Розпочала роботу постійно діюча технічна комісія з обстеження стану готовності захисних укриттів у закладах освіти
Дата: 22.06.2022 12:44
Кількість переглядів: 230
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1/16/1f7e6.png)
Голова комісії перший заступник голови міської ради Іван Мороз та члени комісії начальник відділу освіти Світлана Івасюк, начальник ТГГ відділу освіти Роман Ягольник, заступник начальника ВЗНС Коломийського РУГУДСНС України в Івано-Франківській області Роман Кнігініцький, головний фахівець відділу ЦЗ Коломийського РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Іван Лазорко обстежили стан готовності захисних споруд цивільного захисту Городенківського ліцею №1 Ім. І. Данилюка, Городенківський ліцей №2, Городницьку, Олієво-Королівську та Стрільченську гімназію, Михальчівський НВК, Серафинецький, Чортовецький та Тишківський ліцей.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1/16/1f7e6.png)
Результати перевірки члени комісії оформлять актами оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту.
« повернутися