На Городенківщині відзначили свято Покрови Пресвятої Богородиці, 80-ої річниці створення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України
Дата: 14.10.2022 12:07
Кількість переглядів: 144
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
У Городенці, біля каплиці Покрови Пресвятої Богородиці «Всіх Воїнів» відбулися заходи по відзначенню свята Покрови Пресвятої Богородиці, 80-ої річниці створення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Після спільної молитви за всіх воїнів, які захищали та захищають нашу державу на Сході України і всіх тих, які полягли за волю і незалежність нашого народу, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Низько вклоняємося світлій пам`яті полеглих та згадуємо усіх, хто в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу і незалежність Української держави.
Слава Україні! Героям Слава!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
« повернутися