинку школярів.

Фото без описуФото без опису

 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

09.09.2021 року на базі ЦТУМ, відповідно до річного плану роботи Центру професійного розвитку педагогічних працівників та відділу освіти було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО щодо організованого початку 2021/2022 н.р.

 Нарадурозпочала Світлана Івасюк, начальник відділу освіти, яка ознайомила із сучасними викликами освітнього середовища та окреслила нові орієнтири для ЗЗСО в 2021/2022н.р.

       З учасниками наради опрацьовано основні нормативно-правові документи,якими слід керуватися у 2021-2022 навчальному році, обговорено питанняорганізації партнерської взаємодії з ЦПРПП(Зоряна Крох, директор ЦПРПП);алгоритм організації інклюзивного навчання  в  закладах освіти (Світлана Кобилянська,головний спеціаліст відділу освіти; Оксана Вінтоник, директор ІРЦ);основні питання організації виховного процесу в освітніх закладах в 2021-2022 н.р. (Іванна Дем’янів,головний спеціаліст відділу освіти);ведення обліку дітей шкільного віку (Грушецький М.М.,заступник начальника відділу освіти). Буряк Н.В., керівник педагогічної спільноти вчителів початкових класів ознайомила ізметодичними рекомендаціями оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів ЗЗСО в рамках концепції НУШ.

        Інструктивно-методична нарада передбачала роботу «круглого столу»,на якому відбулось обговорення актуальних питань щодо організації освітнього процесу.

 Завершилась зустріч індивідуальним консультуванням.

 

Фото без опису  Фото без опису

03 вересня 2021року для заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів-організаторів проведено нараду щодо організації виховного процесу у 2021-2022н.р. та формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.
З учасниками наради обговорено питання національно-патріотичного виховання,профілактики булінгу(цькування),кримінальних правопорушень,вживання наркотичних і психотропних речовин,запобігання домашньому насильству,торгівлі людьми.
Перед відповідальними за стан виховного процесу виступили Іванна Дем‘янів,головний спеціаліст відділу освіти та Зоряна Крох,директор ЦПРПП.
Рекомендовано обговорені питання врахувати під час планування роботи з учнівськими колективами.
 
Фото без опису Фото без опису

 

      Відповідно до річного плану  «Центру професійного розвитку педагогічних працівників»,з метою організованого початку 2021/2022 навчального року

2 вересня 2021 рокуна базі ЦТУМ було проведено консультування з працівниками психологічної служби.

Зоряна Крох, директор ЦПРПП ознайомила учасників із сучасними освітянськими викликами освітнього середовища,опрацювала основні нормативно-правові документи,якими слід керуватися у 2021-2022 навчальному році.

     У ході зустрічі було проаналізовано новий професійний стандарт практичного психолога закладу освіти, а саме: трудові функції, компетентності, знання, вміння та навички (лист МОН України від 30.11.2020 року №6/1427-20 «Про затвердження професійного стандарту «Практичний психолог закладу освіти»).Учасників ознайомлено з психологічними особливостями організації взаємодії дітей в інклюзивному класі, наголошено на психолого-педагогічному супроводі педагогів в рамках концепції НУШ.

    Також відбулось обговорення актуальних питань щодо організації функціонування психологічної служби.

 

Фото без опису Фото без опису

Відповідно до річного плану  «Центру професійного розвитку педагогічних працівників»,з метою організованого початку 2021/2022 навчального

3 вересня2021 рокуна базі  ЦТУМ працювала методична студія вчителів християнської етики.

Зоряна Крох, директор ЦПРПП ознайомила учасників із сучасними освітянськими викликами освітнього середовища.Особливе зацікавлення викликало питання впровадження НУШ на рівні базової середньої школи.

Ірина Антонюк, керівник педагогічної спільноти ознайомили педагогів із структурою та змістом модельних програм з предмету, можливостями вибору.

 

Фото без опису Фото без опису

 

31 серпня 2021 року відбулася серпнева освітня конференція керівників закладів освіти територіальної громади на тему:«Підсумки минулого навчального року та особливості організації освітнього процесу в 2021-2022 навчального року». 
 
Розпочала роботу конференції очільниця освітньої галузі Світлана Івасюк, відзначивши головні здобутки освіти у територіальній громаді.Почесними гостями заходу стали міський голова Богдан Кобилянський, заступник міського голови Іван Мороз.
 Обговорили проблеми та здобутки освітянської галузі впродовж 2020/2021 навчального року і визначили пріоритетні напрямки роботи на прийдешній навчальний рік.
Конференція керівників сприяла конструктивному спілкуванню, обміну думками та пошуку нових можливостей до вирішення освітніх питань.

Фото без опису Фото без опису

30 серпня 2021року начальник відділу освіти Світлана Івасюк провела нараду із відповідальними працівниками відділу освіти,керівниками ЦПРПП,ІРЦ,ЦДЮТ щодо організаційного початку 2021-2022н.р. Очільниця освітньої галузі зупинилася на аналізі освітньої мережі,підсумках минулого навчального року та особливості організації освітнього процесу в 2021-2022навчальному році. Учасникам наради дано протокольні доручення до виконання.

Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

      Фото без опису Фото без опису

Відповідно до річного плану  «Центру професійного розвитку педагогічних працівників»,з метою організованого початку 2021/2022 навчального року   з 25 по  26 серпня 2021 року на базі Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст.№1,Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 працювало 11 методичних студій.

Форма проведення: он-лайн та оф-лайн.

Зоряна Крох, директор ЦПРПП ознайомила учасників із сучасними освітянськими викликами освітнього середовища,звернула увагу на основні нормативно-правові документи,якими слід керуватися у 2021-2022 навчальному році.Особливе зацікавлення викликало питання впровадження НУШ на рівні базової середньої школи. Керівники педагогічних спільнот ознайомили педагогів із структурою та змістом модельних програм з предметів, можливостями вибору.

 

25 серпня 2021 року заступник начальника відділу освіти Михайло Грушецький спільно із заступником керівника КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА"ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ НЕКОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Уляною Смілянець провели спільно нараду-семінар із медичними сестрами освітніх закладів Городенківської міської ради. Учасники наради обговорили умови проходження періодичних медичних профілактичних оглядів учнів та важливість вакцинування педагогів і працівників освітніх закладів,зупинились на питанні щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог учасниками освітнього процесу. Звернуто увагу на дотримання нового Санітарного регламенту та впровадження нових норм харчування з 01вересня 2021року. Учасники наради-семінару отримали конкретні відповіді на запитання.

 

Фото без опису Фото без опису

16 серпня 2021 року начальник відділу освіти Світлана Івасюк спільно з відповідальними працівниками відділу та директором Семаківської ЗОШ І-ІІІ ст. Ларисою Равлюк провели робочу зустріч із педагогами та батьками Михальчівського НВК І-ІІ ст. щодо організованого початку 2021-2022н.р.

Очільниця освітньої галузі проаналізувала мережу Михальчівського НВК І-ІІ ст.,обговорила спільно із батьками реалії та виклики сьогодення щодо навчання та виховання дітей,наголосила ,що кількість учнів у класі (наповнюваність класу) державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів.

Довела до відома учасників зустрічі порядок підвезення до закладу освіти (місця навчання, роботи) та у зворотному напрямку (до місця проживання) учнів і педагогічних працівників,окреслили шляхи подальшого функціонування освітнього закладу.

Учасники зустрічі обмінялися думками та отримали конкретні відповіді на поставлені запитання.

 

Фото без опису Фото без опису

13 серпня 2021 року о 9.00 год. на базі ЦТУМ, під керівництвом Зоряни Крох (директор ЦПРПП), було проведено інструктивно-методичну нараду з керівниками педагогічних спільнот.

    Завданнями даної зустрічі були: окреслення ролі Центру професійного розвитку педагогічних працівників щодо методичного супроводу організації освітнього процесу, призначення керівників педагогічних спільнот та затвердження графіку проведення районних серпневих студій педагогічних працівників.

    За підсумками проведеної наради учасники отримали відповідні доручення.

 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису

03 червня 2021 року під головуванням начальника відділу освіти Світлани Івасюк,за участю заступника начальника Управління служби якості освіти у Івано-Франківській області Любов Касіян відбулася нарада керівників закладів освіти громади.
На порядок денний винесені питання:
- про завершення навчального року;
- проведення ЗНО;
- підготовка шкіл до нового навчального року;
- дотримання нормативно-правової бази освітнього процесу.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти.
За підсумками проведеної наради директори закладів отримали відповідні доручення.

