Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

КЗ"Центр соціального обслуговування"

Фото без опису  Фото без опису

Зустріч учасників клубу «Відкриті серця

06.12.2021 року відбулася зустріч учасників клубу «Відкриті серця». Традиційно, даний захід відбувся у приміщенні Городенківської міської публічної бібліотеки ім. Леся Мартовича за участю КЗ «Центр соціального обслуговування»Городенківської міської ради.Із цікавими життєвими історіями та повір’ями які в цей день святкують та оповідями про релігійні свята, які відзначають християни 06 грудняознайомилапрацівниця центральної районної бібліотеки - Марія Соколюк. Зокрема одним із них єзагальне професійне свято всіх українських військовослужбовцівяке відзначається саме 6 грудня на честь ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України». Сердечно усіх присутніх привітав отець-декан Тарас  Іванюк який також є військовим капеланом. Він розповідавпро життя  людей які живуть серед нас... ділився своїм досвідом  для чого живе людина, розуміння і ставлення до життя яке є великим даром Всевишнього. Свої привітання завершив спільною молитвою побажав: миру, здоров’я та достатку і всіх поблагословив.

     Діти які були присутні на зустрічі разом з батьками,декламували вірші за що отримали подарунки.Захід провели змістовно, весело і цікаво у дружній атмосфері, за душевними розмовами у присутніх були позитивні емоції.

     Традиційно місцеві меценати Людмила Доліновська, Галина Музичко, Роман Дідич та Оксана Марко також долучилась до зустрічі та пригостили всіх присутніх різними смаколиками.

 

... Краса починається з душі, а душа з думок. Красивим бути дано не кожному з нас. Але.. якщо думки світлі - Душа сяє як алмаз, своєю чистотою, навколо все висвітлюючи ...

Дай Боже нам віри в найкраще та частіше дарувати увагу і підтримку людям, які так цього потребують!

 

 

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Комунальний заклад «Центр соціального обслуговування» висловлює щиру подяку голові СВК «Шевченка» та депутату Городенківської міської ради Роману Немішу за надання матеріальної допомоги закладу, а саме у придбані пральної машини та кухонної стінки.

Фото без опису

 

Торгівля людьми

5 серпня 2021 року у приміщенні Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами в рамках проєкту «Працюй безпечно» та з нагоди відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми проведено семінар «Ризики нелегальної трудової міграції» в котрому взяла участьначальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської радиТ.Клим, зазначила, які є форми торгівлі людьми, навела реальні історії постраждалих від цієї торгівлі та звернула увагу на проблему торгівлі дітьми.

09 серпня 2021 року  начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради в рамках чергового дня соціальної служби взяла  участь у заході, організованому Городенківським районним сектором філії  Державної установи  «Центр пробації»   для осіб, які засуджені до покарань, не повʼязаних з позбавленням волі. У ході зустрічі проінформувала осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку, щодо проблеми торгівлі людьми та шляхів уникнення або ж подолання ситуацій, пов’язаних з ризиком щодо неї.

Відповідно до Закону України „Про протидію торгівлі людьми” торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само пербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

Торгівля людьми – здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування чи отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою чи вразливістю стану або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу. Таке визначення торгівлі людьми дає ”Протокол з попередження торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми”, який доповнює Конвенцію ООН про боротьбу з транснаціональною організованою злочинністю.

         З метою підвищення рівня знань, уявлень та розуміння щодо проблем, пов’язаних з торгівлею людьми, та ризиків стосовно потрапляння до тенет торгівлі людьми, проведено тренінг «Рожеві окуляри», поінформовано про організації, що працюють у сфері профілактики торгівлі людьми, надання допомоги потерпілим від торгівлі людьми.Розповсюджено буклет «Я проти торгівлі людьми».

Під час зустрічі було обговорено основні проблеми, пов’язані з торгівлею людьми, висвітлення їх у сучасному законодавстві, розглянуто питання взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

 Національна “гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

 +380 800 500 335 (116 123 з мобільного)

 

 

Фото без опису

Фото без опису

«День родини»

Український День родини відзначається з 2012 року. Святкування цього дня встановлено на 8 липня – день Петра і Февронії, християнських покровителів сім’ї та шлюбу. З нагоди популяризації сімейних цінностей, укріплення родинних стосунків, розвитку сімейних традицій чергову інформаційну акцію «Популяризація сімейних форм виховання дітей: ДБСТ, прийомних сімей, патронатних сімей» провели працівники відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради Івано – Франківської областіна вулицях міста Городенка. Громадянам, яких зацікавила інформація щодо створення та функціонування таких сімей,роз’яснено тароздано буклети «Прийомна сім’я», «Сім’я», «Повноцінна родина, щаслива дитина».

