Весілля під час війни
Дата: 22.03.2022 15:29
Кількість переглядів: 432
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/63b2b10040ac1ce8f6dedd5b0ed922db.jpg)
Сьогодні на Городенківщині народилася нова сім'я військового Олександра Войцеховського і Галини Мітяєвої.![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Нову українську сім’ю, яка створилася у воєнний час привітав від імені міського голови, секретар міської ради Любомир Музичка: «Сьогодні в Україні триває війна. Народження нової сім’ї слугує символом відродження країни, впевненості у майбутньому та віри у перемогу добра над злом. Ви вирішили поєднати свої долі в час випробувань та боротьби. Це означає, що ваші почуття загартовані, як сталь, надійніші, ніж броня і щирі, як віра у перемогу України».
Після короткої церемонії одруження наречений повернувся до виконання свого обов`язку перед Україною та пообіцяв обов’язково повернутися.
Можливо, не про таке весілля вони мріяли, але сьогоднішній день для них став знаменним! Їхні очі світяться щастям! І ці очі чітко знають, що Любов переможе війну!
Нехай їхнє весілля буде для них оберегом у цей важкий час, а для нас стане вірою в Перемогу.
Слава Україні! Героям Слава!![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)