СКОШУЙТЕ ТРАВУ БІЛЯ ОБ’ЄКТІВ ВАШОЇ ВЛАСНОСТІ
Дата: 09.06.2022 08:42
Кількість переглядів: 275
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/52125b99afa6eebc13a449a9dfa6d766.jpg)
Скошування трави – один із елементів комплексної роботи з благоустрою, який необхідний для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду вулиць та дворів.
Тому, працівники комунального підприємства "Городенка - Житлосервіс" періодично косять траву на узбіччях доріг, в парках, скверах, на кладовищах. Але охопити увесь обсяг цієї роботи досить важко.
Задля підтримання порядку просимо всіх власників та користувачів земельних ділянок Городенківської громади вчасно скошувати траву на своїх земельних ділянках і на прилеглій до них території (тротуар чи земельні зони вздовж огорожі до проїжджої частини вулиці).
Не забувайте, що до цього зобов’язують Правила благоустрою Городенківської громади.
Звертаємося також і до всіх керівників підприємств та організацій з проханням підтримувати належний санітарний та естетичний стан,
забезпечувати своєчасне скошування трави, бур’янів на прилеглих та закріплених територіях.
Давайте разом зробимо нашу громаду охайною![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1.5/16/203c.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1.5/16/203c.png)