Городенківська громада разом з містом Ірпінь
Дата: 24.03.2022 15:02
Кількість переглядів: 296
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/1d2a67e6416db198763745897e681ca8.jpg)
Сьогодні відправили гуманітарну допомогу, а саме:продукти харчування, воду, засоби гігієни, дитяче харчування, які зібрані у Городенківському ліцеї №1 для військових та цивільного населення, які знаходяться в зоні бойових дій.
Висловлюємо щиру вдячність усім за допомогу!
Разом ми переможемо!
Слава Україні! Героям слава! ![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)