Завершилися ремонтні роботи з заміни водогону в Котиківці
Дата: 19.10.2022 16:44
Кількість переглядів: 226
![???](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te6/1.5/16/1f468_200d_1f527.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tab/1.5/16/1f527.png)
Городенківське ДВУВКГ ( Городенка Водоканал) впродовж кількох днів ремонтували водогін у Котиківці. За цей час вдалося замінити близько 600 метрів старих труб, встановивши нові, сучасні й довговічніші. Крім цього працівники водоканалу встановили 2 гідранти, розширили кілька колодязів та защебенили заїзди до прилеглих вулиць.
« повернутися