Кканцтовари для дітей до Дня знань
Дата: 11.08.2022 11:41
Кількість переглядів: 169
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/93f654168dec0ece8f266626de017c4a.jpg)
Напередодні Дня знань служба у справах дітей Городенківської міської ради організувала захід на підтримку дітей, позбавлених батьківського піклування, сиріт і дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/1f4d2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t91/1.5/16/1f58c.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t12/1.5/16/1f58d.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1.5/16/1f392.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1.5/16/270f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8f/1.5/16/1f58a.png)
Щиро вдячні асоціації Unimos Corazones UC за підтримку. Добрі справи не залишаються непоміченими. Надаючи допомогу у цей нелегкий для українців час, ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь які негаразди.