Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб
Дата: 01.09.2022 16:42
Кількість переглядів: 214
Розпочалася видача гуманітарної допомоги від благодійної організації «Terra des homes». Сьогодні перший день роздачі продуктових та гігієнічних наборів, канцелярії та пакунків малят для внутрішньо переміщених осіб.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1/16/1f4e6.png)
Це вже вдруге благодійна організація доставляє гуманітарний вантаж для осіб, яких з дому вигнала війна і вони тимчасово мешкають на території Городенківської громади. Внутрішньо переміщені особи зможуть отримати допомогу до кінця наступного тижня у гуманітарному центрі, у ліцеї ім. Івана Данилюка №1.
« повернутися