Сім’я є найкращим середовищем для виховання та розвитку дитини, а збереження сім’ї для дитини є головною умовою забезпечення її благополуччя та найкращих інтересів.При бажанні прийняти до своєї родини на виховання дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування, або створити патронатну сім’ю звертайтесь до КЗ «Центр соціального обслуговування»за адресою: вул.Т.Шевченка, 77,м.Городенка тел:2-15-16.

Справжня цінність у житті — це рідні та близькі люди. Вітаємо з Днем сім’ї та бажаємо взаєморозуміння, щастя, здоров’я. Нехай сім’я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в біді. Любові, краси, світлого майбутнього, достатку і спільного розвитку.

Фото без опису

06 липня 2021 року Начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради Івано – Франківської області Тамара Клим, в рамках чергового дня соціальної служби взяла  участь у заході, організованому Городенківським районним сектором філії  Державної установи  «Центр пробації»   для осіб, які засуджені до покарань, не повʼязаних з позбавленням волі.  Поінформувала присутніх про види послуг, що надаються Комунальним закладом «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради в Івано – Франківській області та провела індивідуальні бесіди, спрямовані на визначення соціальних потреб засуджених та способи їх подолання, вмотивування підоблікових до офіційного працевлаштування, приверненні уваги до здорового способу життя та попередження вчинення повторних правопорушень.У ході зустрічі також взяли участь Наталія Ходак, головний спеціаліст відділу Городенківського бюро правової допомоги Коломийського МЦ з надання БВПД та  начальник відділу обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) ГУ ПФУ в Івано – Франківській області Віра Ковалів.

Зустріч проведено з метою підвищення правової обізнаності осіб, які перебувають на обліку в Городенківському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Івано – Франківській області.

 

 

 

 

 

Фото без описуФото без опису

Зустріч учасників клубу «Відкриті серця»

 Мати міцну, дружну родину у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, любов до дітей — ці родинні традиції передаються українцями із покоління в покоління.Родина завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. В родині вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. «З родини йде життя людини» – говорить українська народна мудрість.

02 липня 2021 року,напередодні Українського «Дня родини»,  свята яке відзначається з 2012 року 8 липня, відбулася чергова зустріч учасників клубу «Відкриті серця». У приміщенніГороденківської міської публічної бібліотеки ім.Леся Мартовича бібліотекар Марія Федорівна Соколюкрозповідала присутнім історії, вірші на тему«Якщо зміцніє хоч одна родина, міцніша стане наша Україна».Також проведено тренінг «Цінність родини».

На завершення заходуІннаГрицик продекламувала свій вірш «Час».

Даний захід відбувся за участі: Людмили Доліновської також до заходу долучились підприємці: Гуляк Юрій,  Роман Дідич та Оксана Марко.

Фото без опису Фото без опису

«Подолання агресивної поведінки»

 

02 липня 2021 року в у приміщенні Городенківського районного сектору філії  Державної установи  «Центр пробації»   для осіб, які засуджені до покарань, не повʼязаних з позбавленням волі спільно з КЗЦСО  проведено 2 заняття відповідно до пробаційної програми «Подолання агресивної поведінки» для проходження повнолітніми суб’єктами пробації на теми: «Керуй тілом»(розвиток навичок управління стресом та фізичним збудженням під час проживання гніву) та «Долай стреси тверезо»(розвиток переконань та цінностей, що сприяють емоційній стійкості суб’єкта).

 

Фото без опису

«Відкрий своє серце дитині»

З метою популяризації сімейних форм виховання дітей, формування позитивного іміджу інститутів сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування 14.06.2020 року на базі Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, проведено чергову  інформаційну акцію «Популяризація сімейних форм виховання дітей»: ДБСТ, прийомних сімей, патронатних сімей та послуги наставництва. Учасникам семінару роз’яснено інформацію щодо створення та функціонування таких сімей.

Прийомна сім'я – сім'я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.    У разі утворення прийомної сім’ї прийомні батьки беруть за плату прийомних дітей на власну житлову площу за наявності відповідних санітарно-гігієнічних та побутових умов (належного стану житлового приміщення, необхідної житлової площі, належного санітарного стану, наявності необхідних меблів, побутової техніки та інших предметів тривалого вжитку, наявності умов для проживання, виховання та розвитку дитини).                                                                                                      

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування перебувають у прийомній сім'ї до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі I-IV рівня акредитації – до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.                                  

Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) — окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Дитина в ДБСТ:

•зберігає статус сироти або позбавленої батьківського піклування та користується всіма відповідними пільгами;

•перебуває у ДБСТ до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі I-IV рівня акредитації — до його закінчення, але не пізніше досягнення нею 23-річного віку.

Прийомні батьки і батьки-вихователі — це особи, які взяли на виховання і спільне проживання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Патронат над дитиною – це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною та її батьками складних життєвих обставин. Патронатна сім’я - альтернатива інтернатним закладам, притулкам для дітей та допомога біологічним батькам.
З моменту передачі дитини під патронат саме патронатний вихователь несе повну відповідальність за життя, збереження та покращення здоров’я дитини. Він професійно та майстерно налагоджує стосунки з дитиною, яка розлучена зі своїми батьками, оцінює її потреби, створює сприятливі, комфортні умови для розвитку та соціально психологічної реабілітації дитини, формування чи підтримки важливих для неї родинних стосунків, а також готує дитину до повернення у свою родину, або допомагає налагодженню контактів дитини з її новою сім’єю. Тому завдання патронатних вихователів надати професійну допомогу дитині, поки біологічні батьки вирішать свої проблеми і повернуть дитину у свою сім’ю або в іншу форму влаштування.

         Наставник – це турботливий дорослий друг, який стає для дитини чи підлітка значущою людиною, яка хоче і  може присвячувати їй свій час, знання та сили.

 Основною ціллю наставництва є підготовка дитини-сироти до самостійного життя шляхом розвитку її потенціалу, впевненості у власних силах, визначення життєвих цілей, формування людських взаємовідносин, культурних, моральних, духовних цінностей.

Під час проведення семінару роздано буклети: «Прийомна сім’я», «Патронатна сім’я», «Наставництво».

         При бажанні  прийняти до своєї родини дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування звертайтесь до комунального закладу «Центр соціального обслуговування» за адресою:вул.Т.Шевченка, 77, тел: 2-15-16

 

Фото без опису  Фото без опису

Ти і твої друзі 

09 травня 2021 року  начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради в рамках чергового дня соціальної служби провела тренінг «Ти і твої друзі » у приміщенні Городенківського районного сектору філії  Державної установи  «Центр пробації»   для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. У ході тренінгу також взяв участь волонтер «Центру пробації» Струтинський Іван Іванович та безпосередньо начальник секторуфілії  Державної установи  «Центр пробації» Бутко Андрій Анатолійович.

Під час проведення тренінгу у групі панувала позитивна психологічна атмосфера.Учасники із задоволенням виконували завдання:Яким має бути справжній друг?Ставлення до себе самого та до оточуючих.Також було запропоновано «Калейдоскоп запитань».

Життя кожної людини від самого її народження проходить серед людей. Лише у суспільстві з собі подібними вона пізнає найвищі цінності людського життя – дружбу любов. Приналежність до різних людських об`єднань і груп, починаючи від сім`ї і закінчуючи людством, визначаються особливістю її характеру, способом життя, світосприйняття. Тому,знати, як треба формувати свої відносини з іншими людьми є необхідною передумовою нашого самовизначення і щасливого життя.

«Дружба – це школа виховання людських почуттів… У дружбі ми віддаємо сили своєї душі іншій людині і від цього самі стаємо кращими»

 

Фото без опису  Фото без опису

Обстеження громадян похилого віку та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

З метою  здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги впродовж травня 2021року начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради Т.Клим та фахівець відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради І.Григорів здійснювали оцінки потреб даних категорій громадян у населених пунктах: с.Чернятин, с.Стрільче, с.Серафинці, с.Ясенів-Пільний, с.Олієво-Королівка, с.Поточище.

Обстежили громадян похилого віку які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах з батьками та особами, що їх замінюють, проводилась профілактична робота, щодо забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов проживання дітей, їх виховання, попередження насильства в сім’ї, ведення здорового способу життя.З батьками проведено  бесіди та надано ряд інформаційних консультацій, щодо відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків. Також повідомлено, що за невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо виховання дітей батьки можуть бути притягнені до різних видів юридичної відповідальності.При потребі сім’ї направляються в центр надання безкоштовної первинної правової допомоги.

У  14 населених пунктах Городенківської територіальної громади  відповідно до постанови КМУ   від 1 червня 2020 р. № 587 «Про організацію надання соціальних послуг» послуги, особам похилого віку та інвалідам надають 8 соціальних робітників відділу соціального обслуговування  КЗ «Центр соціального обслуговування». Соціальні робітники відвідують підопічних 2-3 рази  в тиждень, забезпечують їх продуктами харчування,  медикаментами,  допомагають поратись по господарству,  оплачують комунальні послуги та інше.

