Навчання добровільної пожежної команди
Дата: 21.09.2022 15:36
Кількість переглядів: 196
Сьогодні завершилося кількаденне навчання добровольців, які невдовзі стануть рятувальниками добровільної пожежної команди, що базується в селі Росохач.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc0/1.5/16/1f692.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1.5/16/1f6a8.png)
Продовж навчання майбутні пожежники здобули всі необхідні знання та навички передбачені проектом «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», який реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми «U-LEAD» з Європою і фінансується програмою польської співпраці.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc0/1.5/16/1f692.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1.5/16/1f6a8.png)
Навчання відбулися на базі 13 державної пожежно-рятувальної частини міста Городенка 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області (Коломия).
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc0/1.5/16/1f692.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1.5/16/1f6a8.png)
Комісія міської ради за участю представників Коломийського РУ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській оцінили практичні та теоретичні вміння членів добровільної пожежної команди.
« повернутися