 

Фото без опису

    20 травня 2021 року на базі ЦТУМ було проведено інструктивно - методичну нараду працівниками психологічної служби

    Завданнями даної зустрічі були: підбиття підсумків роботу за 2020-2021 н.р.; окреслення ролі Центру професійного розвитку педагогічних працівників щодо методичного супроводу організації освітнього процесу

    Зоряна Крох, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників акцентувала увагу учасників зустрічі на тому,що у зв’язку із складними суспільними викликами суттєво підвищується роль та працівників психологічної служби системи освіти. Тому сьогодні особливо потрібна тісна взаємодія між керівниками ЗЗСО,педагогічними працівниками та фахівцями служби. Практичним психологам та соціальним педагогам слід здійснювати соціально-психологічний супровід з метою підтримки регулювання і формування здорового клімату у педагогічних колективах і в закладі в цілому. Зоряна Василівна спільно з слухачами обговорила проблеми діяльності.Присутніх було ознайомлено із основними завданнями Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

   Завершилась нарада напрацюванням методичних рекомендаційта індивідуальним консультуванням.

  Фото без опису Фото без опису

Фото без опису  Фото без описуФото без опису

 

20 травня 2021 року відділом освітиспільно з Центром дитячої та юнацької творчостіз метою гідного вшанування загиблих героїв Небесної Сотні та в зоні АТО, проведено годину пам'яті присвячену Дню Героїв.

В даному заході взяли участь здобувачі освіти Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Топорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Стрільченської ЗОШ І-ІІ ст., Глушківського та Вікнянського НВК,  члени родин героїв, котрі загинули за Україну. Вітали присутніх вихованці КПЗО «ЦДЮТ» Городенківської міської радиКазакова Ірина та Тетяна Легенюк.

Подвиг героїв Небесної Сотні та АТО має велике значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

 

Фото без опису     Фото без опису

18 травня 2021 року на базі ЦТУМ було проведено інструктивно - методичну нараду заступниками з навчально-виховної роботи ЗЗСО з теми «Нормативно-правове забезпечення завершення  2020-2021 навчального року».

Завданнями даної зустрічі були: ознайомлення з питаннями організаційно-методичного супроводу  завершення 2020-2021 н. р.; аналіз організації підвищення кваліфікації та розвитку педагогічної майстерності педагогічних працівників; окреслення ролі Центру професійного розвитку педагогічних працівників щодо методичного супроводу організації освітнього процесу

Зоряна Крох, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників акцентувала увагу учасників зустрічі на нормативно-правових особливостях регулювання порядку закінчення 2020-2021 навчального року. Зоряна Василівна спільно з слухачами обговорила питання організації підвищення кваліфікації. Присутніх було ознайомлено із основними завданнями Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

На даній нараді були присутні Грушецький М.М., заступник начальника відділу освіти, який наголосив на співпраці з питань ведення обліку дітей між закладами освіти та уповноваженим органом з даної проблеми.

Кобилянська С.Б. , головний спеціаліст відділу освіти, ознайомила заступників з навчально-виховної роботи з організацією та веденням обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів ЗЗСО, відповідно до чинного законодавства.

Фото без опису 

12 травня 2021 року відбулася нарада керівників ЗЗСО щодо організованого завершення 2020/2021 навчального року. Очільниця освітньої галузі Світлана Івасюк звернула увагу керівників на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 27.04.2021р. №1/9-218 «Про організоване завершення 2020/2021 навчального року та реалізацію Закону України «Про внесення змін до Розділу ІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)" (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)».

Світлана Івасюк зазначила, що у межах академічної автономії питання організації виконання освітньої програми, навчального плану та освітнього процесу є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогічних працівників, а також в умовах запровадження протиепідемічних заходів щодо поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, особливо важливо забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти, зокрема в установленому порядку перевести їх на наступний рік навчання, видати свідоцтва досягнень (табелі) та документи про освіту випускникам.

Світлана Івасюк нагадала, що під час зарахування дітей для здобуття початкової освіти до закладу освіти забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини).

Керівникам ЗЗСО рекомендовано забезпечити інформування батьків про звільнення від проходження ДПА здобувачів освіти випускних класів.

Михайло Грушецький, заступник начальника відділу освіти, довів до відома керівників ЗЗСО про важливість ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку відповідно до Постанови Кабміну від 13.09.2017р. №684. Наступного тижня також буде проведено навчання щодо обліку дітей дошкільного та шкільного віку із відповідальними працівниками освітніх закладів.

На завершення наради керівникам освітніх закладів було дано відповіді на конкретні запитання.

Фото без опису  Фото без опису

11 травня 2021 року відбулася нарада з вчителями історії з питань організації та проведення інтелектуального брейн-рингу, присвяченого Дню героя. Даний захід  буде проводитися   з метою  патріотичного виховання учнівської молоді.

На нараді обговорено всі етапи проведення брейн-рингу. Вчителі історії обмінялися думками та внесли пропозиції щодо проведення заходу.

 

Фото без опису Фото без опису

07 травня 2021 року відбулася легкоатлетична естафета серед здобувачів освіти ЗЗСО І-ІІІ ступенів, присвячена Дню пам’яті та примирення.

Даний захід проведено з метою масового залучення учнівської молоді до систематичних занять фізкультурою і спортом, подальшого розвитку масових видів спорту.

У заході взяло участь 130 здобувачів освіти із 13 освітніх закладів. Всі команди гідно представили свої освітні заклади. Перемогу здобули команда Чортовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – 3-тє місце,  команда Городенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2– 2-ге місце,  команда Городенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1– 1-ше місце.

Відділ освіти висловлює подяку керівникам освітніх закладів, вчителям фізкультури, учасникам естафети за добру підготовку до даного спортивного заходу.

 

Фото без опису

15 квітня 2021 року очільниця освітньої галузі Світлана Івасюк та відповідальні працівники відділу провели робочу зустріч із завідувачем сектору молоді та спорту Володимиром Думанським.

У формі діалогу учасники зустрічі обговорилипроєкти заходів, приурочених Дню пам’яті Героїв за участю учнівської молоді та освітян Городенківської міської ради, а саме: умови проведення велопробігу, туристичного турніру пам’яті Героя Небесної Сотні Сергія Дідича та конференцій, присвячених Дню Героїв України.

 

Змагання з пожежно-прикладного спорту та дружин юних рятувальників-пожежників серед здобувачів освіти

Сьогодні на базі Росохацького ліцею відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту та дружин юних рятувальників-пожежників серед здобувачів освіти Городенківської міської ради.

15:50 18.04.2024

"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Стартував ІІІ (районний) етап "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу (юнаки) на базі Городенківського ліцею №1 імені Івана Данилюка, які відбуваються за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом "Разом Переможемо". Сьогодні у спортивній залі Городенківського ліцею №1 імені Івана Данилюка відбуваються змагання з баскетболу (юнаки) у групі В серед команд Городенківського ліцею №1 імені Івана Данилюка, Отинійського ліцею, Пʼядицького ліцею ім.С.Мельничука. Учасників змагань вітала заступниця голови Коломийської райдержадміністрації Ганна Кравчук. Популяризація серед учнівської молоді здорового способу життя, виховання любові до спорту є неоціненним педагогічним вкладом у розвиток сучасної української молоді. Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – це частина національно-патріотичного виховання. І наші учні – вже переможці. Вітаємо наполегливих спортсменів і їхніх наставників. Бажаємо нових спортивних звершень! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та змагатися! Так тримати! Разом переможемо!  

13:35 16.04.2024

Робоча зустріч

Відбулася зустріч із педагогічним колективом Городенківського ліцею №1імені Івана Данилюка щодо врахування громадських інтересів під час розгляду проекту рішення міської ради «Про утворення опорного закладу освіти Городенківський ліцей №1імені Івана Данилюка та його філії» Сьогодні начальниця відділу освіти Світлана Івасюк провела робочу зустріч із педагогічним колективом Городенківського ліцею№1імені Івана Данилюка щодо створення опорного закладу. Світлана Івасюк наголосила,що у новому Законі України «Про освіту» передбачено, що кошти з державного бюджету на навчання кожного учня слідуватимуть за ним у заклад освіти — опорний заклад чи його філію. Це і є принципом «гроші ходять за дитиною» – компенсація державою вартості навчання учня. Гроші спрямують до того закладу загальної середньої освіти, який обрали батьки дитини, а держава компенсує освітнім закладам вартість видатків на навчання та утримання учнів. Директор Городенківського ліцею №1імені Івана Данилюка Іван Антошко поділився власними напрацюваннями щодо майбутнього розвитку школи після об'єднання ліцею й гімназії. Минулого тижня проведено громадські слухання в освітніх закладах,котрі будуть філіями опорного закладу,а саме:Глушківська гімназія,Рашківська гімназія,Семаківська гімназія та Михальчівська гімназія. Опорний заклад освіти-новітній освітній заклад, який буде надавати ще якіснішу освіту дітям Городенківської міської ради.  

