A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

КЗ"Центр соціального обслуговування"

 ВІЛ-інфекція та СНІД: що потрібно знати

 06 квітня 2021 року  начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської ради в рамках чергового дня соціальної служби взяла  участь у заході, організованому Городенківським районним сектором філії  Державної установи  «Центр пробації»   для осіб, які засуджені до покарань, не повʼязаних з позбавленням волі. У ході зустрічі проінформувала осіб, які перебувають на обліку,  що таке ВІЛ та СНІД,  наскільки розповсюджений цей вірус, шляхи передачі.

Надано інформаційні та консультативні послуги. Розповсюджено інформаційно-довідкову та соціально-рекламну продукцію.

Даний захід проводився з метою соціальної адаптації засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, подолання особистісних проблем і конфліктів з оточенням, привернення уваги молоді до здорового способу життя.

 

 

 

Начальник відділу

 соціальної роботи                                                   Тамара КЛИМ  04.02.2021 року при Городенківській міській раді  утворено у КЗ «Центр соціального обслуговування»відділ соціального обслуговування.

    Впродовж лютого 2021року начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської радиТ.Клим та фахівець віддділуКЗ «Центр соціального обслуговування» Городенківської міської радиІ.Григорів обстежили громадян похилого віку які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Обстежено 27 осіб похилого віку у таких населених пунктах:м.Городенка, с.Котиківка, с.Чернятин, с.Стрільче, с.Олієво-Королівка, с.Незвисько, с.Воронів, с.Лука, с.Тишківці, с.Топорівціс.Торговиця, с.Вербівці.                                                               

   На даний час соціальні послуги особам похилого віку та інвалідам надають 7 соціальних робітників відділу соціального обслуговування КЗ «Центр соціального обслуговування» у  14 населених пунктах територіальної громади відповідно допостанови КМУвід 1 червня 2020 р. № 587 «Про організацію надання соціальних послуг».Надання базових соціальних послуг, визначених частиною шостою статті 16 Закону України “Про соціальні послуги”на територіїГороденківської  громадисоціальні робітники  відділу КЗ «Центр соціального обслуговування», надають одиноким громадянам соціальні послуги в повному обсязі та в зазначений час. Відвідують своїх підопічних 2-3 рази  в тиждень, забезпечують їх продуктами харчування,  медикаментами,  допомагають поратись по господарству,  оплачують комунальні послуги та інше .

Основна мета  відділу соціального обслуговуванняКЗ «Центр соціального обслуговування» є здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Профілактика шкідливих звичок

 

02 березня 2021 року  начальник відділу КЗ «Центр соціального обслуговування»Городенківської міської ради в рамках чергового дня соціальної служби взяла  участь у заході, організованому Городенківським районним сектором філії  Державної установи  «Центр пробації»   для осіб, які засуджені до покарань, не повʼязаних з позбавленням волі.У ході зустрічі проінформувала осіб молодіжного віку, які перебувають на обліку, щодо послуг, які надає центр, а саме: соціальні, інформаційні, консультативніпослуги,заходи, спрямовані на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику шкідливих звичок, соціально-небезпечних хвороб, у т.ч. ВІЛ-СНІДу, розповсюдження інформаційно-довідкової та соціально-рекламної продукції.

Також перед присутніми виступила працівник філії центру зайнятості населення, яка надала присутнім інформацію щодо стану ринку праці, соціальних послуг державної служби зайнятості також наголосила, що державна служба зайнятості має досить досвіду та можливостей, щоб допомогти громадянам цієї категорії працевлаштуватись, а в разі потреби – здобути необхідну на ринку праці робітничу професію.

Даний захід проводився з метою соціальної адаптації засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, повернення їх до право слухняного життя, створення умов для їх повноцінного фізичного і психологічного розвитку, подолання особистісних проблем і конфліктів з оточенням, привернення уваги молоді до здорового способу життя.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень