ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
Дата: 22.09.2022 13:23
Кількість переглядів: 229
В Топорівцях сьогодні вшановували пам’ять загиблого бійця 5-го окремого батальйону Добровольчого Українського корпусу, Стефурака Степана Степановича, який загинув 22 вересня 2014р. у бою з російськими збройними формуваннями біля селища Піски Ясинуватського району під Донецьком.
У поминальній панахиді присутні в молитві пом’янули Героя, схилили голови перед пам'яттю полеглого захисника, який боровся та віддав найцінніше – своє молоде життя за незалежність України. ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава Степану Стефураку! Слава Україні!
Героям Слава!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися