Спалювання сухої трави - ЗАБОРОНЕНО??
Дата: 18.03.2022 11:59
Кількість переглядів: 223
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/c53ae743565fd17ac7fd8f56f973c798.jpg)
Жителі Городенківської громади!
Щодня на гарячу лінію рятувальників поступають дзвінки про підпали.
Пам’ятайте
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Спалювання сухої трави у воєнний час прирівнюється до диверсій! Кожен виїзд пожежного авто – це не лише затрачений час та сили, а й пальне, якого і так бракує.
Рятувальники сьогодні мають ряд завдань набагато важливіших, як виїзди на гасіння трави. На кону – охорона і безпека стратегічних об’єктів та житлових масивів!
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
За спалювання сухої рослинності передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність! Минулого року в 18 разів з зріс розмір штрафів за спалювання сухої трави.
Так, за підпал, вчинений на будь-якій території, громадянин сплачує 3060 грн. А за підпал сухостою на території заповідного фонду штраф становить від 6120 до 30 600 грн.
Побачили паліїв? Зафіксуйте злочин на відео!
Невідкладно телефонуйте:
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)