Фото без опису Фото без опису

Зустріч учасників клубу «Відкриті серця»

18 травня 2021 року  відбулася зустріч учасників клубу «Відкриті серця». Захід організовано КЗ «Центр соціального обслуговування» у приміщенні Городенківської міської публічної бібліотеки ім.Леся Мартовича. Бібліотекар Марія Федорівна Соколюк цікаво провела розповідь про перепоховання Т.Г.Шевченка.У 2021 році виповнюється 160 років від дня перепоховання Кобзаря. Також проведено тренінг «Особливості емоцій». Учасники малювали емоції після чого аналізували їх і зробили висновок, що емоційний досвід включає в себе не тільки індивідуальні переживання, але й емоційні співпереживання, що виникають в ході спілкування, сприйняття творів мистецтва тощо.

Даний захід відбувся за участі: Людмили Доліновської, Галини Музичко, Наталії Дубковецької.  Також до даного заходу долучилисьпідприємці: Гуляк Юрій,  Роман Дідич та Оксана Марко.

 

Фото без опису

Тренінгове заняття  «Зміна прокримінального мислення»

13 квітня 2021 року  у приміщенні сектору філії  Державної установи  «Центр пробації»   для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі відбулося чергове тренінгове заняття, щодо пробаційної програми, знань та навичок, яких можна набути за результатами проходження програми та з вимогами ст.166 КВК України. Начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради брала участь у індивідуальному занятті «Зміна прокримінального мислення». На дану тему продемонстровано відеофільм.

Надано інформаційні та консультативні послуги. Даний захід проводився з метою соціальної адаптації засудженог до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, подолання особистісних проблем і конфліктів з оточенням.

Фото без опису

05 травня 2021 року  начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради в рамках чергового дня соціальної служби взяла  участь у заході, організованому Городенківським районним сектором філії  Державної установи  «Центр пробації»   для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. У ході зустрічі також взялаучастьголовний спеціаліст відділу правової допомоги «Коломийського МЦ з надання БВПД » Ходак Наталія Валеріївна.

проведено  інформаційну акцію «Популяризація сімейних форм виховання дітей»: ДБСТ, прийомних сімей, патронатних сімей та послуги наставництва. Роз’яснено інформацію щодо створення та функціонування таких сімей.

Надано інформаційні та консультативні послуги. Розповсюджено інформаційно-довідкову та соціально-рекламну продукцію.

 

ВІЛ-інфекція та СНІД: що потрібно знати

 06 квітня 2021 року  начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради в рамках чергового дня соціальної служби взяла  участь у заході, організованому Городенківським районним сектором філії  Державної установи  «Центр пробації»   для осіб, які засуджені до покарань, не повʼязаних з позбавленням волі. У ході зустрічі проінформувала осіб, які перебувають на обліку,  що таке ВІЛ та СНІД,  наскільки розповсюджений цей вірус, шляхи передачі.

Надано інформаційні та консультативні послуги. Розповсюджено інформаційно-довідкову та соціально-рекламну продукцію.

Даний захід проводився з метою соціальної адаптації засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, подолання особистісних проблем і конфліктів з оточенням, привернення уваги молоді до здорового способу життя.

 

 

Фото без опису

 Фото без опису

  04.02.2021 року при Городенківській міській раді  утворено у КЗ «Центр соціального обслуговування»відділ соціального обслуговування.

    Впродовж лютого 2021року начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської радиТ.Клим та фахівець віддділуКЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської радиІ.Григорів обстежили громадян похилого віку які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Обстежено 27 осіб похилого віку у таких населених пунктах:м.Городенка, с.Котиківка, с.Чернятин, с.Стрільче, с.Олієво-Королівка, с.Незвисько, с.Воронів, с.Лука, с.Тишківці, с.Топорівціс.Торговиця, с.Вербівці.                                                               

   На даний час соціальні послуги особам похилого віку та інвалідам надають 7 соціальних робітників відділу соціального обслуговування КЗ «Центр соціального обслуговування» у  14 населених пунктах територіальної громади відповідно допостанови КМУвід 1 червня 2020 р. № 587 «Про організацію надання соціальних послуг».Надання базових соціальних послуг, визначених частиною шостою статті 16 Закону України “Про соціальні послуги”на територіїГороденківської  громадисоціальні робітники  відділу КЗ «Центр соціального обслуговування», надають одиноким громадянам соціальні послуги в повному обсязі та в зазначений час. Відвідують своїх підопічних 2-3 рази  в тиждень, забезпечують їх продуктами харчування,  медикаментами,  допомагають поратись по господарству,  оплачують комунальні послуги та інше .

Основна мета  відділу соціального обслуговуванняКЗ «Центр соціального обслуговування» є здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Фото без опису

Профілактика шкідливих звичок

 

02 березня 2021 року  начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування»Городенківської міської ради в рамках чергового дня соціальної служби взяла  участь у заході, організованому Городенківським районним сектором філії  Державної установи  «Центр пробації»   для осіб, які засуджені до покарань, не повʼязаних з позбавленням волі.У ході зустрічі проінформувала осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку, щодо послуг, які надає центр, а саме: соціальні, інформаційні, консультативніпослуги,заходи, спрямовані на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику шкідливих звичок, соціально-небезпечних хвороб, у т.ч. ВІЛ-СНІДу, розповсюдження інформаційно-довідкової та соціально-рекламної продукції.

Також перед присутніми виступила працівник філії центру зайнятості населення, яка надала присутнім інформацію щодо стану ринку праці, соціальних послуг державної служби зайнятості також наголосила, що державна служба зайнятості має досить досвіду та можливостей, щоб допомогти громадянам цієї категорії працевлаштуватись, а в разі потреби – здобути необхідну на ринку праці робітничу професію.

Даний захід проводився з метою соціальної адаптації засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, повернення їх до право слухняного життя, створення умов для їх повноцінного фізичного і психологічного розвитку, подолання особистісних проблем і конфліктів з оточенням, привернення уваги молоді до здорового способу життя.

Гуманітарна допомога

Городенківська міська рада брала участь у реалізації проєкту Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику» у 15 регіонах України, у тому числі і у Івано Франківській області. В рамках взаємодії Івано-Франківським обласним центром соціальних служб підписано Меморандум про співпрацю з президентом ГО «Ліга соціальних працівників України». Метою проєкту є підтримка дітей та сімей через систему швидкого реагування на надзвичайні ситуації у сфері захисту дітей та надання їм соціальних послуг, запобігання вторинній інституалізації дітей. Однією з основних активностей проєкту є проведення належного оцінювання потреб дітей у соціальній допомозі, забезпечення соціального супроводу сімей, у які повернулись діти з інтернатних закладів, та сімей опікунів/піклувальників. В рамках проєкту ЮНІСЕФ, ГО «Ліга соціальних працівників України» 6 сім'ям які найбільше потребують допомоги надано пакунки із гуманітарною допомогою. У приміщенні комунального закладу «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради 09.05.2024 року було здійснене вручення пакунків сім’ям. 15 сім'ям Городенківської ТГ з якими працювали у проекті видано грошову допомогу. Органи місцевого самоврядування, фахівець, який працював з сім'ями та сім’ї Городенківської ТГ вдячні за грошову та гуманітарну допомогу.  

13:33 15.05.2024

  «ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ — СУЧАСНЕ РАБСТВО»

          Постраждати від торгівлі людьми можуть жінки, чоловіки та діти, незалежно від віку, освіти та соціального статусу. Потрапити в пастку торгівців людьми можна за кордоном і в межах своєї країни 

12:08 25.10.2023

Благодійна допомога для мешканців Центру соціального обслуговування

Благодійна організація Карітас Коломия передала необхідну благодійну допомогу для мешканців Центру соціального обслуговування Городенківської міської ради. Одяг, постільну білизну, інвалідні візки та милиці доставили для підопічних Тишківського Центру соціального обслуговування. Щиро вдячні благодійній організації Карітас Коломия за підтримку та небайдужість до потребуючих.

15:33 13.09.2023

«16 днів проти насильства»

06.12.2022р. у приміщенні Городенківського районного сектору філії державної   установи  «Центр пробації» в Івано- Франківській області відбувся третій  запланований інформаційно-просвітницький  захід «Зупини мене, якщо зможеш: домашнє насильство та бездіяльність» до проведення Всесвітньої акції яка щороку відбувається в Україні з 25 листопада до 10 грудня  «16 днів проти насильства» для осіб, які засуджені до покарань, не повʼязаних з позбавленням волі. Начальник відділу комунального  закладу «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради Тамара Клим поінформувала учасників даного заходу, щодо створення недискримінаційного простору для життя та розвитку кожної людини в Україні і про  основні дії, щодо запобігання і протидії домашньому насильству. Також учасникам зустрічі роздано тематичні буклети «Залишайся людиною».                                     

15:23 07.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень