Городенківщина віддала шану Герою!
Дата: 07.05.2022 11:02
Кількість переглядів: 232
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/493ef29e86deeaab2e85cd75fdb01d66.jpg)
Сьогодні біля каплиці Покрови Пресвятої Богородиці «Всіх Воїнів» у місті Городенка мешканці громади на колінах зустріли нашого Захисника, Поповича Петра Миколайовича, 1966 року народження, уродженця села Торговиця який загинув у бою, захищаючи Україну від російського агресора, за наші з вами мир, свободу і безпеку.
У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам'ять вірного сина України.
Вічна пам‘ять Захиснику України.![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Герої не вмирають!
Слава Україні!
Героям Слава!![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)