Оргкомітет по відзначенню в громаді Дня захисників і захисниць України, 80 річниці створення Української повстанської армії та Дня українського козацтва
Дата: 04.10.2022 17:23
Кількість переглядів: 290
Під головуванням міського голови Богдана Кобилянського відбувся оргкомітет по відзначенню в громаді Дня захисників і захисниць України, 80 річниці створення Української повстанської армії та Дня українського козацтва.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
В ході засідання присутні обговорили план заходів із підготовки відзначення святочної дати, а також дано відповідні доручення щодо її проведення.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
Урочисті заходи спершу відбудуться у Городенці біля каплиці Покрови Пресвятої Богородиці «Всіх воїнів», а згодом у Тишківцях, рідному селі родини Шухевичів. Також у цей день заплановано футбольний матч на підтримку ЗСУ та благодійний концерт.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
Детальніше про час проведення заходів міська рада повідомить згодом.![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися