Тренінг "Механізми громадської участі в громадах: навіщо потрібні і як вони працюють"
Дата: 22.02.2022 14:44
Кількість переглядів: 278
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/96f0593d4237b9ce3aebe189c444aa94.jpg)
Сьогодні за підтримки програми "U-lead з Європою" відбулася вже друга сесія тренінгу "Механізми громадської участі в громадах: навіщо потрібні і як вони працюють", в якому взяли участь керуюча справами міської ради Галина Дідич та працівники відділу проєктів та міжнародного співробітництва.
Галина Іванівна поділилася успішним досвідом впровадження у територіальній громаді інституту громадських рад при старостинських округах та їх функціями і практичними кейсами.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/3ca6bee41db9f69dee0f080e21c7ff98.jpg)