До уваги мешканців Городенківської громади??
Дата: 06.07.2022 10:27
Кількість переглядів: 455
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/d95e24fda3fb9cc7f3c83a48cfde4179.png)
До уваги мешканців міста та сіл громади – підтримуйте чистоту і порядок біля своїх домівок та прилеглих до них територій![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
Сподіваємося на Вашу підтримку, бо навести належний порядок і утримувати населені пункти чистими та охайними лише силами працівників комунальних закладів досить складно.
У цей складний час, коли наша армія знищує ворога на передовій, ми маємо об’єднатися і довести, що мешканці Городенківщини є добрими господарями на своїй українській землі.