Відбулася легкоатлетична естафета
Дата: 07.05.2021 12:02
Кількість переглядів: 667
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/af63619536be65460ae50afbfc2b3bad.jpg)
07 травня 2021 року відбулася легкоатлетична естафета серед здобувачів освіти ЗЗСО І-ІІІ ступенів, присвячена Дню пам’яті та примирення.
Даний захід проведено з метою масового залучення учнівської молоді до систематичних занять фізкультурою і спортом, подальшого розвитку масових видів спорту.
У заході взяло участь 130 здобувачів освіти із 13 освітніх закладів. Всі команди гідно представили свої освітні заклади. Перемогу здобули команда Чортовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – 3-тє місце, команда Городенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – 2-ге місце, команда Городенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – 1-ше місце.
Відділ освіти висловлює подяку керівникам освітніх закладів, вчителям фізкультури, учасникам естафети за добру підготовку до даного спортивного заходу.