Сьогодні працівниками КП «Городенка-Житлосервіс» проводиться очистка проїжджої частини вулиць міста
Дата: 04.05.2022 13:43
Кількість переглядів: 281
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Звертаємося до мешканців міста та сіл громади – підтримуйте чистоту і порядок біля своїх домівок та прилеглих до них територій. ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Сподіваємося на Вашу підтримку, бо тільки силами працівників комунальних закладів навести належний порядок і утримувати населені пункти чистими та охайними досить складно.
У цей складний час, коли наша армія знищує ворога на передовій, ми маємо об’єднатися і довести, що жителі Городенківщини є добрими господарями на своїй українській землі.![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
« повернутися