З Україною в серці
Дата: 21.09.2022 15:47
Кількість переглядів: 177
21 вересня – особливий для українців день. Християни східного обряду святкують Різдво Пресвятої Богородиці, одне з 12 найбільших церковних свят, з 1981 року – це День миру, Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
В цей день у Тишківському ліцеї відбувся осінній ярмарок, проведення якого давно вже стало традицією, як і те, що зібрані на ньому гроші учні завжди передавали на благодійність.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
Мета цьогорічного ярмарку «З Україною в серці» був збір коштів для нашого земляка з Рашкова Ореста Бориса. Військовий втратив у бою ногу і потребує протезування. Спільними силами учнів і вчителів вдалося виручити для доброї справи 10 000 грн.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te6/1.5/16/1f467.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1.5/16/1f9d2.png)
Наші діти не байдужі до чужого горя і завжди готові прийти на допомогу іншим.
Все буде Україна!![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
« повернутися