A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Життя старостинських округів

    

Закінчено капітального ремонту з перекриття даху будинку культури в с.Виноград.

Кошти для реалізації даного проекту були виділені #БО_"БФ_МХП-Громаді" філії Персектив, ФГ " Прометей" та Городенківською міською радою.

Раковецький староснинський округ отримав безкоштовні саджанці від Фонду сталого розвитку «МХП-Громаді», після реєстрації у проєкті «Зелена планета з МХП».

Учні та вчителі Раковецької гімназії і Семенівського НВК посадити близько 40 саджанців (ялівець, туя, липа). На території клубу с.Семенівка було посаджено 18 дерев (туя, ялівець). На території Раковецької гімназії було висаджено 20 дерев (туя, липа, ялівець). Також, в селі Раковець, біля обеліска Слави було посаджено 2 саджанці туї.

Проєкт «Зелена планета з МХП» реалізовується Фонд "МХП-Громаді" спільно з громадами, де веде свою діяльність підприємство Філія "Перспектив" ПрАТ "Зернопродукт МХП" . Така ініціатива спрямована на озеленення територій для поліпшення стану довкілля.

 
29 серпня в неділю Лука відсвяткувала День села, 555-річницю від першої згадки.
 
 
 
На території Поточищенського старостинського округу проводиться благоустрій до святкування 30-ї річниці Незалежності України.
Працівники школи, Будинку культури, бібліотеки, ФАПу, активісти села активно взяли участь у підготовці села до святкування .

 

 

На території Вікнянського старостинського округу завершено благоустрій до святкування Дня Незалежності України.
Працівниками школи, Будинку культури та бібліотеки впорядковано пам'ятні місця села.
 
Продовжуються роботи по наведенню благоустрою на території нашого села Слобідка та біля пам ятних місць. Дякую керівникам установ та активним жителям села за допомогу по впорядкуванню території.
Вдячні ТОВ Контінентал Фармерз Груп за надання 5000 грн благодійних коштів на реставрацію пам ятника Т.Г.Шевченку,який є одним із найбільших в нашій ТГ. Об єм робіт великий.
Щира подяка керівнику ФГ "Острівецький Екосад" О.В.Ковбель за надання пального та матеріалів для косіння трави.
Дуже приємно жити і працювати з людьми,які вболівають за розвиток нашої громади.

 

 

Проводяться роботи на території Олієво-Королівського старостинського округу до відзначення 30-річчя незалежності України.

 

Проводяться роботи з благоустрою на території с. Вербівці до відзначення Дня Незалежності України.

Триває підготовка до святкування Дня Незалежності України в селі Незвисько.
Працівниками школи, клубу, бібліотеки та Городенківської філії Івано-Франківського центру туризму проведено благоустрій населеного пункту.

У суботу 17 липня 2021 року в с. Торговиця відбулося нагородження та вшанування переможця Першості Городенківської ТГ з футболу. Команда с. Торговиця нагороджена кубком та медалями.

 

 

Працівниками КП "Городенка-Житлосервіс" проведено роботи по заміні лампочок вуличного освітлення у селі Вікно та завершено роботи по освітленню вулиці Січових Стрільців .

Сьогодні Глушківським старостинським округом спільно з сільською молоддю викошено  сільський стадіон та підготовлено до початку чемпіонату району з футболу та сільський сквер.

  

Протягом певного періоду небайдужими жителями села Незвисько було виконано досить великий обсяг робіт по облагородженні території, а саме: прибрані занедбані домогосподарства, вирубано аварійні дерева, самосійні кущі, чагарники, зібрано та вивезено сміття.

Упорядковано  навколо меморіалу «Гармата», прибрано територію сільського клубу, вирубано самосійні кущі, загромаджено сміття та проведено побілку і пофарбовано вхідні двері приміщення, облагороджена територія автостанції та пофарбовано приміщення зупинки. 

Зачищено від іржі та пофарбовано перила моста патріотичними кольорами в центрі села через річку Хотимирка.

Великий обсяг робіт проведено на братській могилі, розчищені тротуарні доріжки, просапано, оновлено бруківку, загромаджено, побілено і зібрано сміття з даної території. До доброї справи долучилися багато жителів села, педагогічні працівники та учні старших класів, техперсонал Незвиського НВК, працівники клубу та бібліотеки.

28 квітня силами Михальчівської громади та за допомогою фінансової підтримки ФГ "ОВІС-Агро" було проведено ремонт центральної дороги з усунення ямковості дорожнього полотна.

Глушківським старостинським округом проведено вивіз сміття із сільського цвинтаря в селі Глушків. Послуги навантажувача та машини оплатив місцевий фермер Василь Йоник.

 

 

Глушківським старостинським округом проведено впорядкування сільського сміттєзвалища в селі Глушків, за підтримки фермера Василя Йоника, який допоміг з грейдером.

 

Поточищенським старостинським округом проведено благоустрій біля будинку культури, спортзалу, пошти, ФАПу. Техніку для вивозу сміття надав керівник ПФГ "Поточища" Мирослав Козло.

 

Росохацьким старостинським округом проведено упорядкування сміттєзвалищ за допомогою підприємства "Шляхбудінвест".   

Працівниками  будинку культури  Луківського старостинського округу проведено чистку та побілку дерев у парку.

Сьогодні, бібліотечними працівниками Раковецького старостинського округу було проведено порядок біля автобусної зупинки, що знаходиться на автошляху Р-20. Вапняним розчином пофарбовано автобусну зупинку та стовбури дерев, що там ростуть. І з прилеглої території згребли опале торішнє листя та сухі гілки.

19 квітня 2021 р. на території Острівецького старостинського округу в с. Острівець , Рогиня наведено благоустрій сміттєзвалища технікою "Шляхбудінвест".

 

Вчора проведено благоустрій у с. Поточище біля пам'ятника І.Франка. Зрізано сухі дерева, вирізано кущі. Участь прийняли не байдужі до пам'ятних місць поточищани.

На старостинському окрузі села Вербівці проведено ремонт вулиць  з усунення ямковості дорожнього полотна.

Громадою села Слобіка пофарбовано огорожу та прибрано  приміщення адмінбудинку Слобідського старостинського округу, а також облаштували клумби біля пам’ятника.

Сьогодні розпочалися роботи,щодо благоустрою сільського цвинтара у Топорівському старостиньському окрузі. Всі небайдужі жителі долучитися до прибирання і фарбування огорожі цвинтара.

 

9 квітня 2021 р. в Острівець проведено обрізання дерев працівниками  КП "Городенка–Житлосервіс".

В селі Глушків проведено заміну ламп вуличного освітлення, які були закуплені міською радою.

 

 

У селі Вербівці проведено обрізання дерев та кронування аварійних дерев працівниками  КП "Городенка–Житлосервіс".Сьогодні громадою села Михальче було висаджено туї із сторони сільського цвинтаря в кількості 70 штук. 


  

Сьогодні у с. Рашкові стартував перший день прибирання сільського цвинтаря. Прибрано територію на місці старої каплички, вирізали чагарники, повивозили частину сміття та гілля.
  Нещодавно жителями села Воронів розпочато прибирання території по її благоустрою. Порядок почали наводити біля приміщення колишньої школи, де було вирубано сухі дерева, самосійні кущі, загрібали і вивезли сміття. Почали наводити лад й на сільському стадіоні. Тут також розчистили територію довкола стадіону-вирубали дерева, чагарники та кущі.

  Роботи з благоустрою тривають, впевнено будемо переходити до прибирання території клубу, а також автостанції.

  Плануємо побілку бордюрів, дерев та фарбування перил у громадських місцях.


  
Сьогодні, 31березня, в селі Лука проводився благоустрій на сільському кладовищі.
У добрій справі взяли участь більше 50 мешканців , які активно долучились до наведення порядку на кладовищі, а саме вирубці чагарників та збиранню сміття.  
На Серафинецькому стадіоні, в неділю, о 15:30 відбудеться відкриття футбольного сезону нашої ТГ. Народна команда «Пробій» гратиме з командою із Надвірної «БЕСКИД».

Тому протягом кількох тижнів футбольне поле готували для проведення гри, зокрема робили косметичний ремонт Серафинецького стадіону, ущільнили та вирівняли поле.

Для ремонту стадіону виділено фарбу, будівельні матеріали для лавочок, які вже прогнили.  А також було надано спонсорську допомогу меценатами: Лазорком В. В. та Симчичем В.В. 

В даних роботах взяли участь працівники ДНЗ та громадськість села.


      Благоустрій на цвинтарі у селі Олієво-Королівка. Працювало близько 50 людей. Виконано великий обсяг робіт. 

 

 

  

Громадою села Вербівці проведено роботи із благоустрою придорожньої смуги під'їздної дороги до села Вербівці (вирубка чагарників та обрізка дерев).

 

Громадою села розчищено узбіччя під’їзної дороги в село Глушків від заростів і чагарників та підчищено придорожні дерева.

  

 

Громадою села Глушків  проведено благоустрій на сільському кладовищі.

Виконано великий обсяг роботи, а саме: прочищено і вирубано дерева, кущі, зібрано та загромаджено сміття.

Староста села висловлює щиру вдячність всім небайдужим,хто долучився до цієї важливої справи.
Проводяться поточні будівельні роботи у Поточищенському  старостинському округу  приміщенні ФАПу, а саме встановлення пандуса , підведення води, встановлення антисептика та  будівництво туалету у приміщенні.


 


13 березня 2021 року у селі Лука проводилось озеленення парку та благоустрій території стадіону, парку та придорожних смуг. Добру справу підтримало більше 30 жителів, серед них були учні школи та молодь села. Висаджено було біля 170 ялинок у придбанні яких посприяв місцевий мешканець Лесюк Микола.


 

 

Громадою села Михальче та Білки було проведено очистку цвинтаря та проведено ремонт огорожі біля адмінбудинку, а також проведено загортання незаконного сміттєзвалища біля кладовища.

 

10 березня, у селі Воронів завершено прибирання старого та нового сільського кладовища. Громада села активно включилася у роботу по благоустрою. Одночасно, з жителями села обговорено ряд проблемних питань, зокрема, по наведенні порядку на території населеного пункту, а також громадських місць.

Щира подяка всім небайдужим жителям, які активно приєдналися до цієї важливої справи.

  

Сьогодні 15 лютого, на чудове свято Стрітення Господнього, після святкової літургії в храмі святого Архистратига Михаїла, відбулася "Розколяда". Провести різдв'яно-новорічні свята завітали "Вертеп" та колядники із сільського Будинку культури. Колективи разом із парафіянами весело та дзвінко колядували й щедрували, прославляючи новонародженого Христа. На завершення отець Мирослав щиро подякував усім за чудову "Розколяду" і побажав, щоб ця радість різдв'яної коляди супроводжувала нас протягом усього року. В кінці всі разом заколядували.

 

 

Розколяда — чудова традиція, яку ми святкуємо з року в рік !

Сьогодні вона відбулась в селі Чортовець, в церкві Пресвятої Тройці

Односельчани, які долучились до заходу — створили по-справжньому теплу й радісну атмосферу !

Це той час, коли всі згуртовуються в одній великій родині та творять справжнє свято !

Від усього серця вітаємо наш старостинський округ з таким чудовим святкуванням та зичимо багато здоров’я і гарного настрою, адже зараз — це те, що необхідно кожному з нас !

 

 

Громадою села Незвисько розпочато благоустрій на сільському кладовищі, де працювало близько 50 людей.

Виконано великий обсяг роботи, а саме: прочищено і вирубано дерева, кущі, зібрано та загромаджено сміття вздовж дороги, яка веде на кладовище.

Тих жителів села, які з певних причин не змогли прийняти участь у прибиранні території кладовища, будемо раді бачити наступного тижня.

Староста села висловлює щиру вдячність всім небайдужим,хто долучився до цієї важливої справи.

 

 

В суботу 6 лютого розпочались роботи по облагородженні сільського цвинтара в с. Вікно. В толоці взяли участь більше 40 односельчан. Багато роботи зроблено, але багато ще і є. Староста села Наталія Дяків дякує всі хто долучився.

 

 

Завдяки сприятливій погоді жителі сіл Михальче і Білка активно долучилися до проведення благоустрою відповідних територій. Прибиранням охоплено найбільш засмічені ділянки. Старості сіл Богдану Проню вдалося організувати небайдужих односельців, які виконали значний обсяг робіт по розчистці від кущів і сміття стадіону, автобусної зупинки, біля колишнього ставка, фельдшерсько-акушерського пункту та в інших місцях. Силами громадив кількості 8 осіб очистили і вивезли 40 причепів гілля дерев вздовж проїзної дороги до сіл Білка та Михальче протяжністю 2 км.  

 

 

Сьогодні 29 січня 2021 року у с.Вікно відбулися урочистості з нагоди 103 річниці бою під Крутами. Перед присутніми виступила староста села Наталія Дяків.Хвилиною мовчання вшанували загиблих учасників бою під Крутами та односельчанина, який загинув на війні на Сході України, Андрія Галая. Панахиду відправив отець Мирослав Ніньовський. Далі слово надали учням Вікнянського НВК, які декламували вірші пам'яті Героїв Крут. Продовжили урочистості аматори сільського Будинку культури. По завершені всі присутні заспівали  Гімн України.

 

 

 

Громадою  села Незвисько, а саме жителями, які проживають по вулиці  Придністровська та Стависька, за власні кошти закуплено металопрофіль, фарби та електроди.

Проведено зварювальні роботи, виготовлено та закріплено металеві поруччя на містку через річку Хотимирка, яка протікає селом Незвисько.

Староста села, висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до зібрання коштів, а також, безпосередньо тим, хто виконував зварювальні роботи.

На даному прикладі хочемо показати, що активна громада спільно може вирішувати багато корисних справ для свого ж блага.

 

26-27 січня 2021 року у с. Вікно працівниками Будинку культури та бібліотеки проведено благоустрій сільського парку. Проведено великий обсяг роботи, вирубано кущі, зібрано сухе листя і сміття, зграбано велику кількість сухої трави. Староста села дякує усім учасникам прибирання, а також Тарасу Соболю за вивіз сміття та облагородження території парку.

Наталія Дячків звертається до мешканців села не смітити і разом підтримувати чистоту довкілля.

 

Громадою села Виноград зроблено благоустрій на кладовищі, де працювало більше 40 людей. Виконано значний обсяг робіт.

Староста села висловила вдячність всім, хто долучився до цієї важливої справи. Вирішено продовжити роботи з благоустрою 26 січня 2021 року. 

 

Відкрито спортивний майданчик

Цього ж дня у с.Глушків відкрито та освячено спортивний майданчик вуличних тренажерів . Майданчик відкрито за спільної підтримки філії «Перспектив» та ДП «Обрій».

08:55 16.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень