Відкриття третьої лінії модернізації
Дата: 17.10.2022 15:13
Кількість переглядів: 137
Міський голова Богдан Кобилянський взяв участь у відкритті третьої лінії модернізації Городенківського елеватора «філії «Перспектив» ПрАТ «Зернопродукт МХП».
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t48/1.5/16/1f535.png)
Чин освячення здійснив Високопреосвященніший Митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією ПЦУ кир. Андрій у співслужінні з отцем-деканом Тарасом Іванюком.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t75/1.5/16/1f33d.png)
Ця лінія має забезпечити приймання, очистку, сушку і зберігання зерна. Потужність її становить 150 тон на годину. Основне її завдання це приймання валу кукурудзи – близько 120 000 тон у рік. Цьогоріч ця лінія оброблятиме пізню групу зернових, а вже з наступного року – всі задіяні культури.
« повернутися