Зустріч із послом польського сейму
Дата: 14.09.2022 16:33
Кількість переглядів: 277
В рамках робочого візиту до Польщі міський голова Богдан Кобилянський у місті Бжег Powiat Brzeski зустрівся з послом сейму республіки Польща Pawel Kukiz та обговорив основні напрямки подальшої співпраці.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t79/1.5/16/1f1f5_1f1f1.png)
Pawel Kukiz та його благодійний фонд Fundacja "Potrafisz Polsko" неодноразово допомагав та продовжує допомагати українцям у нелегкий воєнний час. Під час зустрічі Богдан Миколайович вручив меценату відзнаку та подякував за щиру підтримку та допомогу українському народу в боротьбі з московською ордою.
Вже наприкінці жовтня Pawel Kukiz планує візит до України, під час якого посол сейму особисто привезе необхідні речі на замовлення наших військових.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td4/1.5/16/1f7e1.png)
Від імені нашої громади дякуємо пану Pawel Kukiz за своєчасну і таку необхідну допомогу! Які би сильні ми не були, ваша підтримка збільшує наші сили! Вона, як ковток свіжого повітря, коли навалюються труднощі і не дають дихати! Дякуємо, що стали опорою та підмогою в такий нелегкий для України час.
Разом до перемоги!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава Україні! Героям Слава!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися