Запустили комплексну послугу в Дії для внутрішньо переміщених осіб
Дата: 19.04.2022 20:21
Кількість переглядів: 232
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/a9c759d1e99b8a38efeede59e3ee7802.jpg)
Якщо через війну вам довелося покинути домівку та евакуюватися в більш безпечні регіони України, то ви можете отримати в Дії за кілька кліків статус ВПО та виплату від держави — для себе та своїх дітей.
Виплати для ВПО передбачені щомісячно в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку. Щоб скористатися послугою, оновіть застосунок.
![???????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1.5/16/1f64b_1f3fb_200d_2640.png)
![1??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t93/1.5/16/31_20e3.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f449_1f3fb.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f449_1f3fb.png)
![2??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1.5/16/32_20e3.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f449_1f3fb.png)
![3??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td1/1.5/16/33_20e3.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1.5/16/1f449_1f3fb.png)
![4??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1.5/16/34_20e3.png)
![5??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf/1.5/16/35_20e3.png)
От і все! Довідка ВПО з?явиться в Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти буде виплачено на картку єПідтримка.
Зверніть увагу
Послуга наразі доступна для українців, які раніше не мали статусу ВПО. Команда Дії працює в турборежимі, щоб усі внутрішні переселенці могли отримати довідку та грошову допомогу онлайн.
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te5/1.5/16/1f4bb.png)
Стежте за Дією в соцмережах, щоб першими дізнаватися про оновлення. Будуємо цифрову державу для українців!![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
Послугу реалізовано Мінцифрою спільно з Міністерством соціальної політики України.