Розпочався XVI Український муніципальний форум
Дата: 27.07.2021 15:22
Кількість переглядів: 497
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/664e9a9afdea6547857a27c06af296b6.jpg)
Делегація Івано-Франківського РВ АМУ готова до роботи!!!
Щойно, в Одесі розпочався XVI Український муніципальний форум, участь в якому приймає понад 30 керівників органів місцевого самоврядування Прикарпаття. АМУ продовжує багаторічну традицію збирати прихильників муніципального руху для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.