Засідання виконкому міської ради
Дата: 01.10.2021 15:28
Кількість переглядів: 704
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/d9937d54b6283c2a33e14f1bde5e1569.jpg)
На черговому засіданні виконкому міської ради виділено кошти в сумі 185975, 00 грн. для забезпечення харчуванням з вересня по грудень 2021 року дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких є учасниками АТО / ООС, дітей з особливими освітніми потребами, дітей з сімей внутрішньо переміщених осіб, які навчаються в закладах освіти Городенківської міської ради:
![??](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![??](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![??](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)
![??](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/2714.png)