У Михальчі завершилося облаштування дороги
Дата: 06.07.2022 16:39
Кількість переглядів: 478
Сьогодні у Михальчі завершилося облаштування дороги на місцевому кладовищі.
Впродовж багатьох років мешканці Михальчівського старостинського округу ходили болотяною дорогою, щоби відвідати могили померлих родичів, часто встрягаючи в багно після дощової погоди.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1d/1.5/16/1f6a7.png)
Кілька днів тривали роботи з ремонту та облаштування сільської дороги, виконував їх ТзОВ «Шляховик». Власними силами допомагали й місцеві мешканці, які об'єдналися для потрібної справи. Як розповів очільник ТзОВ «Шляховик» Василь Симчич, дорогу на цвинтарі встелили щебенем та утрамбували катком. Всі ремонтні роботи виконані коштом міської ради
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t59/1.5/16/1f7e6.png)
Продовжуємо наводити лад у громаді та робити життя її мешканців комфортнішим. ![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися