Чи є потреба у фізичному вихованні та спорті у громаді?
Фізичне виховання, фізична культура і спорт – це ефективний шлях профілактики захворювань, зміцнення генофонду, підвищення потенціалу трудових ресурсів, психофізичного здоров'я, зростання добробуту населення і вирішення інших соціальних проблем.
Тому виникає питання, а де займатися фізичною культурою і спортом?
Для цього існують стадіони, спортивні і тренажерні майданчики, спортивні зали.
Тому і виникло питання реконструкції міського стадіону.
Якщо повернутися на декілька років назад, ми бачили футбольне поле, яке поростало сінокосами і кущами, будівлю яка втратила належний вигляд.
Спільними зусиллями депутатського корпусу, бізнесу і влади, залучено кошти з обласного і місцевого бюджетів для реконструкції та приведення стадіону до діючих нормативних вимог та комфортних умов для спортсменів та глядачів, а саме : сформовано новий футбольний газон, систему поливу, відремонтовано душові і санвузли, поміняно вікна і двері, водостічну і водовідвідну системи, встановлено бруківку і утеплено фасад.
В найближчих планах передбачено будівництво огорожі, реставрацію глядацьких трибун та багато іншого.
Завдяки новому оновленому стадіону, який стане візитівкою міста та громади, дорослі, діти і молодь зможуть з користю проводити свій вільний час, дозвілля, фестивалі, змагання різних рівнів, тощо.
Все, що сьогодні робиться, залишиться для людей.
Реалізація такого проєкту не тільки покращить спортивну інфраструктуру громади, але і створить належні умови для регулярних занять молоді такими видами спорту, як легка атлетика, футбол та інші, а також допоможе залучити молодь та жителів громади до заняття спортом, сприятиме створенню платформи для проведення різноманітних масових спортивних заходів.