Засідання оргкомітету
Дата: 15.06.2022 16:04
Кількість переглядів: 198
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Під головуванням міського голови Богдана Кобилянського відбувся оргкомітет по відзначенню 115 річниці генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
В ході засідання присутні обговорили проект плану заходів із підготовки відзначення святочної дати, а також дано відповідні доручення щодо її проведення.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
У рамках урочистостей, які відбудуться незабаром у Тишківцях, рідному селі родини Шухевичів, заплановано поминальну панахиду біля пам’ятника Романові Шухевичу, святочну академія за участю науковців Прикарпатського та Чернівецького національних університетів. Екскурсії місцевими музеями та виставка секретних документів УПА, знайдених у схроні в Поточищі. Проведення національно-патріотичних фестин за участю народно-аматорських колективів із навколишніх сіл. Проведення
футбольного та
шахового турнірів серед учнівської молоді та збір благодійних коштів на підтримку Збройних Сил України. ![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися