Новий навчальний рік розпочнеться вчасно!
Дата: 09.08.2022 15:42
Кількість переглядів: 207
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/9e267d206c5264a924ee81d1d99f70f9.jpg)
Першого вересня діти знову сядуть за шкільні парти. Проте, новий навчальний рік у традиційному режимі може бути впроваджений лише у тих навчальних закладах, де є укриття, адже безпека на першому місці.
Станом на початок серпня у Городенківській громаді на всі 100% готові, тобто мають захисні споруди, 23 заклади освіти та 12 закладів дошкільної освіти, які 1 вересня розпочнуть офлайн-навчання. Працюємо далі.