Гуманітарна допомога
Дата: 22.07.2022 15:56
Кількість переглядів: 306
За сприяння депутата Коломийської районної ради Остапа Підвербецького Городенківщина отримала гуманітарну допомогу.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1.5/16/1f48a.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1.5/16/1fa79.png)
Сьогодні цей медичний вантаж до КНП «Городенківська БЛІЛ» доставив заступник голови Коломийської райради, наш земляк, уродженець Чернятина, Дмитро Самуляк.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1.5/16/1f48a.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1.5/16/1fa79.png)
Медикаменти, рукавиці, захисні маски, перев’язочні матеріали, препарати для хірургічних операцій, візки-каталки та реабілітаційні ходулі тепер допомагатимуть одужати пацієнтам Городенківської лікарні.
« повернутися