Відсвяткували храмове свято
Дата: 12.07.2021 14:45
Кількість переглядів: 696
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/ff5cc6f469c606bcaa8205a3f7548642.jpg)
У церкві святих Первоверховних Апостолів Павла і Петра, що знаходиться в місті Городенка відсвяткували храмове свято, де був запрошений Керуючий Коломийською Єпархією єпископ Коломийський і Косівський — Юліан
Вітаємо жителів громади зі святом Петра і Павла. Бажаємо родинного затишку, міцного здоров’я та Божого благословення !