A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Рішення засідань виконкому 2021 рік

1 засідання 24 грудня 2020 року

Перелік рішень 1 засідання виконкому  Городенківської міської ради  восьмого демократичного скликання від 24 грудня  2020 року

2 засідання 15 січня 2021 року

Перелік рішень 2 засідання виконкому  Городенківської міської ради  восьмого демократичного скликання від 15 січня 2021 року

рішення від 15 січня 2021р. №25 Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Городенківської міської ради (Втратило чинність)

3 засідання 05 лютого 2021 року

Перелік рішень   третього засідання виконкому Городенківської міської ради  восьмого демократичного скликання  від 05 лютого 2021 року

Порядок денний засідання виконкому Городенківської міської ради  восьмого демократичного скликання  05 лютого 2021 року

№26  Про визначення робочого органу-підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Городенківської територіальної громади

№27 Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Городенківської територіальної громади     

№28  Про визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів та затвердження тарифу на вивезення твердих побутових відходів на території Городенківської територіальної громади на період до проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів          

№29 Про утворення адміністративної комісії  при виконавчому комітеті Городенківської  міської  ради    

№30 Про закріплення гербових номерних печаток за старостами відповідних старостинських округів Городенківської міської ради.         

№31  Про затвердження складу громадських рад старостинських округів Городенківської міської ради.

№32  Про внесення на розгляд сесії міської ради проєкту рішення «Про закріплення депутатів Городенківської міської ради восьмого демократичного скликання за старостинськими округами».

№33Про звільнення від плати за надання соціальних послуг (догляд стаціонарний) окремих категорій  громадян Городенківської територіальної громади

4 засідання 09 березня 2021 року

№38 Про створення опікунської ради та затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Городенківської міської ради.

№39    Про утворення комісії з питань розгляду звернень громадян щодо надання грошової допомоги при виконавчому комітеті Городенківської міської ради.

№40 Про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Городенківської міської ради.  

№41 Про утворення комісії з питань книговидавничої справи при виконавчому комітеті Городенківської міської ради.

№42 Про затвердження Положення про надання платних послуг КОМУНАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ «ГОРОДЕНКІСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА» ГОРОДЕНКІСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

№43 Про затвердження Положення про організацію та проведення прийому громадян з особистих питань.

№44 Про затвердження Положення про порядок та умови надання  платних  соціальних  послуг КЗ  «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ»  ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

№45 Про встановлення тарифів на послуги, що надаються КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ГОРОДЕНКА-ЖИТЛОСЕРВІС» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

№46 Про представництво інтересів міської ради у судах старостами старостинських округів.

№47  Про уповноваження старост на видачу довідок та актів.

№48  Про покладання обов’язків за оповіщення призовників і військово зобов’язаних на старост старостинських округів Городенківської міської ради.

№49 Про затвердження річного плану надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Городенківського ДВУВКГ на 2021 рік.

№50 Про розгляд звернення Городенківського ДВУВКГ про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

№51 Про утворення комісії з питань Громадського бюджету при виконавчому комітеті Городенківської міської ради.

№52 Про затвердження Положення про трудовий архів.

№53  Про  затвердження розпорядження міського голови від 17.02.2021 № 29«Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій».

№54 Про охорону майна неповнолітнього ...., .....року народження, жителя м......

№55 Про визначення місця проживання малолітніх .....  р. н., ...., р.н.

№56 Про оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, створення конкурсної комісії, затвердження її складу та Положення про неї.

№57 Про затвердження Положення про архівний підрозділ Городенківської міської ради.

№58  Про закріплення територій обслуговування за  закладами загальної  середньої освіти Городенківської міської ради на 2021-2022 навчальний рік

№59 Про затвердження Порядку видалення зелених насаджень на території Городенківської територіальної громади.

№60  Про розгляд заяви Передерко Н.П. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. Білика Василя, 3 в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№61  Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомості – гаражу по вул. Богуна Івана, б/н в м.Городенка.

№62 Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомості – індивідуальному житловому будинку по вул. Коперніка Миколи, б/н в м.Городенка

№63 Про погодження вартості платних послуг,які надає  КОМУНАЛЬНАЛЬНИЙ  ЗАКЛАД«ГОРОДЕНКІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

№64 Про затвердження тарифу на платну соціальну послугу КЗ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ»  ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «Догляд вдома»  на 2021 рік.

5 засідання 01квітня 2021р.

№65  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 09.03.2021 р. № 40 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Городенківської міської ради».

№66 Про затвердження складу міждисциплінарної команди для організації соціального захистудітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

№67 Про надання повноважень посадовим особам органу опіки та піклування Городенківської міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

№68 Про забезпечення функціонування прийомної сім’ї родини .... на території Городенківської міської ради.

№69  Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування  ...., на повне державне утримання в Богородчанський професійний будівельний ліцей.

№70  Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування ...., на повне державне утримання в Городенківський професійний ліцей.

№71  Про охорону майна малолітньої ..... року народження, жительки  с.Торговиця.

 №72 Про затвердження Положення про колегію КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА» Городенківської міської радита її персонального складу.

  №73 Про затвердження Положення про колегію відділу освіти Городенківської міської ради та її персонального складу.

 №74 Про підготовку та проведення зовнішньогонезалежного оцінювання у 2021 році.

№75 Про розгляд заяви Гуляк Д.В. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. Ринкова,........ до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№76 Про затвердження розпорядження міського голови № 57 від 23.03.2021р. «Про надання дозволу КП «Городенка-Житлосервіс» на знесення зелених насаджень на центральній площі та вул. Шевченка Тараса в м.Городенка»

№77 Про надання дозволу на зрізання зелених насаджень в с.Стрільче, вул.Українська.

№78  Про затвердження Плану дій щодо запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період у 2021 році.

№79 Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету з визначення робочого органу-підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Городенківської територіальної громади.

№80 Про затвердження протоколу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Городенківської територіальної громади.

№81  Про проведення заходів з благоустрою територій в рамках щорічної акції «За чисте довкілля».

№82 Про розгляд заяви Угрина М.І. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ..... в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№83  Про затвердження розпорядження міського голови від 24.03.2021 р. № 59 «Про затвердження Порядку надання пільг в оплаті за житлово-комунальні послуги та відшкодування підприємствам, організаціям та установам-надавачам послуг витрат, пов’язаних з наданням цих пільг»

№84  Про добровільну пожежну охорону Городенківської міської ради.

№85 Про уповноваження інспектора з благоустрою відділу земельних відносин апарату міської ради на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

№86 Про затвердження зразків протоколу про адміністративне правопорушення та припису про усунення порушень Правил благоустрою Городенківської територіальної громади.

№87 Про уповноваження адміністраторів Центру надання адміністративних послуг апарату міської ради на складання постанов у справах про адміністративні правопорушення.

№88  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 05.02.2021 р. № 29 «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Городенківської  міської  ради».

6 засідання 22 квітня 2021 року

№89 Про охорону майна неповнолітніх .

№90 Про взяття під соціальний супровід та обов’язковості надання соціальних послуг сім'ї ....... села Поточище.

№91 Про надання дозволу на отримання допомоги на  харчування у  закладах  освіти Городенківської  міської ради на 2020-2021 навчальний  рік дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, батьки яких .....

№92 Про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку  та випускникам 11 та 9 класів 2020-2021 навчального року.

№93 Про розгляд заяви Андрощука В.М. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по ...... в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№94 Про розгляд заяви Равлик Н.М. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по  в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№95 Про затвердження Порядку та умов організації і проведення конкурсу з перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах загального користування на території Городенківської територіальної громади

№96 Про  створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту

№97 Про затвердження розпорядження міського голови № 87 від 20.04.2021 р. «Про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Городенківській міській раді»

№98 Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

№99 Про Міжвідомчу раду виконавчого комітету Городенківської міської ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

№100 Про затвердження контингенту учнів та  щомісячної плати за навчання в КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

№101  Про затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

7 засдіання 03 червня 2021 року

№102 Про створення робочої групи з проведення оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Городенківської міської ради.

№103 Про створення постійно діючої комісії з встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин на території Городенківської міської ради

№104 Про утворення Координаційної ради з питань дітей.

№105 Про створення комісії з житлових питань дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

№106  Про охорону майна малолітніх Сірка Максима Володимировича, 18.04.2008 року народження, Жугаєвич Поліни Ярославівни, .........року народження, жителів м. Городенка.

