Городенківська міська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Власники житлових приміщень зможуть отримати компенсацію за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Дата: 12.04.2022 18:46
Кількість переглядів: 236

Фото без опису
??Компенсація надається фізичним особам – громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень і безоплатно розміщували внутрішньо переміщених осіб.
???? Власник приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб, але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб надати уповноваженій особі міської ради або старості за місцем розташування житла заяву про безоплатне тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.
??До заяви власник жилого приміщення додає:
????копію паспорта громадянина України та
????реєстраційного номера облікової картки платника податків власника жилого приміщення;
????копію документів, які підтверджують право власності на жиле приміщення, в якому розміщуються внутрішньо переміщенні особи;
???? інформацію про особові рахунки на житлово-комунальні послуги.
???? В заяві зазначаються відомості про кожну з розміщених осіб з обов’язковим долученням:
????копії паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини внутрішньо переміщеної особи;
???? копії реєстраційного номера облікової картки платника податків внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
???? копії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
?? Власник жилого приміщення також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб подати відповідну заяву про такий факт.
?Для отримання компенсації власник приміщення не пізніше п'яти днів з дня закінчення звітного місяця подає для реєстрації уповноваженій особі міської ради або старості за місцем розташування житла відповідну заяву на отримання компенсації витрат.
???? До заяви додаються банківські реквізити для перерахунку суми компенсації.
??З метою перевірки наведеної у заяві власником житла інформації уповноважені особи міської ради проводять перевірку відомостей з відвідуванням місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема, з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що встановлюють особу (паспорта громадянина України або свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної особи).
??Підставами для відмови у виплаті компенсації є встановлення невідповідності осіб, кількості розміщених осіб, кількості людино-днів даним, зазначеним у заяві, про що складається відповідний акт.
???? Компенсація власникам житла не виплачуються також при наявності протермінованої заборгованості за житлово-комунальні послуги.
???? Сума компенсації нараховується до 20 числа місяця, наступного за звітним, з урахуванням кількості днів, протягом яких жиле приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи з розрахунку 14,77 грн. за кожен людино-день.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень