Покращення побутових умову для ВПО
Дата: 20.10.2022 15:42
Кількість переглядів: 178
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04054292/88ef21eeda3594c1aaf9a1e27568497f.jpg)
У рамках проєкту « Посилення спроможності органів місцевого самоврядування Прикарпаття у покращенні побутових умову прихистках для ВПО, їх доступності до медичних сервісів» нещодавно у с. Старі Богородчани відбувся круглий стіл організований АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ОТГ ПРИКАРПАТТЯ @Ihor Melnychuk, для 10 громад учасниць проекту "Співпраця громад задля подолання гуманітарних наслідків війни".
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1.5/16/1f300.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1.5/16/1f300.png)