№107 Про охорону майна малолітніх ...... народження, ....., ....... народження, жителів м......

№108 Про охорону майна малолітнього Заячківського Романа Степановича,....... народження, жителя с......

№109 Про охорону майна малолітніх Цюцюри Юлії Миколаївни, ....року народження, Цюцюри Олега Миколайовича, ......народження жителів с. .....

№110  Про охорону майна неповнолітніх Ковбуза Богдана Андрійовича, ...... народження, Ковбуза Юрія Андрійовича, ...... народження жителів м. Городенка.

№111 Про обов’язковість надання соціальних послуг сім'ї Якути Ольги Володимирівни, жительки вулиці .......

№112  Про обов’язковість надання соціальних послуг сім'ї Бурнадз Віри Любомирівни, жительки вулиці .......

№113 Про обов’язковість надання соціальних послуг сім'ї Демид Віри Володимирівни, жительки вулиці .......

№114 Про затвердження висновку органу опіки та піклування про визначення місця проживання дитини Андріящук Ярини Миколаївни, ...... року народження.

№115 Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини Куликової Вероніки Ігорівни, ....... н. для її тимчасового виїзду за межі України.

№116 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання неповнолітнього Зубача Андріяна Віталійовича, ......

 №117 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітніх Хруник Софії Володимирівни, .......Хруника Богдана Володимировича, .....

№118 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

№119 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про усунення перешкод у спілкуванні батькові.....

№120 Про Координаційну раду з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей та молоді Городенківської міської ради

№121  Про подання клопотання щодо присвоєння  почесного звання України  «Мати-героїня»

№122  Про затвердження розпорядження міського голови від 28.04.2021 № 94 «Про затвердження графіку вмикання та вимикання вуличного освітлення по старостинських округах Городенківської територіальної громади на травень місяць 2021 року»

 №123 Про затвердження графіку вмикання та вимикання вуличного освітлення по старостинських округах Городенківської  територіальної громади на червень місяць 2021 року

 №124 Про розгляд заяви Срайчука В.В. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ...в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

 №125 Про розгляд заяви Тришкалюк О.В. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ....... в ..... до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№126 Про розгляд заяви Півцьо О.П. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. .....в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№127 Про розгляд заяви Дзумедзея П.Д. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ..... в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№128 Про розгляд заяви Кривко М.В. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. .......в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№129  Про заходи щодо запобігання загибелі людей в місцях масового відпочинку на водних об’єктах Городенківської територіальної громади в період літнього купального сезону 2021 року

№130 Про затвердження конкурсної документації та повторне проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Городенківської міської ради

№131  Про розгляд заяви Косовець І.В. щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

№132 Про розгляд заяви Левінського Б.Н. щодо присвоєння адреси об’єкту будівництва

№133  Про затвердження плану заходів щодо підготовки та відзначення 150-річчя від Дня народження  Леся Мартовича.

№134 Про затвердження складу Молодіжної ради при Городенківській міській раді

№135 Про затвердження плану заходів щодо підготовки та відзначення Дня молоді.

№136 Про утворення робочої комісії  для проведення інвентаризації окремого індивідуально визначеного майна.

№137  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 01.04.2021 р. № 88 «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Городенківської  міської  ради»

№138 Про надання дозволу на встановлення пам’ятного знаку – меморіальної дошки Косику Івану Миколайовичу в с.Незвисько.

8 засдіання 02 липня 2021 року

№139 Про надання повноважень старостам старостинських округів Городенківської  територіальної громади на складання приписів  про усунення порушень правил благоустрою.

№140 Про встановлення дорожніх знаків  «Зупинка заборонено» по вул. Героїв Євромайдану в м.Городенка.

№141 Про проведення капітального ремонту газових котелень зі встановленням диспетчерського обладнання.

№142 Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів навчальних закладів Городенківської міської ради

№143 Про Положення про надання платних послуг населенню КЗ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та затвердження переліку та вартісті платних послуг

№144 Про затвердження Положення про музеї, що діють на громадських засадах в культурно-мистецьких та освітніх закладах Городенківської міської ради.

