Засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва
Дата: 16.08.2022 17:18
Кількість переглядів: 147
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/a62f529e4f40dc9d8ba75ecdf640d810.jpg)
Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії Лілія Михайлюк) в роботі якої взяв участь міський голова Богдан Кобилянський.
Під час роботи комісії депутати розглянули наступні питання:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f530.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f530.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1.5/16/1f530.png)
Всі питання рекомендовані на розгляд сесії міської ради.