13:52 15.04.2024

"Серцем єдиним, ми – Україна"

Сьогодні, з метою посилення національно-патріотичного та духовно-морального виховання учнівської молоді й підтримки талановитих дітей, відбувся І етап конкурсу "Серцем єдиним, ми – Україна" серед здобувачів освіти ЗЗСО Городенківської громади. Освітні заклади представили цікаві композиції, тематичні літературні та пісенні твори, презентували результати краєзнавчої роботи "Герої не вмирають" про загиблих воїнів громади. За підсумками конкурсу журі одноголосно віддало перевагу команді Городенківського ліцею №1 ім. І. Данилюка. Вони представлятимуть Городенківську громаду на ІІ етапі конкурсу.  

16:44 11.04.2024

Громадські слухання щодо створення опорного закладу

Відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду проекту рішення міської ради «Про утворення опорного закладу освіти Городенківський ліцей №1 імені Івана Данилюка та його філії» Впродовж двох днів у Рашківській, Семаківській та Михальчівській гімназії відбулися громадські слухання щодо створення опорного закладу. Начальниця відділу освіти Світлана Івасюк повідомила,що вимогою з боку держави до органів управління освітою є надання якісних освітніх послуг, дотримання стандартів освіти. Зі свого боку батьки очікують, що отримані знання дозволять їх дітям продовжити освіту та знайти гідну роботу. Проте, відповідність основним очікуванням учасників освітнього процесу, в малокомплектних школах, неможливі. В той же час рівень їх соціалізації низький, а в сучасному динамічному світі це негативно позначається на здатності учнів розвинути і реалізувати власний потенціал. Дітьми втрачаються навички ефективної комунікації, відсутність конкуренції в процесі навчання знижує його ефективність. Директор Городенківського ліцею №1 імені Івана Данилюка Іван Антошко поділився власними напрацюваннями щодо майбутнього розвитку школи після об'єднання ліцею й гімназії. Розуміючи ці факти учасники слухань підтримали створення опорної школи, що дозволить створити новітній освітній заклад, який буде надавати ще якіснішу освіту дітям Городенківської міської ради.  

11:44 11.04.2024

«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні у 3 етапі (територіальному) проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед здобувачів освіти з волейболу (юнаки) перемогу здобула команда волейболістів Серафинецького ліцею. Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – це частина національно-патріотичного виховання. І наші учні – вже переможці. У 4 етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед здобувачів освіти ця потужна команда захищатиме честь Коломийського району і боротиметься за путівку в 5 етап найкрутіших учнівських змагань країни Вітаємо наполегливих спортсменів і їхніх наставників Бажаємо нових спортивних звершень! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та змагатися! Так тримати! Разом переможемо!

09:44 10.04.2024

Фінал ІІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» з волейболу серед юнаків

Завершилися спортивні баталії серед юнаків з волейболу  в рамках проведення ІІІ районного етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» . Сьогодні у спортивному комплексі с. Королівка, Коломийської міської територіальної громади пройшов фінал змагань. За титул чемпіона позмагалися 4 команди: • Заболотівського ліцею ім. М.Попадюка; • Серафинецького ліцею; • Снятинського ліцею «Інтелект»; • Трацького ліцею.  Привітала гравців заступниця голови Коломийської райдержадміністрації Ганна Кравчук. В напружених поєдинках перемогу виборола команда Серафинецького ліцею, яка представлятиме честь Коломийського району в змаганнях з волейболу на ІV обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг. Друге місце за командою Заболотівського ліцею ім. М.Попадюка. Третє місце здобула команда Снятинського ліцею «Інтелект». Вітаємо переможців, спортивних наставників та всіх учасників змагань  ! Пишаємось нашими мужніми та наполегливими дітьми! Бажаємо натхнення і нових перемог  ! Разом переможемо  

16:12 09.04.2024

Громадські слухання щодо створення опорного закладу

Відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду проекту рішення міської ради «Про утворення опорного закладу освіти Городенківський ліцей№1імені Івана Данилюка та його філії» Сьогодні у Глушківській гімназії відбулися громадські слухання щодо створення опорного закладу. Підсумком діалогу було рішення, що депутати міської ради при прийнятті рішення щодо створення опорної школи опиратимуться на результат громадських слухань. Начальник відділу освіти Світлана Івасюк обґрунтування доцільність створення саме опорної школи, наголосивши, що від цього виграють усі учасники освітнього процнесу. Директор Городенківського ліцею №1імені Івана Данилюка Іван Антошко поділився власними напрацюваннями щодо майбутнього розвитку школи після об'єднання ліцею й гімназії. В результаті учасники слухань підтримали створення опорної школи. Це рішення дозволить створити новітній освітній заклад, який буде надавати ще якіснішу освіту дітям Городенківської міської ради.  

16:50 08.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень