Міжнародний день музики
Дата: 30.09.2022 16:33
Кількість переглядів: 297
Сьогодні заступник міського голови Тарас Колісник взяв участь у відзначенні Міжнародного дня музики.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f3bc.png)
Кращих викладачів КЗПО «Дитяча музична школа» відзначив грамотами міського голови за вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, високий рівень підготовки учнівської молоді. Висловив щиру вдячність за допомогу та підтримку ЗСУ, побажав мирного неба та якнайшвидшої перемоги Україні.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f3bc.png)
Отець-декан Ігор Левицький уділив Боже благословення всім присутнім.
« повернутися