№145 Про розгляд заяви Котелко Л.П. щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

№146 Про розгляд заяви Марценюк Г.В. щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

№147 Про розгляд заяви Гнип'юк М.В. щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

№148 Про розгляд заяви Побережної В.Б. щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

№149 Про розгляд заяви Войтів З.Р. щодо надання дозволу                        на проведення благоустрою прилеглої до приватної земельної ділянки по вул. ............ в м. Городенка

№150 Про розгляд заяви директора ТзОВ «Господар» Безмутька Я.Р. щодо надання дозволу на проведення благоустрою ринку по вул. .........

№151 Про надання дозволу на встановлення бронзового погруддя Александру Ґранаху  в с.Вербівці.

№152 Про звернення виконавчого комітету Городенківської міської ради до народного депутата України Іванчука А.В. та внесення на розгляд сесії міської   ради   проєкту рішення «Про звернення до народного депутата України Іванчука А.В.»

№153 Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування ......, ........, на повне державне утримання в Залучанський дитячий будинок-інтернат.

№154 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітньої ..........

№155 Про охорону майна малолітнього ...., жителя села Новоселівка.

№156 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав ........., стосовно малолітнього сина ......

№157 Про створення та забезпечення функціонування дитячого будинку сімейного типу родини ........та влаштування до нього на виховання і спільне проживання малолітніх дітей.

№158 Про розгляд заяви Андрощук Т.В. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ......в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№159 Про розгляд заяви Вінтоник Л.С. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ..... в ..... до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№160 Про розгляд заяви Гнатюка Р.Р. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по .......до центральних мереж водопостачання та водовідведення.

№161 Про розгляд заяви Осадчук Б.Б. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по ...... в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

 №162 Про розгляд заяви Кігалової Г.С. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по .........до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№163 Про розгляд заяви Кущак І.Т. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по ......до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№164 Про обмеження (заборону) проїзду великовагових транспортних засобів по вулицях Городенківської  територіальної громади при високих температурах повітря

№165 Про визначення переліку об’єктів комунальної власності, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території Городенківської  міської ради

№166 Про надання дозволу на виготовлення проектно-технічної документації для оформлення права власності на квартиру №32 по вул. ....

№167 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 01 квітня 2021 р. № 84 «Про добровільну пожежну охорону Городенківської міської ради».

№168 Про розгляд заяви Боюка М.Д. щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

№169 Про розгляд заяви жительки м.Снятин Сідлярчук І.В. щодо надання дозволу на проведення заходів щодо користування продукцією компанії Avon.

9 засідання 03 серпня 2021 року

№ 170 Про надання дозволу на  зрізання зелених насаджень  по залізничній станції Городенка 51 км з 7-9 пік. 

№171  Про встановлення форм для розрахунків  тарифів на теплову енергію, її виробництво,  транспортування та постачання, а також  розрахунків тарифів на комунальні послуги,  що додаються до заяв суб’єктів господарювання, які подаються на їх встановлення до виконавчого комітету Городенківської міської ради  Додаток 1 Додаток 2 Додаток 3 Додаток 4  Додаток 5 Додаток 6 Додаток 7 Додаток 8  Додаток 9 Додаток 10 Додаток 11 Додаток 12 Додаток 13 Додаток 14 Додаток 15 Додаток 16  Додаток 17  Додаток 18  Додаток 19  Додаток 20   Додаток 21 Додаток 22 Додаток 23 Додаток 24 Додаток 25 Додаток 26 Додаток 27 Додаток 28 Додаток 29 Додаток 30 Додаток 31 Додаток 32 Додаток 33 Додаток 34   Додаток 35 Додаток 36 Додаток 37 Додаток 38 Додаток 39 Додаток 40 Додаток 41 Додаток 42 Додаток 43 Додаток 44 Додаток 45

№172 Про затвердження Положення про проведення земляних робіт на території населених пунктів Городенківської міської ради

№173 Про погодження Інвестиційної програми ГОРОДЕНКІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ВИРОБНИЧОГО УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО  ГОСПОДАРСТВА на 2022-2023 роки  зміст ПРОГРАМА додаток 3,  додаток4,  додаток 11,  додаток 14

№174  Про погодження річного плану ліцензованої діяльності  з централізованого водопостачання та водовідведення ГОРОДЕНКІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ВИРОБНИЧОГО  УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО

ГОСПОДАРСТВА на 2022 рік

№175 Про внесення на розгляд  сесії міської ради проєкту рішення «Про затвердження  Програми розвитку професіоналізму і компетентності депутатів місцевих рад  та посадових осіб місцевого самоврядування  на 2021-2025 роки»

№176  Про розгляд заяви гр. Чорнописької Л.І.  щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

№177Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

№178 Про затвердження графіку вмикання та вимикання  вуличного освітлення по старостинських округах  Городенківської територіальної громади на серпень місяць 2021 року

№179 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітньої …………

№180  Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітньої ………………….

