A A A K K K
для людей із порушенням зору
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Стратегія розвитку громади

ЗАПРОШУЄМО

до роботи у складі робочої групи з розробки Стратегії розвитку
Городенківської територіальної громади

 

Городенківська територіальна громада розпочинає розробку Стратегії розвитку громади за експертної підтримки програми «U-LEAD з Європою».

 

Метою розробки стратегії є узгоджене вироблення та спільна реалізація єдиної політики розвитку об’єднаної територіальної громади. Визначення пріоритетів у економічній, соціальній та інших сферах життєдіяльності громади дасть розуміння, як рухатись громаді в довгостроковій перспективі.

 

Однією з основних складових процесу планування та реалізації Стратегії є участь у ньому усіх активних зацікавлених представників громади.

З цією метою розпочато формування робочої групи з розробки Стратегії розвитку Городенківської громади, до складу якої увійдуть представники органів місцевого самоврядування, неурядового сектору, бізнес-спільноти, наукового та експертного середовища, освітяни тощо.

 

Для залучення до розробки Стратегії розвитку громади зацікавлених осіб пропонуємо долучитися до роботи робочої групи. Заявку можна подати:

1) заповнивши форму, що розміщена за посиланням:

2) в друкованому вигляді за адресою: м. Городенка, вул.. Богуна,9 в приміщенні відділу проєктів та міжнародного співробітництва управління економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектора, інвестицій та проєктів місцевого самоврядування апарату міської ради (зразок заявки додається).

3) електронною поштою на адресу: HorodenkaCommunityProjects@gmail.com  (зразок заявки додається).

 

Заявки на участь у роботі робочої групи приймаються до 15.01.2022 року.

 

Контактна особа: Марія Здріла -  начальник відділу проєктів та міжнародного співробітництва управління економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектора, інвестицій та проєктів місцевого самоврядування апарату міської ради, електронна пошта:

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень