Відзначено 103 річницю проголошення Західно-Української Народної Республіки
Дата: 01.11.2021 11:09
Кількість переглядів: 478
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/97f525f22167f193eb46b681a7c79bbe.jpg)
Сьогодні відзначено 103 річницю проголошення Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).
Квіти пам’яті та шани від Городенківщини лягли до підніжжя пам’ятника Леву Бачинському, віце-президенту Західноукраїнської Народної Республіки в селі Серафинці.
Доля ЗУНР вкладається у коротку з точки зору історії мить, бо ця держава проіснувала лише вісім місяців. Але не часовий вимір став визначальним.
За своєю значущістю, за політичним резонансом і впливом вона стала провісницею нової вільної доби, адже навіть за той короткий час, в надзвичайно складних обставинах, Західно-Українська Народна Республіка встигла продемонструвати, що вона є прикладом європейської правової держави — з усіма атрибутами демократичного й громадянського суспільства.