№181  Про надання статусу дітям, позбавленим батьківського піклування та встановлення опіки над малолітніми ………………… жителями міста Городенки

№182  Про негайне відібрання малолітніх …………… від матері …………..

№183  Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про доцільність відібрання малолітніх ………… від матері ……………... без позбавлення батьківських прав

№184  Про надання грошової компенсації на придбання шкільного одягу  та спортивної форми дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського  піклування

№185  Про Городенківську міську ланку Івано-Франківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

№186  Про внесення на розгляд сесії міської ради проєкту рішення «Про цільову програму  протипожежного захисту закладів освіти,  охорони здоров’я, культури Городенківської територіальної громади на 2021-2025 роки»

№187 Про внесення на розгляд сесії міської ради проєкту рішення «Про цільову Програму  розвитку цивільного захисту Городенківської територіальної громади на 2021-2022 роки»

10 засідання 03 вересня 2021 року

№188  Про визначення уповноваженого органу з присвоєння адрес (змін, коригування, анулювання) об’єктам нерухомого майна, об'єктам будівництва

№189  Про охорону майна малолітніх Кіт Христини Романівни, ... року народження,  Кіт Ірини Романівни, ...року народження, Кіт Софії Романівни, ... року народження,  жителів села Михальче

№190  Про охорону майна малолітніх Княгніцької Надії Юріївни, ....р. н.,  Княгніцької Яни Юріївни, ... р. н., жителів міста Городенки

№191 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання неповнолітньої  Щербанюк Ірини Денисівни, .. р. н., та малолітніх Щербанюк Христини Денисівни, ... р. н., Щербанюка Костянтина Денисовича, ... р. н.

№192  Про  надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітньому Іванчуку Костянтину Дмитровичу, .... р. н., жителю с. Виноград Городенківської територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області

№193  Про влаштування дитини-сироти Купрія Валентина Олексійовича, ..... р. н., на повне державне утримання в Городенківський професійний ліцей

№194 Про влаштування дітей на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типуродини Григорів Ігоря Васильовича та Григорів Зореслави Кирилівни

№195  Про встановлення порядку участі батькові Негричу Олександрові Васильовичу, ....р. н., у вихованні та спілкуванні з малолітньою дочкою Негрич Анастасією Олександрівною, .... р. н.

№196 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про недоцільність позбавлення батьківських прав Мазурика Андрія Володимировича, ...р. н., стосовно малолітнього сина Мазурика Ігоря Андрійовича, ...р. н.

№197 Про встановлення порядку участі батькові Мазурику Андрію Володимировичу, ... р. н., у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином Мазуриком Ігорем Андрійовичем, ... р. н.

№198 Про затвердження графіку вмикання та вимикання вуличного освітлення по старостинських округах Городенківської територіальної громади  на вересень місяць 2021 року

№199 Про затвердження графіку роботи  фонтану в місті Городенка

№200 Про погодження плану роботи  КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021-2022 навчальний рік

№201 Про затвердження переліку робочих  навчальних програм з позашкільної освіти, за якими працюють  гуртки  КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ   в 2021-2022 навчальному році       

№202 Про схвалення прогнозу бюджету Городенківської  міської територіальної громади на 2022-2024 роки      09546000000  (код бюджету)  Додаток 1 Додаток 2  Додаток 3 Додаток 6  Додаток 7  Додаток 9  Додаток 11  Додаток 12

 №203 Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів  та паспортів  автобусних маршрутів  регулярних спеціальних перевезень  шкільними  автобусами.   маршрут Торговиця, маршрут Стрільче, маршрут Якубівка, маршрут Тишківці, маршрут Острівець, маршрут Незвисько, маршрут Михальче, маршрут Лука, маршрут Котиківка, маршрут Росохач, маршрут Городенка.

