Робоча зустріч у Бжезькому повіті
Дата: 14.09.2022 14:20
Кількість переглядів: 376
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
На зустрічі старости дружніх повітів та Городенківським міський голова обговорили питання та напрямки подальшої співпраці в різних галузях, особливу увагу звернули на допомогу Збройним силам України та підтримку внутрішньо переміщених осіб.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Міський голова Богдан Кобилянський подякував нашим партнерам за тривалу та постійну підтримку у боротьбі з російським окупантом.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Ще раз від імені Городенківської територіальної громади висловлюємо велику вдячність нашим польським та німецьким побратимам, які у цей нелегкий час спротиву України російській агресії, продовжують допомагати українцям
. Бракує слів, щоби висловити нашу вдячність за вашу постійну підтримку та за надану гуманітарну допомогу, яка вже невдовзі надійде військовим Збройних Сил України.
Допомагаючи в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто необхідні для наших захисників речі, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава Україні! Героям Слава!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися