Благодійний футбольний матч на підтримку ЗСУ

Дата: 28.08.2022 22:39
Кількість переглядів: 194

Фото без опису
? На стадіоні "Колос" відбувся благодійний футбольний матч між командами ФК "Пробій" та ФК "Прикарпаття ЗСУ".
?? Право підняти державний стяг мали капітани обох команд. З вітальним словом перед глядачами виступили міський голова Богдан Кобилянський, депутат Івано-Франківської обласної ради Володимир Семенюк та президент ФК "Пробій" Віталій Шевага.
Спільно з усіма за перемогу та мир в Україні помолилися отці-декани Ігор Левицький та Богдан Мороз і отець Микола Вонсуль.
? Під час футбольного матчу святі отці освятили автівки, які невдовзі вирушать до наших захисників.
? У перерві між матчами міський голова вручив подяки та сертифікати на суму 10 тис.грн. тренеру з пауерліфтингу Городенківської ДЮСШ Ігорю Гевко та його вихованцям - чемпіонці світу та Європи Євгенії Гевко та призеру чемпіонату Європи Василеві Кропивницькому.
? Під час другого тайму відбувся збір коштів на потреби ЗСУ. За кілька хвилин у скриньки вдалося зібрати 21066 грн та 10 злотих. Матч завершився із рахунком 2:3 на користь гостей ФК "Прикарпаття".