 №204  Про надання дозволу  на оформлення права власності на житлову квартиру ..... в м. Городенка

№205 Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини

№206  Про створення комісії з розгляду та вирішення земельних спорів на території Городенківської міської територіальної громади та затвердження Положення про комісію та Порядку розгляду та вирішення земельних спорів

11 засідання 30 вересня 2021 року

№ 207. Про створення експертної комісії виконавчого комітету  Городенківської міської ради з визначення цінності документів

 № 208.  Про охорону майна малолітнього Ларіна Максима Віталійовича, .......жителя міста Городенки

№ 209. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітній Герман Ірині-Ользі Петрівні, ....... Городенківської територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області

№ 210. Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав Кучірки Ігоря Михайловича......, стосовно малолітньої дочки Кучірки Владислави Ігорівни, ......

№ 211. Про затвердження графіку вмикання та вимикання вуличного освітлення по старостинських округах Городенківської територіальної громади  на жовтень місяць 2021 року

№ 212.  Про надання допомоги на харчування окремих категорій дітей, які навчаються в закладах  освіти Городенківської міської ради

№ 213. Про утворення Ради підприємців при Городенківській міські раді

12 засідання 19 жовтня 2021 року

№214 Про державну реєстрацію народження покинутої дитини.

№215 Про спостережну комісію

№216 Про уповноваження посадових осіб на вчинення нотаріальних дій   та нотаріального посвідчення довіреностей

№217 Про встановлення дорожніх знаків по вул. Ринковій в м.Городенка      

№218 Про розгляд заяви Лугового А.Р. щодо надання дозволу на підключення незавершеного будівництвом об’єкта нерухомості - нежитлового приміщення  по вул…….. в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№219 Про розгляд заяви Бондаренка М.С. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ……. в с.Котиківка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№220 Про розгляд заяви Сташків І.І. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ….. в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№221 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Городенківської міської ради від 02.07.2021р. №165 «Про визначення переліку об’єктів комунальної  власності, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території Городенківської  міської ради»

№222  Про затвердження графіку вмикання та вимикання вуличного освітлення по старостинських округах Городенківської територіальної громади на листопад місяць 2021 року

№223 Про надання статусу дитини, позбавленої  батьківського піклування малолітньому …….

№224 Про влаштування в КНП «Івано-Франківський обласний спеціалізований будинок дитини Івано-Франківської обласної ради» дитини, позбавленої батьківського піклування ……..

13 засідання 02 листопада 2021 року

№225 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітніх …. р. н.

№226  Про встановлення порядку участі батькові ….Миколі Михайловичу, ….. у вихованні та спілкуванні з малолітніми …….

№227 Про встановлення порядку участі батькові …. Василю Миколайовичу, ….. р. н., у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином ….. р. н.

№228 Про визначення місця проживання малолітніх …..

№229 Про охорону майна малолітнього ….., жителя міста Городенка

№230 Про відмову у наданні дозволу ……..з пологового відділу

№231 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітньої …….. р. н.

№232 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітніх …… р. н.

№233 Про влаштування в КНП «Івано-Франківський обласний спеціалізований будинок дитини Івано-Франківської обласної ради» малолітньої дитини …… н.,жителя міста Городенка, вулиця …..

№234  Про розгляд заяви Дармограя В.М. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ….. в  м.Городенка до центральних мереж водопостачання

 №235 Про розгляд заяви Мосійчука В.В. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ….. в м.Городенка до центральних мереж водопостачання

№236 Про розгляд заяви Блажка Р.Р. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. ….. в м.Городенка до центральних мереж водопостачання

№237 Про розгляд заяви Вережака І.М. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. …..в с.Котиківка до центральних мереж водопостачання

№238  Про розгляд заяви Березовської М.М. щодо надання дозволу на підключення житлового приміщення по вул. …… в м.Городенка до центральних мереж водопостачання

№239 Про встановлення тарифу на  теплову енергію для ТОВ «Альт-Енергія».

№240 Про встановлення тарифу на теплову енергію для ТОВ «Альт-Енерго».

№241 Про встановлення тарифу на теплову енергію для ТОВ «Альт-Енержі».

№242 Про встановлення тарифу на теплову енергію для ПП «ТЕПЛА ОСЕЛЯ-57»

№243 Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради  від  5 лютого  2021 р. № 31 «Про затвердження складу громадських рад старостинських округів Городенківської міської ради»

№244 Про надання повноважень старості Ясенево-Пільнівського старостинського округу Городенківської міської ради Солинському М.П.

№245 Про створення комісії з контролю за використанням та охороною земель комунальної власності Городенківської територіальної громади та затвердження Положення про комісію з контролю за використанням та охороною земель комунальної власності Городенківської територіальної громади

 №246 Про встановлення дорожніх знаків «Рух вантажних автомобілів заборонено»

№247 Про встановлення дорожніх знаків по вул. Першотравневій в с.Стрільче.

14 засідання 07 грудня 2021 року

№248 Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для комунального підприємства Городенківське ДВУВКГ

№249 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітніх ….. р. н., …..р.н.

№250 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітньої ….. р. н.

№251 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав …. р. н.,стосовно малолітньої дочки …. р. н.

№252    Про встановлення опіки над малолітньою …… р. н., жительки села Михальче

№253  Про встановлення опіки над малолітнім ….. р. н., жителем села Виноград.

№254     Про охорону майна малолітньої ….р. н.,жительки села Чернятин

№255    Про надання неповнолітній ….. р. н., повної цивільної дієздатності

№256  Про затвердження графіку вмикання та вимикання вуличного освітлення по старостинських округах Городенківської територіальної громади на грудень місяць 2021 року

№257    Про затвердження Положення про квартирний облік громадян при виконавчому комітеті Городенківської міської ради

№258  Про створення громадської комісії з житлових питань, затвердження її складу та Положення про громадську комісію

№259    Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті   Городенківської міської ради

№260  Про звільнення від плати за надання соціальних послуг (догляд стаціонарний) окремих категорій громадян Городенківської територіальної громади

№261  Про надання дозволу опікуну   ….. на вчинення правочину

№262 Про розгляд заяви Ковблюка І.М. щодо надання дозволу на підключення магазину «Продуктовий кошик МІКС» по вул. Володимира …. в м.Городенка до центральних мереж водопостачання та водовідведення

№263  Про розгляд звернення Колесника І.В. щодо погодження безоплатної передачі у власність філії АТ «Прикарпаттяобленерго» «Східна» ПЛ-0,4 кВ від ТП-239 довжиною 0,150 км на залізобетонних опорах по вул. Ямгорівська, 30 в м.Городенка

№264   Про встановлення дорожніх знаків  по вул. Шевченка в с. Топорівці

15 засідання 21 грудня 2021 року

№265 Про внесення  на розгляд сесії міської ради проєкту рішення «Про міський бюджет Городенківської територіальної громади на 2022 рік».

№266 Про внесення  на розгляд сесії міської ради проєкту рішення «Про визнання таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 08.08.2019 р.  № 1453 «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення».

№267 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітніх ......

№268 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітніх .....

№269 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Городенківської міської ради про визначення місця проживання малолітнього .....

№270 Про встановлення порядку участі матері..... у вихованні та спілкуванні з малолітньою дочкою .....

№271 Про охорону майна малолітньої ....., жительки села Серафинці.

№272  Про затвердження графіку вмикання та вимикання вуличного освітлення по старостинських округах Городенківської територіальної громади на січень місяць 2022 року

№273 Про затвердження на 2022 рік переліку об’єктів та видів громадських робіт для засуджених,  яких судом засуджено до кримінального покарання у вигляді громадських робіт.

№ 274 Про затвердження на 2022 рік переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

№275 Про затвердження на 2022 рік видів оплачуваних суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення за несплату аліментів у вигляді суспільно корисних робіт.

№276 Про утворення комісії з питань звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг.

№277 Про створення комісії з питань розгляду заяв членів сімей загиблих (померлих) та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, осіб,а також членів їх сімей, які брали участь в Революції Гідності щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення , затвердження її складу та Положення.  (Втратило чинність)

№278 Про зняття опіки та звільнення від обов’язків опікуна.

№279 Про надання суду подання органу опіки та піклування щодо доцільності призначення опікуна.

№280 Про зарахування на квартирний облік Дідич Ірини Сергіївни.

№281 Про делегування повноважень ВІДДІЛУ ОСВІТИ ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ РАДИ на здійснення дій щодо функціонування закладів, що забезпечують надання дошкільної освіти

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень