Візначення Всеукраїнського дня бібліотек
Дата: 30.09.2022 16:21
Кількість переглядів: 170
Сьогодні з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек та 75-ї річниці від дня засування міської публічної бібліотеки ім. Леся Мартовича, відбулася презентація виставки художніх робіт Андрія Кучмея присвячена пам’яті всіх вбитих на війні та зруйнованих українських міст «Пекучий біль України».
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png)
Свої вітання та щирі побажання висловив бібліотечним працівникам громади секретар міської ради Любомир Музичка та вручив Подяку міського голови колективу міської публічної бібліотеки за активну участь у популяризації української книги, культурно-просвітницьких, національно-патріотичних заходах та підтримку ЗСУ.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1.5/16/1f4d6.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png)
Під час заходу відбулася акція на підтримку військових.
« повернутися